Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

era zadzwoniła z "ofertą specjalnie dla mnie" - "50MB danych do 7mbps, pozwala na obejżenie nawet 160 stron miesięcznie" - powiedziałem kolesiowi żeby nie mówił mi jak się korzysta z internetu... -_-'

 

... czy ludzi z BOA nie szkolono, żeby nie obrażać swoich abonentów? :P

 

poza tym czemu w abonamencie nie można mieć tego co w blueconnect? 1GB za 29zł, po przekroczeniu limitu spadek prędkości... i tylko rozliczanie kilobajtowe (sekundowe od dawna już istnieje, to czemu do diabła dane rozliczają co 100KB? jestem prawie pewien że w którymś momencie było to rozliczanie co 10KB...) - mogę sobie w każdej chwili kupić ten cały blueconnect, ale nie chcę mieć drugiej karty sim i co chwilę obie przekładać... przecież to bezsens...

 

a tak poza tym to mamy wysyp "nowych, dotykowych" telefonów, LG zrobiło nawet "pierwszy na świecie telefon z przeźroczystą klawiaturą!" x)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

najlepszy reader jaki pamiętam na symbiana to: http://tequilacat.org/dev/br/index-en.html

 

... ale jest jeszcze jeden, nawte prostszy, ma taki mały programik pod windowsa pozwalający na bardzo proste tworzenie ebooków z własnych plików TXT jako stand-alone'owych aplikacji JAR dla dowolnego telefonu (np. jak jest stary z javą 1.0 to dzielił na "zjadliwe" dla telefonu fragmenty)

 

w obu powyższych wystarczy tylko java, stąd zawsze mówię że mój telefon-minimum musi mieć ładny i czytelny monochromatyczny wyświetlacz, SMS-y i javę ;]

 

[edit] offtopa robicie! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

era zadzwoniła z "ofertą specjalnie dla mnie" - "50MB danych do 7mbps, pozwala na obejżenie nawet 160 stron miesięcznie" - powiedziałem kolesiowi żeby nie mówił mi jak się korzysta z internetu... -_-'

 

... czy ludzi z BOA nie szkolono, żeby nie obrażać swoich abonentów? :P

 

poza tym czemu w abonamencie nie można mieć tego co w blueconnect? 1GB za 29zł, po przekroczeniu limitu spadek prędkości... i tylko rozliczanie kilobajtowe (sekundowe od dawna już istnieje, to czemu do diabła dane rozliczają co 100KB? jestem prawie pewien że w którymś momencie było to rozliczanie co 10KB...) - mogę sobie w każdej chwili kupić ten cały blueconnect, ale nie chcę mieć drugiej karty sim i co chwilę obie przekładać... przecież to bezsens...

 

a tak poza tym to mamy wysyp "nowych, dotykowych" telefonów, LG zrobiło nawet "pierwszy na świecie telefon z przeźroczystą klawiaturą!" x)

 

Jak mój ojciec niedawno przedłużał abo w erze to mu zaproponowali 500mb za 15pln.

Co jest o tyle śmieszne że jeżeli jesteś nowym klientem to za x pln dostajesz y minut + gratis 500mb transferu, a jeżeli przedłużasz to za (x-15)pln dostajesz te same y minut i super promocję - 500mb tranferu za 15pln (70% zniżki wg. ulotki xD). Niestety chyba jest rozliczane co 100kb, ale z drugiej strony 500mb to raczej sporo jak na telefon, chyba że chcesz go używać jako modemu do kompa albo całe dnie siedzieć na youtube. U siebie mam 50mb i mi nawet zostaje co miesiąc, inna sprawa że przeglądarka w viewty doprowadza mnie do takiej ****icy że czytam tam jedynie onet lajt + sprawdzam inne jak coś potrzebuję.

 

najlepszy reader jaki pamiętam na symbiana to: http://tequilacat.org/dev/br/index-en.html

dokładnie, robi zwykłe *.jar, więc ruszy na każdym współczenym telefonie, do tego zawsze zajmuje całą dostępną powierzchnię i dobiera rozmiar czcionki tak zęby była czytelna (ale samemu też można sobie zmieniać). Przeczytałem w ten sposób kilka książek na K700i, jeszcze więcej książek na viewty i jestem zadowolony.

 

> powiedział posiadacz iPhone'a

 

bo tu mam jeszcze znośny odtwarzacz muzyki (i podcastów oraz audiobooków ;) )

 

A java? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja mam kilka pytań odnośnie Androidowskich aplikacji, bo Marketu chyba inaczej się niż z Androida nie przejrzy. Jest klient VNC? A może coś w stylu iPhonowskiego AirMousa? Jak z nawigacją GPS? Jest coś z prawdziwego zdarzenia?

wyszukiwarka android marketu - www.cyrket.com/

 

VNC - www.cyrket.com/search?q=vnc

 

a tutaj alternatywa jesli chodzi o nawigacje wersja beta - http://getne.pl/androidbeta/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli idzie o ebooki to ja z czystym sumieniem moge polecic mobipocketa - do pobrania na mobipocket.com - obsluguje wiekszosc sensownych platform (WM, symbian, BBery, PalmOs), fajna synchronizacja z PC (na ktorym zresztą tez pozwala czytac) i sposob zarzadzania wlasna biblioteką. na moim WM6 jest to najwygodniejszy reader i naprawde wchlaniam olbrzymia liczb ksiazek w porownaniu do tego co bylo na symbianie (wtedy uzywalem chyba Qreadera). szkoda ze wtedy nie wiedzialem o tym programie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 500mb za 15pln

 

T_T

 

ja dostałem 50MB za 15zł :P

 

a zadzwonili z promocją 50MB za 30zł

 

Jesli to Play to jeszcze lepiej wychodzi 1GB za 25 zl ;) Ale oczywiscie jest haczyk w postaci dzialania tylko na nadajnikach UMTS play (na GSM900 Playowych nie dziala :< ) I tak nie moge sie doczekac, az dadza te pakiety do Fresha (na jesieni) ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 500mb za 15pln

 

T_T

 

ja dostałem 50MB za 15zł :P

 

a zadzwonili z promocją 50MB za 30zł

O.o A ile abo płacisz? Bo o ile pamiętam to te 500mb za 15pln dawali od 60+pln abo, ale głowy nie dam.

jest haczyk w postaci dzialania tylko na nadajnikach UMTS play

I to właśnie eliminuje tę ofertę z mojego punktu widzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to do dupy z taką robotą :P

 

5MB za 5zł? To są jakieś jaja. W Plusie za 5zł jest 25mb a za 10zł 100.

 

btw.

 

Mam stary telefon Samsunga, musze poprzenosić połowę kontaktów z pamięci telefonu na kartę, ale w telefonie nie widzę opcji przesłania wszystkich. Czy to oznacza że muszę każdy kontakt kopiować osobno o_O ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że nie znałem kodu *140#, ale powitał mnie komunikat "proszę czekać, ustalanie lokalizacji" po czym po minucie "nie udało się ustalić lokalizacji".

 

W okolicach 24 sierpnia być może dostanę Hero na testy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako pierwszy zainteresowany, czekam z niecierpliwością na recenzję ;)

 

w sumie nie musisz czekać, na pda.pl jest 55 minutowa recenzja z użytkowania plus na gsmarena.com recenzja pisemna. U mnie jest to telefon który będę wybierał między iPhonem właśnie pod koniec roku. Generalnie udany produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności