Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

jesli Magic gra podobnie do Hero, to jak dla mnie "nie taki zły na muzyke" jednak nie przejdzie :) no ale poza tym aspektem całkiem fajny telefon.

 

ja się obecnie łaszę na bberry storm2 - pierwszy fon z ekranem piezoelektrycznym :) tak z czystej ciekawosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

tak tylko teraz widzę, że nie ma 3,5 jacka w magicu :/ a co do telefonu nie rozważam wiązania się z operatorem pod kątem telefonu, chcę kupić osobno na allegro. I dlatego się zastanawiam czy jest sens używkę iphona kupić bo je ciężko utrzymać w ładnym stanie to mnie martwi co wy o tym sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile z ajfonem nie obchodzisz się jak z jajkiem i nosisz go non-stop w pokrowcu to nie da się go utrzymać w ładnym stanie. Ja mojego mam chyba ~1,5m-ca i tył wygląda tragicznie, a ostatnio nawet (nie wiem jakim cudem) pojawiła mi się rysa na ekranie, który rzekomo miał być nierysujący się (i naprawdę nie wiem jak - jeżdzenie kluczami po ekranie nie zostawia nawet najmniejszego śladu).

 

A dzisiaj od rana jeszcze bawię się bb 8520. Generalnie wrażenie - tragedia.

-ściągnąłem aplikacje google sync i facebook - żadna z nich nie chce połączyć się z internetem mimo ustawienia wszystkich uprawnień dostępu na "zezwól"

-przeglądarka internetowa może działać w trybie wifi albo edge (3g nie ma) - ale tylko w jednym z nich naraz. Co oznacza że przy każdorazowej zmianie sposobu transmisji (wyjście/wejście do domu/uczelni) trzeba w ustawieniach przeglądarki to zmienić. Po prostu przeglądarka ustawiona na wifi nie będzie się łączyć po gsm a przeglądarka ustawiona na gsm nie skorzysta z wifi, nawet jak telefon podepniemy do sieci

-telefon nie może jednocześnie wibrować i dzwonić. może najwyżej najpierw wibrować (regulowana długość) a dopiero potem dzwonić

-otrzymywanie smsów - na to trochę liczyłem, w końcu to taki mały "mesendżer" miał być a tu ****. Obsługa wiadomości jest nastawiona na mejle. Po otrzymaniu smsa pojawia się koperta na pasku. Żeby go przeczytać trzeba wejść w wiadomości, które otwierają się domyślnie na skrzynce odbiorczej email, wybrać zmień folder>>skrzynka odbiorcza sms i dopiero tam jest nasza wiadomość. EDIT: oprócz głownego menu wiadomości jest jeszcze menu "sms i mms", które usuwa tę wadę, i właśnie odkryłem jak zrobić żeby było ono na pulpicie a nie głęboko w menu :P

Pewnie część z tego można poprawić gdzieś w opcjach, ale szkoda mi całego weekendu na konfigurowanie telefonu. Dam mu czas jeszcze dzisiaj i od jutra wracam do ajfona ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rysę na wyświetlaczu iPhone'a można zrobić czymkolwiek twardszym niż sam wyświetlacz (logiczne)

 

więc nie jest to na pewno rysa zrobiona paznokciem ani plastikowym widelcem, tylko musiałeś równo pojechać... mój ajfon - który jechał wyświetlaczem parę metrów po betonie - ma wciąż tylko jedną starą rysę, którą nieopatrznie zrobiłem jak wkładałem go do kieszeni spodni (spodnie miały takie "metalowe akcenty" jak to w dżinsach) ;P

 

a pojechałem równo bo okazało się że te spodnie to nie byle co i można używać ich jako noża do cięcia szkła, a kieszonka była ciasna więc użyłem argumentu siłowego... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA sobie właśnie sprawiłem Samsunga I450 mam też Meizu M3 i lubię słuchać muzyki z obu urządzeń. O tym Samsung pewnie mało kto tu słyszał... Ma Symbiana S60v3 z FP1, Dual-slider, procesor dźwiękowy B&O. Jedyne czego mu brakuje to możliwość własnych ustawień eqalizera. Ale według mnie gra bdb na ustawieniu domyślnym. Póki co mam go 2-gi dzień i nadal go testuję :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, a myślicie że za 840zł warto kupić 8GB używkę ze wszystkim z komisu, generalnie bez wad ukrytych gwarancja niestety na 3 miesiące, źródło pochodzenia orange, obejrzałem go wnikliwie i jedyne co to tył nieco zakurzony i porysowane ale nie tak, żeby było coś mocno starte, "chromowe" ramki są lekko porysowane, brak jakiś wgnieceń obudowa przy portach wygląda okej, wyświetlacz też ma nie wielkie rysy, generalnie do umycia telefon dokładnie. Myślicie, że warto czy lepiej za tą kasę kupić nówkę magic'a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rysę na wyświetlaczu iPhone'a można zrobić czymkolwiek twardszym niż sam wyświetlacz (logiczne)

 

więc nie jest to na pewno rysa zrobiona paznokciem ani plastikowym widelcem, tylko musiałeś równo pojechać... mój ajfon - który jechał wyświetlaczem parę metrów po betonie - ma wciąż tylko jedną starą rysę, którą nieopatrznie zrobiłem jak wkładałem go do kieszeni spodni (spodnie miały takie "metalowe akcenty" jak to w dżinsach) ;P

 

a pojechałem równo bo okazało się że te spodnie to nie byle co i można używać ich jako noża do cięcia szkła, a kieszonka była ciasna więc użyłem argumentu siłowego... ;]

Mi po tym nie-wiem-czym została taka rysa przy górze ekranu (tam gdzie jest ten szary pasek statusu) i długa na jakieś 2/3 szerokości. A do tego jeszcze na tyle głęboka że załamuje się na niej światło i widzę taki cienkie "tęczowe" przebłyski w tym miejscu. Szczególnie denerwujące jak czytam ebooka w poziomie. :s

 

Hm, a myślicie że za 840zł warto kupić 8GB używkę ze wszystkim z komisu, generalnie bez wad ukrytych gwarancja niestety na 3 miesiące, źródło pochodzenia orange, obejrzałem go wnikliwie i jedyne co to tył nieco zakurzony i porysowane ale nie tak, żeby było coś mocno starte, "chromowe" ramki są lekko porysowane, brak jakiś wgnieceń obudowa przy portach wygląda okej, wyświetlacz też ma nie wielkie rysy, generalnie do umycia telefon dokładnie. Myślicie, że warto czy lepiej za tą kasę kupić nówkę magic'a ?

 

Zależy od ciebie. Ja osobiście mam awersję do rzeczy używanych i nawet pomimo tego że ajfon jest lepszy to bym chyba brał magica.

 

 

Rozwiązałem 1 problem z bb, chociaż może "rozwiązałem" to za mocne słowo. Okazało się że aplikacja google sync nie działała bo miałem źle apn wpisany, a aplikacja fb nie działa bo nie korzysta ona z "normalnego" internetu tylko z internetu dostępnego w usłudze blacberry :s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długa na jakieś 2/3 szerokości. A do tego jeszcze na tyle głęboka że załamuje się na niej światło

 

moja jest przy prawej krawędzi drugiej od lewej ikony w dolnym rzędzie, pionowa, długość około pół centymetra

 

i faktycznie jest widoczna, ale na szczęście w takim miejscu, że przez 99% czasu jej nie widać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, dalej szukam telefonu i dalej nie wiem co kupić

zwiększył mi się fundusz, na ponad 500zł, maks coś koło 550 pewnie.

przeglądam allegro i widzę, że za taką kasę można kupić N95 8GB. Też jest kiepsko wykonana jak zwykła N95?

myślałem jeszcze, aby dołożyć do e71, ale nie wiem czy akurat ją chce, bo wiem, że n95 mi się zbyt szybko nie znudzi.

o, np. taka :)

co Wy na to ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym dolozyl do e71 ze wzgledu chocby na wykonanie tych telefonow. mialem n95 - sporą liczbe telefonow przesialem zanim znalazlem dobrze zlozoną, a i tak po jakims czasie slider zaczal sie rozpadac, pomimo tego ze dbam o swoj sprzet :) kuzyn kupil ostatnio n95-8gb i to samo - 2tyg i juz kombinuje zeby sprzedac :) ja od niedawna mam e51 (kupiona za 200zł:P) i wykonanie to niebo a ziemia. nawet piwo nią mozna otworzyc :P w porownaniu do nki mniej tez muli. a e71 z tego co wiem jest w kwesti sprawnosci systemu jeszcze lepsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azahiel - ja przeciez ani 1 slowa o e63 nie powiedzialem:) to bylo w kwestii enek, o ktorych wykonaniu nie moge dobrze mówić :)

 

a i tak co jeszcze mozna polecić: ponizej 600zł mozna na allegro dostać tez Nokie 5630XM - maly zgrabny telefon z najnowszą wersją symbiana, procek niecale 600mhz :) do tego wifi itd. no i player ma tez calkiem niezly (imho zdecydowanie gral lepiej niz zachwalane tutaj androidy). jakbym mial kase to bym nad nim myslał:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5530 odpada, z tego względu, że nie przekonuję mnie niestety dotykowy wyświetlacz, nie wiem czy by mnie to nie denerwowało zbytnio :) chociaż jest to jakiś pomysł, bo za 550zł bym ją pewnie wyrwał. tyle, że mam jakąś awersję do muzycznych telefonów. do tego.. jak wygodnie się na takim cudzie smsy piszę? bo do tego głównie będę wykorzysytwać telefon.

e63-dotykałem, macałem, bawiłem się.. i jednak te plastiki mnie troszkę denerwowały, miałem wrażenie, że się zaraz rozleci ;p

e71 mnie kręci, ale jakoś, kij wie czemu, chciałbym slidera ostatnio(może dlatego mi się ta n95 podoba tak), mimo, że powoli się z tego leczę. Leczę się z tego głównie dlatego, że fajnie by było, gdyby ten telefon troszkę wytrzymał, a przy sliderach o to ciężej.

jeszcze jedna sprawa.. ja z tego nigdy muzyki słuchać nie będę ;)

edit

zastanawiałbym się też na e51.. gdyby nie miała tak małego ekranu. wkurzałoby mnie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi malas, to się nie rozleci- już zdarzył mi nie raz upaść. różnica w cenie wg. mnie za duża za tylko prawie metalową obudowę i gps ;p ale nie będę przecież zmuszał :D Co do sliderów- miałem kiedyś szajsunga (nigdy więcej) dwa lata, spodziewałem się że pójdzie a tymczasem- pełen zaskok, nie raz mi upadł jak był rozłożony czy coś- raz nawet tak z rozpędu- pancerne to to. Najczęściej co idzie w tym to tasmy.

 

co do smsów na e63- piszę się bajecznie, tylko trzeba się chwilę przyzwyczajać. Jedynie co dla modelu e71 i e63 jest niezbyt dobre- to czasem potrafią złapać zawiechę na odebraniu połączenia- ale nie zawsze i bardzo rzadko (coż system), a takto żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie... akurat slajdery to nie jest zle rozwiazanie, tylko trzeba je z glowa zaprojektowac... matka od lat katuje samsunga i to dalej dziala lepiej niz nowe slidery nokii :)

 

Malas - to atakuj e51 :) nie licząc braku GPSa wogole nie odstaje od tamtych modeli :) a maly ekran tez nie jest tragedia jak to niektorzy malują - ja sie przesiadłem z 3.8' TouchHD i wcale nie mialem problemow z przyzwyczajaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam teraz E61, mój dobry kumpel m E51, więc dużo się nią bawiłem i serio drażnił mnie taki mały wyświetlacz. Wiem, że kwestia przyzwyczajenia, no ale. wolałbym coś z większym wyświetlaczem.

za to spodobała mi się 5530 troszkę, czas o niej poczytać.

@up, przebolałbym jego brak, może się nauczę znowu pisać z t9 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności