Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Coś wam pokażę ;> -> klik.

 

Od lewej: G1 -> Magic -> Hero.

 

Oczywiście G1 tutaj jest bardziej jako ciekawostka, bo ja na moim G1 mam procek podkręcony na 528MHz, SWAP 32MB i automatyczne usuwanie niepotrzebnych procesów. Stąd ten wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

czy któryś z wlaścicieli G1 lączy go z komputerem który ma zainstalowanego Linuksa,np. Ubuntu?Myślę o zakupie tego cuda,nie teraz ale to kwestia 2-3 miesięcy i zastanawiam się czy pod pingwinem będzie dzialać.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Guzik.Ja przedwczoraj zakupiłem G1 na abo w T-mobile w dobrej cenie.Miałem do wyboru jeszcze Hero ale brak qwerty i sporo wyższa cena zadecydowały.Na g1 dostałem dodatkowy upust :).Narazie jestem bardzo zadowolony z telefonu,przymierzam się do robienia roota bo lubię się pobawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem "po",też zrobiłem starą metodą i poszło dobrze za 1-szym razem.Mam też wgrany rom BonsaI 1.5b by Misiek_ud który działa naprawdę fajnie.Jestem ogólnie b.zadowolony z g1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem dzisiaj o Hero w Playu u mnie. Tylko na zamówienie, Pani ma dzwonić jak będzie, bo mogę już w każdej chwili przedłużyć umowę :)

Bawiłem się też iPhonem 3GS w Erze. Miałem też okazję go posłuchać, na piosenkach już wgranych i SRS-300. W tym momencie przeszła mi ochota na Hero, 3GS gra świetnie. Jak ktoś szuka telefonu do muzyki to będzie zdecydowanie świetnym wyjściem. Odstraszyć może tylko cena i brak flasha, który jest w Hero. Teraz to sam już nie wiem co kupić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrót skrutu a propo dźwięku iPhone'a (cały czas - od początku - mam CX300 z wtyczką "for iPhone")

 

firmware 1.1.4 - zimny i blady, ale zrezygnowałem z noszenia e10 jako dodatkowej elektroniki w kieszeni

firmware 2.x - zrobił się mniej blady

firmware 3.x - ocieplił się i stał się bardziej przestrzenny (osoby które dobrały słuchawki pod 2.x miały problem z przesiadką)

 

... Karma to to nie jest, ale da się spokojnie słuchać (notabene Karmę sprzedałem)

 

ogólnie gra więcej niż przyzwoice, na tyle, że nie czuję potrzeby szukania innego odtwarzacza (mimo że przyznaję iż nie jest to najlepszy odtwarzacz z jakim miałem styczność)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki khron, czyli do ex'ów by starczył na pewno ^^ piszesz o jack'u "for iphone", ten z ex'ów by wszedł chyba (link)? btw główna strona twojego blogu strasznie zamula. recka z forum załadowała się od razu, ale główna nie może się wczytać do końca...

 

aha i jaka cena za 2g 8gb będzie "rozsądna"? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyk od EX-082 nie pasuje, sam musiałem używać adaptera Monster iSoniTalk - nie polecam. Na oko ten od EX-85 też nie wejdzie. Zgrywa się taki zestaw całkiem ładnie, myślę, że 8GB zgarniesz za jakieś 600zł, swojego 16GB sprzedaję za 700zł :) Lepiej od EXów grał tylko z Triple.fi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ten z ex'ów by wszedł chyba

 

na oko może nie wejść (tak jak np. ten z Yuinów nie wszedł), ba, kupiłem sobie na zapas słuchawki od iPoda Touch 2G i wchodzą na styk (prawie nie wchodzą, mało nie połamałem wtyczki i kabla jak je pierwszym razem wkładałem i wyciągałem)

 

> główna strona twojego blogu strasznie zamula

 

nie mam pojęcia dlaczego, mam serwer za free więc nie mam powodu do narzekania ;]

 

> jaka cena za 2g 8gb będzie "rozsądna"?

 

ciężko określić... niektórzy uważają żę klasyczny iPhone z racji swojej historii/legendy/metalowej obudowy/łatwości zdejmowania simlocka/braku ograniczenia głośności/dźwięku jest wart "tyle samo a nawet więcej" co 3G :) oczywiście 3GS bym nie pogardził, ale nie widzę najmniejszego powodu przesiadki na 3G... dlatego - jeśli faktycznie chcesz ten telefon - bierz jeśli nadarzy się okazja (czyli dobry stan za cenę, którą jesteś gotów dać)... konkretnej kwoty nie jestem w stanie podać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena dobra, ale... sam bym się nie zdecydował na sprzęt z pękniętą szybką. Mój spadł mi miliony razy i jak sama obudowa porysowana jest to przód jest idealny, nie wiem jak ktoś musiałby przywalić, żeby pękła szybka. Poza tym, zmniejsza to pewnie wytrzymałość samej konstrukcji. No ale nic, miejmy nadzieję, że nic się nie będzie działo. Zaklej tylko przód jakąś folią (np. invisible shield, czy coś), na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności