Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tylko przy ekranie 5" to już się nie nada jako telefon na codzień. Dlatego wolę ajfona :P Po tygodniu używania mogę stwierdzić że to co mi najbardziej przeszkadza to nieziemsko syfiąca się obudowa, oprócz tego jest naprawdę dobrze i do tego super czyta się ebooki (stanza ftw!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tylko przy ekranie 5" to już się nie nada jako telefon na codzień. Dlatego wolę ajfona :P Po tygodniu używania mogę stwierdzić że to co mi najbardziej przeszkadza to nieziemsko syfiąca się obudowa, oprócz tego jest naprawdę dobrze i do tego super czyta się ebooki (stanza ftw!).

Welcome to the Dark Side. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytanie całego tematu zajęłoby z tydzień,

poza tym wiele pierwszych stron może (ale nie musi) być nieaktualnych.

 

Stąd moje pytanie:

 

Jaki telefon nadaje się obecnie, żeby zastąpić iRivera T10 ?

(mój obecny player)

 

Miałem W810 ze zmienioną akustyką, ale jemu do iRivera to brakowało duuuużo.

Czy jakiś telefon pod względem akustyki zbliża się do iRivera T10 ?

Nokia jakaś ? Sony Ericsson ? Samsung ?

(nie interesuje mnie iPhone - za duże bydle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie tylko iphone i moto e8. motka raczej zimna i oszczędna na basie, po t10 może ci nie spasować taki charakter, ale dobrze dobrane słuchawki powinny sporo pomóc. piszę z pamięci bo dawno już nie słuchałem e8, jak coś mogę za niedługo porównać z nano czy ip na ex'ach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchał tu ktoś jak gra Motka E8/SE C510/Samsung Avila/Corby? Zastanawiam się nad tymi 3 modelami i nie wiem który wybrać. Zależy mi na jakości dźwięku, ale bez przesady... Słucham 1,5h godziny dziennie muzyki a to nie tak dużo... Teraz mam Meizu M3+SRS-300, ale mam już dość noszenie telefonu i mp3'ki... Audofilem jakimś strasznym nie jestem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał na myśli, że warto zainwestowac w jakąś konkretną mp3`kę ;)

 

[EDIT]

Napisałem powyższego, gdyż dla niektórych k750 to całkiem niezły grajek (nie dla mnie) więc co po niektórzy mogliby zrozumiec, ze nie ma sensu kupno czegoś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, mam k750i z tuningiem na w800i, akustyka niefabryczna, więc brzmi inaczej.

Czy taki:

http://forum.mp3store.pl/index.php?/topic/28276-test-sony-nwz-a816/

 

odtwarzacz będzie brzmiał lepiej i czy warto w niego zainwestować ~130 zł? Używka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Poszukuję telefonu za około 400zł, który sprawdzałby się jako grajek. Mam obecnie MEizu M3 i SRS'y-300 ale mam już dość noszenia 2 urządzeń w kieszeni... Poza tym bardzo wybredny na jakość muzyki nie jestem, myślę, że tel muzyczny by mi wystarczył. O jakich modelach myślałem:

 

1. SE W580i (tak wiem, że klawisze pękały, ale te nowe serie ponoć są poprawione i mają bdb wyświetlacz).

2. Nokia 5310XM ale czytam, że ten tel ma słabą jakość wykonania i taką sobie dźwięku. Poza tym jest awaryjny...

3 Motorola E8 wydawałoby się, że to czarny koń w tym szeregu ale... Ten telefon jest bardzo ograniczony. Brak motywów i ogólnie ponoć dopiero po wgraniu przerobionego softa ten tel się do czegoś nadaje, ale ja nie jestem fanem moddingu i tego typu rzeczy. Pewnie bym się nie podjął tego

4. Samsung Avila mi się podoba, ale muzycznie ten telefon chyba nie jest ani trochę. Dotykowy wyświetlacz i zapewne przeciętny dźwięk są minusami tego telefonu...

5. Wasze propozycje. Co byście polecili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co jest, żyjecie? taki ruch w tym temacie był, a tu nagle cisza..

no ale, piszę, bo sprawę mam :D

telefon bym sobie chciał kupić, tak do 400-450zł i nie wiem jaki.

na początku myślałem o nokii 6210 navigator, bo fajna, do tego slider, a ja nigdy slidera nie miałem.. niestety, wifi ni ma.

w sumie to bym się poświęcił, bo korzystam z wifi rzadko, ale jednak się zdarza.

potem znalazłem n95-1, do 450zł upoluję. problem w tym, że jakoś kompletnie nie mogę się do niej przekonać.

 

znajdę jakiś inny telefon do 450zł, który będzie troszkę bardziej poręczniejszy niż moja e61, który nie będzie doprowadzać mnie do szału przy używaniu i nie rozleci się po tygodniu użytkowania?

Bardzo możliwe, że w marcu sobie wezmę jakiś telefon gdy będę przedłużać abonament, więc w sumie strasznie długo wytrzymać nie musi ;)

 

pomożecie drodzy koledzy? lub może jakaś koleżanka zechce mi pomóc? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem zawsze SE, teraz Malas mam nokie e63. Jeśli trzeba Ci telefonu z wifi myślę że zdaje egzamin, i wyśmienita bateria. Na bardzo długo starcza. No i qwerty. Symbian śmiga szybko, no i ja w abo dorwałem za 250.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, gdyby e51 miała lepszy ekran, to już by była u mnie.

pomyśle, ale chyba ciężko będzie mi się przesiąść z wielkiego ekranu w e61 na to malutkie coś w e51 ;p

Azahiel, skąd wyrwałeś e63 tak tanio? Gdybym miał okazję za tyle kupić e63 nie zastanawiałbym się nad telefonem.

 

dzięki za odpowiedzi, już wiem, że nie chce tej n95 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest abonament na firmę, co prawda najtańszy ale i tak... dlatego tak tanio... ale nówki latają po 600-800. Więc pewnie do tych 400 dostaniesz, tak sądzę. Jestem ogólnie zadowolony. Co prawda na początku miałem problem z klawiaturą i w ogóle, ale takto okey:) Do gier nie nadaję się niektórych;p nie ma akceleratora no i landskape, ale do neta czy pisania smsów dla mnie bomba. Głównie go brałem pod względem baterii i smsów. NO i symbian chodzi o wiele lepiej. Kiedyś miałem przez miesiąc nokię z symbianem, to się zawieszał w kółko i wolny jak cholera... A e63, jezu jakby to był normalny soft do koma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e, na abo się nie liczy :D

w styczniu mogę brać nowy telefon na abo w playu, ewentualnie w marcu migrować do innego operatora i wtedy zapewne wezmę E90, bom się prawie, że w niej zakochał.

do 400zł ciężko wyłapać e63..

jedynym sensownym wyborem w takim układzie zostaję e51, mimo, że to taki symboliczny wyświetlacz ma, że hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności