Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mamie też się kończy umowa z Erą w najbliższych tygodniach, an ikt nie dzwonił, nic nie przysyłał... Może zmiana polityki.

 

Co do sprawy.. Teoretycznie umowa dotyczy innego nazwiska, więc Era przy ewentualnych problemach powzięła by to jako argument na swoją stronę.

Z drugiej strony olali to, pozwalając uwolnić numer. Skoro Play polecił to zostawić, to tak też bym zrobił. Jednak wygląda to dość dziwnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konfa Play.

 

http://qik.com/video/2410919

 

Niestety miałem być, ale dostałem info wczoraj, że jestem wreszcie zapisany i nie udało mi się dostać, bo w pociągu intercity nie było już miejsc, autobusów nie było, busów też nie, a autem wyniosłoby mnie 330zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konfa Play.

 

http://qik.com/video/2410919

 

Niestety miałem być, ale dostałem info wczoraj, że jestem wreszcie zapisany i nie udało mi się dostać, bo w pociągu intercity nie było już miejsc, autobusów nie było, busów też nie, a autem wyniosłoby mnie 330zł.

Przecudne ceny ;) W abonamencie za 60zł i umowie na 2 lata za 500zł. Będę w październiku przedłużał umowę to go biorę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zauważyłem, że ta 'stabilizatory' w telefonach masakrycznie pogarszają jakość zdjęć. aha do K800i można wgrywać sterowniki od aparatu, fajna sprawa w sumie. w niektórych mozna regulować ISO, czas naświetlania itp. polecam, bo telefon nie jest zbyt awaryjny, teraz tani. sprawdzona, baardzo udana konstrukcja i wielki sukces SE(podobnie jak np. K750i).

 

a to, ze C510 w ogóle ma lepszy aparat od K750i tylko dobrze o nim świadczy. nie spotkałem żadnego telefonu, który by go 'niszczył' w kwestii zdjęć.

:o czytam i nie dowierzam własnym oczom...

...bo telefon nie jest zbyt awaryjny, teraz tani. sprawdzona, baardzo udana konstrukcja i wielki sukces SE(podobnie jak np. K750i).
bardziej awaryjnego tel od K750i chyba nie widzialem...rozumiem ze jestes zafascynowany tym tel bo jak na tamte czasy sporo w niego upchali ale po roku 60%modeli sypie sie...jak nie soft to joy...co do K800i z pewnoscia mniej awaryjny od K750i ale i tak z dystansem podchodze do tego modelu(aparat ma naprawde dobry, reszta powiedzmy ze normalna)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówie, żeby kupował K750i(przecież on ma 4,5 roku), napisałem tylko, że ten telefon to ogromny sukces i była to bardzo udana konstrukcja(tak jak np. W800i, W810i, W550i itd). platforma K800i i pochodnych również świetna, godny następca K750i.

dopiero SE dało ciała jak wypuścili A200, co z resztą spowodowało OGROMNE straty firmy(a jej losy cały czas wiszą na włosku). na szczęscie teraz już dopracowali tą platforme i odbudowują zaufanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i do dziś gra lepiej niż 90% wszystkich telefonów.

 

btw: słit awatar. to ze skarfejsa, nie?

 

Jeśli chodzi o samą głośność to na jakiś sterownikach - bodajże Toshary - było masakrycznie.

 

Baaardzo długo 3mała mi też bateria jak na telefon bądź co bądź wyposażony w parę bajerków.

 

 

 

Tak, to mój ukochany Tony Montana  :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jakieś sterowniki(tylko, żeby głośniczki głośniej grały) na W890i i z ciekawości zobaczyłem jak to na słuchawkach gra. i okazało się, że odpowiednia dla mnie głośność to 1,5/8 ;d na standardowych to było gdzieś tak 6/8.

 

no ale OT się zrobił ;p

 

chciałem sobie kupić koszulkę z gębą Ala(z cygarem ofc) i napisem World is Yours, ale strasznie droga była ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę polecić SE k800i. Mam od 2 lat, działa bezawaryjnie, robi przyzwoite zdjęcia (jak na dzisiejsze standardy, jak wychodził miał najlepszy aparat, ale wiadomo co 2 lata robi z technologia w świecie telefonów ;P ), kartkę A4 bez problemu można sfotografować i tekst jest czytelny. Jeżeli chodzi o obsługę to potrafi czasami troszkę wolno działać, ale da się to przeżyć. Funkcjonalność jest w sumie taka, jak reszty telefonów bazujących na flashowym UI. Zaletą w stosunku do części innych telefonów z tamtego okresu jest dostęp do struktury plików/katalogów. Bateria trzyma długo, jak nie czytam na nim książek to spokojnie trzyma tydzień, jak czytam to częstotliwość ładowania jest uzależniona od intensywności czytania (przy 9-12 godzinach czytania muszę ładować codziennie, tzn na noc włączam). Obecnie można dostać ten telefon w okolicach 300 PLN lub mniej, w zależności od stanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesadzacie, ja też czytam ksiązki na telefonie z QVGA 2" i jakoś zbytniego dyskomfortu nie odczuwam. fajna sprawa, poprostu wrzucam pliki(.txt czyta w standardzie ze świetną domyslną przeglądarką, a do .doc i .pdf mam aplikacje w javie) i czytam jak np. jade autobusem gdzieś czy czekam na kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapamiętuje ci gdzie skończyłeś? Ja to zawsze jak czytam to sobie teksty na javę przerabiam (tequila cat bookreader jest b. dobry). Robię tak od ładnych paru lat i do tej pory nie znalazłem lepszego rozwiązania. Troch boli tylko że na viewty przez te debilne wirtualne klawisze na dole realna powierzchnia javy to raptem jakieś ~2,5 cala qvga zamiast normalnego 3" wqvga, ale jest to do i tak lepiej niż w k700i :P Pdfów nie czytam bo pixel file viewer fabrycznie zainstalowany na moim viewty nieziemsko wręcz zamula przy plikach większych niż kilkanaście stron a do tego jest niewygodny w obsłudze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do czytania książek używam programu ReadManiac. Jeżeli telefon ma dostęp do struktury plików (tzn ma file browser'a) to można zainstalować program na komórce i to pozwala wczytywać pliki tekstowe. Przy czym program zapamiętuje stronę na której się zakończyło czytać w dowolnej ilości czytanych plików. Jeżeli telefon nie obsługuje struktury plików to można za pomocą tego programu skonwertować plik tekstowy do .jre i odpalać na komórce poszczególne książki jako programy javowe.

A co do czytanie na ekranie k800i to i tak jest lepiej niż na Siemensie CX65, choć i na nim się nieźle czytało.

Na początku przyszłego roku planuje przerzucić się na SE Satio :rolleyes: . Na nim komfort czytania powinien być pierwsza klasa :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku przyszłego roku planuje przerzucić się na SE Satio :rolleyes: . Na nim komfort czytania powinien być pierwsza klasa :D .

O ile znajdziesz jakiś porządny program na niego. :P

Np. ja trochę przeglądałem appstore i android market i wszystko co tam na razie znalazłem i próbowałem odpalać jest imo gorsze niż javabooki których używam obecnie. Inna sprawa że szukałem tego sobie tylko tak "żeby sprawdzić", na telefonach rodziców, jakbym sam miał kupować to pewnie bym się dokładnie przyjrzał tej sprawie. Teraz już jestem o tyle mądrzejszy że jedny cechy których będę szukał w następnym telefonie (oprócz podstawowych funkcji telefonu oczywiście) to szybkość działania, wygodna obsługa, porządna przeglądarka i właśnie obsługa ebookow na b.dobrym poziomie.

 

Z tego miejsca chciałbym również przeprosić autora tematu że mu zrobiliśmy lekki bajzel i poprosić jakiegoś moda/admina jak się nawinie żeby wydzielił posty nt. ebooków w telefonach albo do oddzielngo tematu w dziale gsm albo wrzucił je do zbiorczego tematu "najlepsze odtwarzacze mp3".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego miejsca chciałbym również przeprosić autora tematu że mu zrobiliśmy lekki bajzel i poprosić jakiegoś moda/admina jak się nawinie żeby wydzielił posty nt. ebooków w telefonach albo do oddzielngo tematu w dziale gsm albo wrzucił je do zbiorczego tematu "najlepsze odtwarzacze mp3"

 

x2

 

jakby jakiś mod był tak łaskawy, to najlepiej by było przenieść tą dyskusję do "najlepszych odtwarzaczy mp3".

 

Jakby coś zostało a powinno zostać przeniesione - PM //KE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności