Skocz do zawartości

Zamówienia na częsci do MxM


Rekomendowane odpowiedzi

grawerka v0.7:

wersja png(wektorowo w fireworksie - kto ma może dowolnie edytować)

grawerka.png

wersja jpg z potencjometrem, który akurat mam na stanie

grawerka.jpg pot2.jpg pot1.jpg

 

robione na podstawie rozmieszenia elementow na plytce, tego zdjęcia:

b14.JPG

i tego:

Color_Hornets6.jpg

 

komentujcie i poprawiajcie - szczegolnie jesli chodzi o grubość linii, bo co do tego to nie bylem pewien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote name='new_oscar' date='19.02.2009, 21:57' post='508275']

grawerka v0.7:

wersja png(wektorowo w fireworksie - kto ma może dowolnie edytować)

grawerka.png

wersja jpg z potencjometrem, który akurat mam na stanie

grawerka.jpg pot2.jpg pot1.jpg

 

robione na podstawie rozmieszenia elementow na plytce, tego zdjęcia:

b14.JPG

i tego:

Color_Hornets6.jpg

 

komentujcie i poprawiajcie - szczegolnie jesli chodzi o grubość linii, bo co do tego to nie bylem pewien

 

 

 

Moglbys dac napis volume nad galka . Nie wiem czy grawer zrobi takie male literki . Chyba lepsze bylyby napisy sitodrukiem . Mierzac wymiary pod otwory pamietajcie o tym ze wlutowywane gniazda we/wy powinny miec poobcinane mini plastikowe koleczki od spodu , lepiej wtedy przylegaja . Gniazda nie wystaja a raczej sa minimalnie w glab wzgledem panela wiec warto zrobic na nie minimalnie wieksze otwory ( nie na styk ) , ja na kazde gniazdo dawalem koszulke termo docieta tak by obejmowala ten maly fragment metalizacji wokol otworkow wyjcsiowych gniazd . Na panelu fajnie by wygladaly namalowane okregi wokol gniazd we/wy . Otwor na potencjometr powinien byc na tyle niewielki by moc alpsa przykrecic nakretka do panelu od spodu . Taka nakretke skutecznie maskuje plastikowa galka za 1pln z elektronicznego "za rogiem" . Otwor na tylnym panelu pod gniazdo ladowarki powinien byc wiekszy o 1 milimetr niz plastikowa dziura samego gniazda ladowarki . Nie bedzie zwarc przy ladowaniu i sluchaniu jednoczesnie . 

 

 

Jeszcze co do led w panelu przednim , musi byc nad gniazdem wiec uwaga na napis power , no chyba ze LED stanowilaby litere O w rzeczowniku power ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do kabelka . Neutriki maja zaokraglone fragmenty wtyczki ( pin masy ) tuz przy najwiekszej srednicy wtyku . Latwo zagniwezdzaja sie w gniezdzie mxma . Inne wtyki sa w tym miewjscu calkiem plaskie i opieraja sie na panelu ( gniazda sa nieco w glebi ) . Takze najlepiej uzywac neutrikow . 

 

lk3a.jpg

Firma RSA ominela ten problem robiac podfrezowania w panelu co widac na fotkach wstawionych przez Oscara .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam imadelka . Nie boisz sie ze wtyk sie zgniecie ? Acha , w pasmanterii przerozne tasiemki ( czyt. nasze oploty ) sa po 60gr . Na allegro oplot to od 4 do 8pln . Za metr . Tylko nie pytajcie w pasmanterii o oplot bo NIE MAJA .

Na Allegro oplot wychodzi 98gr za metr - użytkownik gobaro. Zamówiłem sobie znowu, w trzech kolorach.

 

Jestem za tym, żeby napis MxM został, a ten dopisek pod spodem nie, bo jest za mały, żeby był czytelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac z uczelni zahaczyłem o grawerownika i szczerze mówiąc ceny mnie dość mocno zaskoczyły - za 1 płytkę (panel przedni) zaśpiewali mi od 40-100 zł - rozrysowałem im jak to ma wyglądać, włącznie z rozmieszczeneim otworów; po przesałaniu proj. wektorowego mam dostać dokładną wycenę, ale myślę, ze sobie podaruje; jestem ciekaw, czy sytuacja wygląda podobnie w wanie - jeśli tak to grawerka staje sięmaxymalnie nieopłacalna; na pewno warto to jak najszybciej sprawdzić - i tu prośba do FL, żeby rozeznał się w temacie

 

co do płytek - dzisija mają być, przed chwilą dzwoniłem, ale widocznie nikogo w biurze nie było, nikt nie odbierał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie udało mi się dodzwonić do grawera - próbowałem dzisiaj kilka razy ;| Nie za bardzo mam ochotę na stawienie się tam osobiście i zapytanie się - to jest na 2 krańcu Warszawy, ale jak będzie trzeba to w Poniedziałek pojadę.

 

Sam projekt new_oscar mi się podoba - odwaliłeś kawał dobrej roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, dotarły od osób zamawiających pojedyńcze płytki, od pozostałych nie

tak gwoli wyjaśnienia - mój post dotyczył 2giej listy (dla tych 4 spóźnialskich ;) kilka stron wcześniej pisałem o osobach z pierwszej listy - wszyscy zapłacili, oprócz hofiego, i w sumie ta sytuacja się nie zmieniła (mam nadzieje, że do końca tego tygodnia sprawa się wyjaśni)

 

ja tez nie dostalem zadnego PM. a powinienem dostac??

dokładnie, jeśli cokolwiek zmieni sięw sprawie płytek, powiadomie Was na forum - nieopłacalne czasowo byłoby dla mnie powiadamianie każdego PMem

 

No niby nic nie da, ale skoro termin zrobienia płytek miał minąć w piątek to na forum albo na PM'ach powinna być jakaś informacja. Na PM'y nie ma odpowiedzi i na forum też nic się nie pojawiło

od piątku popołudnia do teraz nie miałem dostępu do netu, więc nie było jak zamieścić takowej informacji - wybacz, moje niedopatrzenie; dzwoniłem koło 15, czyli pół godziny przed zamknięciem firmy przyjmującej nasze zlecenie, płytki jeszcze nie były gotowe - trochę niefajnie z ich strony, mam nadzieje, że na poniedziałek będą; będę wtedy w stanie informować was na bieżąco

 

Czy można się jeszcze dopisać na płytki i obudowę alu?? Czy znowu się spóźniłem :/ Bo byłbym chętny na 2 płytki i 1 obudowę :]

jeśli chodzi o płytki to prawdopodobnie 2 zostaną z tego dodatkowego zamównienia (ostatniej listy), na PM prześlę Ci resztę info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności