Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie nie musisz czekać, na pda.pl jest 55 minutowa recenzja z użytkowania plus na gsmarena.com recenzja pisemna. U mnie jest to telefon który będę wybierał między iPhonem właśnie pod koniec roku. Generalnie udany produkt.

Obejrzałem, przeczytałem, ale to nie to samo co od Bolca ;) Stoję przed identycznym wyborem, za 2 miesiące kończy mi się umowa w Playu. Na chwilę obecną jestem praktycznie zdecydowany na Hero, tym bardziej, że już wychodzi nowy ROM. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@up: przestań xD

 

Na dzień dzisiejszy to już pewne, że dostanę HTC Hero na testy. Kurier przyjedzie najprawdopodobniej w poniedziałek, a fonik pogości u mnie do piątku/soboty/niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O.o A ile abo płacisz? Bo o ile pamiętam to te 500mb za 15pln dawali od 60+pln abo, ale głowy nie dam.

 

no właśnie tyle, 500MB było za 50zł... "dla stałego abonenta" :P

 

No to ja nie wiem z kim ty rozmawiałeś w tej erze. Te 15pln to nie była jakaś specjalna oferta tylko normalna kartka "dla stałych abonentów" którą babka wydrukowała. Początkowo mój ojciec chciał brać abo 70pln + 500MB, ale w końcu zdecydował się na taryfę dla g1, gdzie za te same pieniądze co prawda jest zauważalnie mniej minut, ale telefon jest 350pln tańszy :P. I generalnie jest zadowolony, a tyle co się bawiłem tym jego G1 to mi też się całkiem podoba. I gdzie nie wejdę w market to zawsze w komentarzach jest Bolec :P

Co do gier to imo coloroid pwns. Na ajfona też to kiedyś widziałem, ale ma chyba jakąś inną nazwę, bo o ile pamiętam to nie mogłem jej znaleźć w appstorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coloroid wymiata ;d W sumie gram tylko w to i jeszcze jakieś tangramy układam. Szkoda, że developerom się nie opłaca jeszcze robić pod to tak ciekawych gier jak na iP. Wydajnościowo są podobne, prawie identyczne. (Mówie o 3G, nie 3Gs).

 

A komentarze Bolca to też pierwsze co mi się rzuciło w oczy po odpaleniu Marketu ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej co, jak coś pobieram na telefon, to zostawiam komentarz c'nie? :D Przetestowałem przynajmniej z 300-400 aplikacji/gier i do większości zostawiłem komenta.

 

O dźwięku coś się na pewno napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja, tylko reszta operatorów na tej samej technologii leci średnio 2-4mbps. Pewnie jest to poograniczane ze względu na obciążenie sieci, wyższe limity transferu.

 

W domu mam neostradę 1mbps i internet po wifi działa nieporównywalnie szybciej niż hsdpa w orange/erze, więc nie wiem skąd ci się biorą te 2-4mbps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu mam neostradę 1mbps i internet po wifi działa nieporównywalnie szybciej niż hsdpa w orange/erze, więc nie wiem skąd ci się biorą te 2-4mbps.

 

Z Plusa, akurat u mnie w domu mam 2,2mbps, a zasięg nie jest idealny i ogranicza mnie modem. Wynik speedtesta i dostawca Polkomtel jest nawet w temacie Wasz ISP gdybyś uznał to za niemożliwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, no co mam pisać.

 

Najszybciej włącza się Magic, potem Hero i daleko za nimi G1. Wszystkie grają mniej więcej na równym poziomie, najlepiej chyba Hero, dźwięk jest najbardziej klarowny i bass jest najmiększy. Wyświetlacze są takie same, mam wrażenie że w Magicu plastik jest jakiś taki.. INNY (na wyswietlaczu ofkoz). Widżety z Hero kopią tyłek i miażdżą trzustkę, chociaż nie powiedziałbym, żeby działały dużo szybciej niż w G1 po wszelkich możliwych tweakach i wgraniu romu z Hero. Ogólnie ciężko jest ogarniać na raz dwa telefony.

 

Aparaty: G1 zostaje w tyle z bledszymi kolorami i słabszym kontrastem i ostrością. Magic i Hero idą łeb w łeb jeśli chodzi o zdjęcia w rozdzielczościach 1 i 3 MPix, wyglądają naprawdę bardzo podobnie. W Hero można jeszcze ustawić rozdziałkę 5MPix i wtedy zdjęcia wyglądają najładniej, zjadając całą konkurencję.

 

Co by tam jeszcze... no nie wiem. Więcej info z czasem. Jak coś, to pytajcie póki mam wszystkie telefony przy sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z Hero Paweł Iwaniuk z DailyTech zamieścił w swojej recenzji i rzeczywiście, są na poziomie zadowalającym. Zastosowanie aparatu w G1 to chyba tylko czytnik kodów, bo jakościowo to jest klapa.

 

Mówisz, że ten ROM z Sense nie jest jednak takim demonem prędkości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nawet na samym Hero zdarzają się beknięcia, ale nie na tyle co w G1 (że się pulpit doczytuje albo coś).

 

Odnośnie odtwarzacza, mam tylko iPoda Classic 160GB i mogę od razu powiedzieć, że g1, magic i hero grają od niego lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak Hero i Magic mają po 288 mb ramu Ramu przy 192 mb G1 - to też dość wpływa na działanie, a nawet dodanie 32 mb swap nie umożliwia komfortowego korzystania z Romu Hero na G1. Czekam, aż Bolec sprawdzi to powiększenie swapa do 96 mb. Wtedy pamięciowo by się wyrównało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Przecież G1, Magic i Hero wszystkie mają ten sam procesor, to chyba usprawiedliwia brak różnic w wydajności?

 

Po części się zgadza, ale mają różne SPL'e, które zarządzają wielkością partycji wewnętrznych, a to wbrew pozorom ma znaczny wpływ na ogólną wydajność telefonu, zdązyłem się przekonać flashując rózne SPL'e do mojego G1.

 

>>Czekam, aż Bolec sprawdzi to powiększenie swapa do 96 mb

 

To dopiero na spokojnie we wrześniu, pewnie w drugiej połowie. Póki co testy, potem poprawka i jeszcze recenzja albo porównanie w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności