Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sam zastanawiałem się nad jakąś Nokią z Symbianem.

 

-5530 - generalnie ciekawy, dość tani model. Bawiłem się nią ostatnio. Do ekranu nie mam zastrzeżeń, podobnie jak i do prędkości działania. generalnie jest OK. Jednak co do jakości wykonania - po ok miesiącu, tylna klapka porysowana (jakby zmatowiona), trochę zaczyna się telepać. Nie jestem pewien, czy wytrzymałaby ze mną 2 lata...

-e51 - tani, sprawdzony, dobrze wykonany. Jedyną wadą dla mnie w tym fonie jest brak większego wyświetlacza. Dużym plusem jest obudowa, solidna, masywna metalowa. Z tego co wyczytałem, jest problem z dostawaniem się kurzu pod ekran.

-e52 - Cóż, niby ma wszystko to, co powinna, jedynie cenę za wysoką. Obudowę przeboleję. Miałem ją w rekach - tragedii nie ma, ale to nie to samo co choćby e66. Zaletą jest niewątpliwie procek (jak się nie mylę, to sześćsetka) i bateria.

 

Jak macie jakieś inne propozycje z oferty Plusa, chętnie wysłucham...

 

Malas, a e75? Piękna nie jest, ale za to nie za duża i z full QWERTY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e52 chwilę miałem w rękach (prawie pół dnia) i tak co mogę powiedzieć, to: fajny duży ekran, zgrabna, ładny design (zawsze mi się seria E podobała), obsługa standard jak to symbian, szybka. Jedynie miałem takie wrażenie, że jak spadnie na ziemię to się rozsypie (nie to co e51) no i że się będzie łatwo rysować przy niezbyt "pieszczotliwym" użytkowaniu (szczególnie tył).

 

e75 rzeczywiście brzydal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e52 chwilę miałem w rękach (prawie pół dnia) i tak co mogę powiedzieć, to: fajny duży ekran, zgrabna, ładny design (zawsze mi się seria E podobała), obsługa standard jak to symbian, szybka. Jedynie miałem takie wrażenie, że jak spadnie na ziemię to się rozsypie (nie to co e51) no i że się będzie łatwo rysować przy niezbyt "pieszczotliwym" użytkowaniu (szczególnie tył).

 

Właśnie nie rozumiem, jak tak można schrzanić dobry telefon, dając taka obudowę. Oszczędzili kilkadziesiąt $, a szkoda.

 

Jeszce dokładniej się zorientuję, jak ceny, pobawię się e51 i 5530 i zobaczymy.... Przeglądanie stron przez WiFi na e51 to masakra, czy ujdzie w praniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malas, a e75? Piękna nie jest, ale za to nie za duża i z full QWERTY.

do ~600zł ?

niewykonalne w takiej cenie ją wyrwać.

teraz to ja już kompletnie nie wiem co chce..

Przeglądanie stron przez WiFi na e51 to masakra, czy ujdzie w praniu?

dla mnie było niezbyt wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 3110c jest nieciekawie, różnica we wielkości jest w zasadzie nikła. Ale filmy się oglądało, o oglądało. Nawet raz Taxi 4 z napisami (!).

Cóż, pozostaje albo 5530 lub dołożyć trochę kasy do e52. Pożyjemy, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e52 ma za to jedną poważną zaletę - baterię. znajomek robi na takiej przebiegi ponad tygodniowe bez specjalnego wysiłku :) na obudowę tez nie narzeka, bardziej mial problem początkowo z lapaniem zasięgu (mozgi od nokii umiescily antenę w dolnej czesci telefonu), ale ostatnio mowi ze się uspokoiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malas - pomyśl jeszcze o BlackBerry 8900.  Brat ma, ja też sie przymierzam. Drażnić może jedynie lekko luźna tylnia klapka. Pozatym śmiga jak marzenie.

 

Do 600zł dostaniesz może niekoniecznie nową, ale w świetnym stanie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trybik, a jak jest z aplikacjami na tą BB?

nie będzie ona zbyt biznesowa do codziennego użytku? Wiem, że blackberry to istny biurowy kombajn, który ma sens, jak w abonamencie mamy jakieś pakiety internetowe(maile i te sprawy), ja nie mam, a w playu są za drogie dla mnie.

 

nie wiem kompletnie jaki telefon brać, podoba mi się ta 5530, mimo, że wiem, że to średnio dobry pomysł ją kupować.

btw

widzę jedną za 500zł, reszta jest ponad 600, a tyle kasy na tel to mi jednak troszkę szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BB ma sens jesli operator oferuje BIS - w takim plusie np za 19zł i mamy nielimitowany dostęp do netu. Play narazie zapowiedzial wprowadzanie tej uslugi, ale kiedy to nastapi nie wiadomo. a ogolnie BB są niezlymi telefonami - solidne, niezawodne, do zastosowan biznesowych idealne wręcz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie wiem, że play BIS nie posiada, a przynajmniej do marca jestem z nimi uwiązany, nie wiem jak będzie dalej.

dalej myśle o tej 5530, szczególnie, że dostałem ofertę na praktycznie nowy telefon za 500zł..

edit

o, widzę, że za ~550 można dorwać 5800 :) i chyba na nią się jednak zdecyduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak popatrzysz kawałek wstecz to pisałem tam parę razy o bb, generalnie myślę że są lepsze telefony. A 5800 też jakaś taka średnia, ten dotykowy symbian (o nim też już obszerniej tu pisałem, ale daawno temu) to porażka. Od biedy mógłby konkurować z wm jeśli chodzi o wygodę, ajfon/android/wszystykie ls i samungi bez OSa pozostawiają go daleko w polu jeśli chodzi o wygodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie wszyscy Ci, którzy mi doradzali.

kupiłem 5530 za dobrą cenę, jak mi nie podejdzie, to najwyżej pójdzie w ludzi.

ten telefon ma wszystko co bym chciał, ciekawi mnie tylko czy się polubię z dotykiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności