Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

E75, to Cię chyba poniosło, bo najtańsze po 1000 ;) A 5630 już za 600 wyrwę ;) Dotyk sobie chyba na razie odpuszczę, wystarczy w odtwarzaczu ;D

 

słabo szukasz- e75

 

Szkoda że używany ;) Mogłem zaznaczyć, że wolę nowe, bo telefony raczej długo mi służą - n73 ma już 2,5 roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, mam tą 5530 :)

bardzo mi do gustu przypadł ten telefon, ciekawe czy dotykowy ekran zacznie w końcu mnie denerwować ;)

oczywiście nie obyło się bez problemów, bo z jednej strony mam dociśnięty guzik aparatu, przez co nie mogę złapać ostrości na zdjęciach, no ale.. zobaczymy co powie na to sprzedawca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malas a dobrze gra ta nokia??

Bo aktualnie mam Clipa i chce go sprzedać bo mnie nie zadawala. wszyscy sie zachwycają ze świetnie gra i bardzo głośno a jednak jakość nie jest taka świetna. I właśnie chce kupic 5530 ale nie wiem jak z muzyką :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz fajnie by było :) z góry dzięki.

Kupiłem tego clipa bo wszyscy tak zachwalali a powiem ze dźwięk jest gorszy niż w moim starym Eon Cineo ,którego sprzedałem

żeby miec hajs na clipa -.- jednak Eon jest cichszy a i tak Clip gra w miare cicho ;D i wkurza mnie to że jest muzyka

wyszukiwana po tagach a nie folderami ;D ale ujdzie ujdzie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 5530 w standardowym odtwarzaczu też muzyka jest sortowana po tagach.

i z pamięci mogę Ci powiedzieć, że odtwarzacz wcale nie gra głośniej od clipa.

nie instaluję i nie sprawdzam na jakiś alternatywnych programach, bo mi się nie chce i nie wierze w cuda, że nagle, po zainstalowaniu innego programu nokia zacznie bajecznie grać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w

nie instaluję i nie sprawdzam na jakiś alternatywnych programach, bo mi się nie chce i nie wierze w cuda, że nagle, po zainstalowaniu innego programu nokia zacznie bajecznie grać :)

 

Na pewno nie bajecznie,ale niewątpliwie lepiej, czyściej. Zainstaluj Powermp3 i będziesz miał okazję,aby zweryfikowac swoje zdanie. Dodam,że jako główny player oczywiście nie nadaje się zbytnio (ale jak wiadomo są różne gusta) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę instalować tego powermp3, bo jak mówiłem, nie chce mi się szukać nawet wersji na s60v5, a i tak nie będę korzystać z niej jako odtwarzacza, ze względu na to, że bateria pada wtedy w telefonie w oka mgnieniu.

btw

5530 mi nie podeszła.

dotyk jest jednak fajny przez ~tydzień, dwa. nie dłużej, już mnie zaczyna irytować.

i bardzo możliwe, że w połowie stycznia 5530 zastąpi po prostu e52 albo inne cudo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bardzo możliwe, że w połowie stycznia 5530 zastąpi po prostu e52 albo inne cudo.

 

Chyba już lepiej "inne cudo", E52 nie zebrała zbyt entuzjastycznych opinii. Sam przed kupnem 5800 czekałem miesiącami właśnie na tę E, jako,że wcześniej używałem E61i, jednak po recenzjach i opiniach użytkowników podziękowałem temu modelowi. Lepszym wyjściem wydaje się E72. Ale to off-op naturalnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

homer, nazwa tego wątku to ściema, więc nie offtop ;)

 

e72 zapewne będzie cholernie droga, a E52 to w końcu telefon który mnie interesuję. ofc ma kilka wad, ale który telefon nie ma..

myślałem też o e71, ale mam ochotę w końcu na troszkę mniejszy telefon, raczej taki w normalnych rozmiarach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zas poza dziwnymi opiniami ludzi ktorzy twierdza ze zasieg w e52 znika jak wezmiesz telefon w 2 rece (wtf, kto rozmawia trzyajac sluchawke oburacz?) czytam glownie pozytywy o tym modelu, i w sumie jak nie wyjdzie cos ciekawego z androidem, albo play nie wprowadzi BISa, to wlasnie w e52 bede celował. jak się nią bawilem w salonie tez same pozytywne wrazenia. no i przebiegi nokii na baterii - ponad tydzien - fantastyczna sprawa. na pewno jeden z bardziej udanych modeli nokii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie martwi w E52 tylko ten brak AF, bo jak korzystam z aparatu w telefonie to nie robię zdjęć widoczków, tylko zdjęcia np. kartek..

e52 pewnie wezmę jako przedłużenie abo, za 150zł, całkiem najs.

ewentualnie wezmę e52, sprzedam, dołożę coś do e71, bo e72 będzie na razie kosztować kokosy..

edit.

wyskoczyłbym też na jakiś telefon niż nokia, bez symbiana.

boję się tylko, że jak to zrobię to zacznie mi brakować aplikacji, albo będize ich mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście miałem na myśli E71, zapędziłem się z tym 72 :rolleyes: Zaś co do E52, mnie np odrzuciło kiepskie rozwiązanie panelu z przyciskami pod ekranem -wyjątkowo kiepsko się je wciska oraz marne wykonanie; niby telefony ogólnie wykonane są z plastiku,ale seria E z założenia stała oczko wyżej i tak np moja poprzednia E61i miała całą aluminiową klapkę oraz coś jakby szkielet-boki i przedni panel również z metalu. W E52 (ale nie tylko) Nokia stosuje teraz tylko plastik <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homer7 miałeś e52 w ręce? zapewniam cię, że tylnia klapka jest metalowa, a ramka wokół telefonu też wydaje mi się, że nie byla plastikowa, czyli ogolnie te same elementy co w e51. chociaz musze przyznac ze e51 na pewno sprawia wrazenie troszke solidniejszej, ale ten telefon ciezko bedzie przebic produktom w tej klasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hesus, z tego co wyczytałem w necie(oczywiście mylić się mogę, nie miałem jej w ręku) o E52 to ramka jest właśnie z plastiku.

co nie zmienia faktu, że jakoś dzisiaj spodobał mi się ten telefon, ciekawe czy do czasu gdy będę wymieniać mi przejdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności