Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Azahiel nie chcę,abyście pomyśleli,że twierdzę, iż wszystkie telefony powinny byc z metalu,a te które nie są, to gorsze modele :) Sam mam 5800, któa jest do bólu plastikowa,ale na szczęście przyzwoicie spasowana. Nie mam z tym problemu, bo wiedziałem co biorę, jednak w przypadku biznesowych serii E spodziewałbym się nieco więcej. hesus666 owszem bawiłem się E52 chwilę po jej wprowadzeniu na rynek (to był chyba październik) i byc może masz rację z tą klapką (pamięc nie ta ;) ),ale dam sobie obciąc włosy za uszami,że ramka i pozostałe elementy to już czysty plastik. Niemniej, to wciąż szybki i "długotrzymający" telefon, ja jednak głosuję na E71.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie nie narzekam na swojego, mimo że wielki itp. Jedynie co jest wkurzające że łapie z wiechy na odbieraniu bądź "wyłączaniu" rozmowy. Ale to przypadłość e63, nie wiem jak ma się sprawa z e71. Zależało mi na qwerty, więc mam e63 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Jedynie co jest wkurzające że łapie z wiechy na odbieraniu bądź "wyłączaniu" rozmowy. Ale to przypadłość e63...

 

Miałem tak samo z E61i, więc to chyba przypadłośc serii E6x ;) Dodatkowo np włączanie galerii trwało (nie przesadzam) ponad minutę i gdyby nie to,że telefon był koszmarnie wolny, nie zmieniłbym go nigdy w życiu. A co do qwerty, nie wyobrażam sobie teraz telefonu bez takiego wklepywania tekstu B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem (i nietylko moim z tego co zauważyłem) Jaki kolwiek Se z dobrymi sterownikami akustyki + hpm ładnie gra, szczególnie te połączenie. Obecnie jetsem "skazany" na Se + she9500 i niestety kiepsko, to gra, o wiele bardziej wolałem basowe brzemienie hpmów.

 

Niedługo będę testował MxM'a w tym połączeniu, oraz w różnych nokiach, se, koss spark plugach, może i soundmagic pl21 dorwę. Myślę że efekty mogą być ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś miesiąca mam Omnię HD. I dopiero teraz jestem w stanie zaakceptować wyświetlacz dotykowy w telefonie. O ile klasyczny (resistive) wyświetlacz dotykowy w takiej zwykłej Omni irytował mnie, frustrował do granic moożliwości to ten w Omni HD (capacitive) jest absolutnie rewelacyjny :) /Do tej pory pozytywne wrażenie miałem jedynie po obcowanie z iPhonem/

Poza tym, że jest bardzo czuły (reaguje na delikatne muśnięcie), wyświetla rewelacyjny obraz (w końcu AMOLED) - praktycznie idealne kąty, nasycone i żywe kolory, czarna czerń (!), duża jasność i niezła rozdzielczość (640x360). Cód miód orzeszki.

Sam Symbian v5 generalnie daje radę, jest nieporównywalnie bardziej user&finger-friendly niż WM. I tu trzeba przyznać, że platforma, na której zbudowana jest omnia HD (ta sama co m.in. w N900, iP 3GS, SE Satio) daje świetną responsywność systemu. Interfejs jest szybszy niż w N95 8GB czy E71, pomimo znacznie wyższej rozdzielczości. Dziwi mnie trochę mulenie i ścinanie się galerii multimedialnej, na szczęście klasyczna galeria nie ma większych problemów z szybkością działania i jest bardziej praktyczna w obsłudze. Cały systemik jest w większości przyozdobiony płynnymi, szybkimi i ładnymi animacjami :)

 

Ojciec kupił sobie Samsunga Galaxy na Androidzie - wyświetlacz jest nieco mniej czuły niż w OmniHD, jego kolory nie są aż tak żywe (to pewnie po części wina mniejszej rozdzielczości), ale sam systemik jest jednak bardziej finger-friendly. Z drugiej strony, interfejs jest trochę wolniejszy niż w Omni HD. Zdecydowanie na plus jest zestaw klasycznych przycisków nawigacyjnych :) Po dłuższej zabawie mogę stwierdzić, że Android to dobrze zaprojektowany system, ale nie powala na kolana. Przydałaby się wyższa rozdzielczość i wydajniejszy hardware. Bardziej czuły ekranik też by nie zaszkodził, podobnie jak poprawa takich drobnostek, jak np. to, że trzeba wyjątkowo długo trzymać przycisk blokady, żeby telefon się odblokował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w omni jest kinetic scrolling czy trzeba dziubać suwaczek z boku ekranu jak w 5800 czy Satio? Przyznam że jest to rzecz która mnie odpycha od dotyku, w końcu nawet mój starusieńki viewty to miał.

A tak trochę odchodząc od tematu to w sumie odkąd mam ajfona żaden telefon nie jest w stanie mnie powalić. Czego by o apple i ich polityce nie mówić to ajfon (nawet pomimo paru wad) jest najlepszym telefonem jaki miałem/używałem. Bawiąc się G1 mojego ojca i nie mogę pozbyć się wrażenia że jest to telefon software'owo dużo mniej dopracowany niż ajfon. Podobnie z bb 8520 (wiem że to dużo tańszy telefon, ale bb os jest ten sam co w droższych). Chociaż w tym wypadku kwestią nie jest brak dopracownia, tylko nadmierne skomplikowanie. Chociażby głupie łączenie się do wifi na uczelni. Na ajfonie wpisałem hasło i login i wszystko śmiga, na bb nie. Po wejściu w ustawienia jest stomilionów opcji które trzeba próbować metodą prób i błędów bo w manulu do naszej sieci nic nie jest podane na temat takich ustawień, po 10minutach sobie darowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, żeby kinetic scrolling było takim genialnym rozwiązaniem.**** W Androidzie coś takiego jest i zawsze jest ta obawa, że wejdzie się w coś, w co się nie chciało - szczególnie w ruchu. Suwaczek w 5800 jest irytujący niemalże jak te w WM ale na takim ekranie jak Omnia HD to jest zupełnie co innego. Tutaj po prostu kładę palec mniej więcej z boku ekranu i suwam, nie trzeba ani specjalnie celować ani wciskać, bardzo ergonomiczne IMO :)

Chociaż nie pogardziłbym, gdyby wprowadzili je do galerii. :)

Kinetic scrolling jest oczywiście dostępny w przeglądarce internetowej, ale to zależy od ROMu.

 

Wi-fi w Omnii HD spisuje się znakomicie, szczególnie właśnie na uczelni, jak nie mam/nie chce mi się wyciągać laptopa. Podobnie sprawa rozwiązana jak w niedotykowych (wi-fi Wizard), tylko że wszystko jakoś szybciej ;) (Inną sprawą jest siłą sygnału wi-fi na uczelni)

 

Tak, zgadzam się, że Android momentami działa jakby był w fazie testów... Symbian jest praktycznie idealnie stabilny i responsywny tylko że ciutkę już mało nowocześnie się prezentuje.

 

 

**** nie twierdzę, ze to zło - wręcz przeciwnie. Chodzi mi tylko o to że paski w Symbianie na Omnii HD sa zupelnie niezlym substytutem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś sobie nie wyobrażam dotykowego telefonu bez kinetic scrolling, przecież przewijanie tym suwaczkiem jest zupełnie nieintuicyjne. Samsung nie pofatygował się żeby jakiś update roma z tym zrobić? Bo nokia w N97 wydaje mi się że to naprawiła. Poza tym cały czas mam wrażenie że ten symbian S60v5 to po prostu symbian S60v3 z dodaną obsługą dotyku i powiększonymi paroma ikonkami, a to nie jest najszczęśliwsze rozwiązanie. W moim osobistym rankingu dotykowych OSów zajmuje 3cie miejsce, kawałek za androidem i iphoneOS a daleko przed WM (który notabene wg. mojego kolegi znacznie się ostatnio poprawił, ale imo wciąż nie ma startu do bardziej współczesnych OSów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej szukam telefonu..:D

i tak się zastanawiam.. jest sens kupować iPhone'a 2G? podczas codziennego użytkowania nie zauważę zapewne mniejszej wydajności aż tak bardzo, a to mimo wszystko parę stówek mniej niż 3G( a dokładniej koło 4 stówek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat 2g i 3g wydajnościowo jest takie same, nie masz tylko 3g i gps'u. masz za to lepszą, metalową obudowę i niestety utrudniony dostęp do jack'a - wtyczki iphone-friendly :/ ja brałbym (i 3mce temu wziąłem ;)) 2g, bo 3g za tą dodatkową kasę nie daje nic konkretnego/przydatnego. za 8gb egzemplarz w świetnym stanie dałem niewiele ponad 600zł i póki co nie żałuje ani złotówki. bdb sprzęt, do tego z ex'ami gra na prawdę przyzwoicie (czekam teraz na cal'e, zobaczymy jak z nimi), oprócz tego oczywiście safari i masa świetnych apps'ów (ostatnio z nóg powalił mnie driver, dosłownie kopia z konsoli, genialna grywalność). aha i bateria nie jest taka dramatyczna, jak nie gra się za bardzo to przy muzyce i wifi 2 dni potrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia E52 gra fantastycznie, jak na telefon.

 

 

Takie małe spostrzeżenie.

podobne wrażenie miałem. przesluchiwalem z 5630 i naprawde niezle sie prezentowaly. e52 troszke lepiej, w 5630 cos bylo nie tak z wysokimi tonami :) ale ogolnie bardzo powaznie rozwazam zamiane mojej e51 na mlodsza siostre i ew. olanie Clipa jako przenosnego grajka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia E52 gra fantastycznie, jak na telefon.

 

+1

 

w czasie krótkiego bo krótkiego, ale odsłuchu, stwierdziłem że głośność jest ok (mimo że z lekko zaciśniętymi zębami dojeżdżam do końca skali) podobnie jak czystość dźwięku (dobry wokal), fajna przestrzeń czy szum a raczej jego brak(nie szumi w sposób zauważalny w czasie odsłuchu jak stare nokie, ale nie wsłuchiwałem się jakoś szczególnie w przerwy między utworami czy wybitnie ciche partie utworów), tak w ogóle to jest taka misiowato-ciepła tylko perkusję jeszcze bym chciał kiedyś przesłuchać (ale akurat ktoś nie miał na iPodzie Touch tego samego utworu więc nie dało się porównać ;p )

 

jak mi niespodziewanie padnie iPhone to np. kupię sobie E52 i wciąż będę zadowolony (nie licząc 300 aplikacji T_T )... dla osoby lubującej się w cieplejszym dźwięku, E52 być może zagra nawet "lepiej" niż iPhone

 

ale nie oczekujcie cudów ze słuchawkami innymi niż dokanałówki - pewnie nawet na pchełki będzie zbyt cicha (zapomnijcie o denerwowaniu pasażerów z drugiego końca autobusu) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności