Skocz do zawartości

Zamówienia na częsci do MxM


Rekomendowane odpowiedzi

w najblizszej przyszlosci bedzie sie cos dzialo?

chetnie podepne sie do zbiorowego zamowienia na calosc

na całość raczej nie, ale na poszczególne części tak - na płytki wciąż trwa zbiórka, na poty chyba też, bo na razie nie uzbierało się wystarczająco chętnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest takie hop-siup, że najlepszy. Zależy od konfiguracji.

 

W sumie, to dzi� dokupiłem brakujšce elementy i mam komplet do składania :D Jeszcze tylko odbiore z chaty płytki i do roboty :)

 

Zbytniej alternatywy nie ma. Ale to prawda: do niektórych konfiguracji mogą lepiej spasować inne elektrolity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro pojawiły się Black Gate'y N 33uF/16V (czyli najlepszy wybór na kondensator dodatkowy) w miłej cenie 12.50zł (mustangica sprzedawał je za 17zł), także nie ma co myśleć, tylko brać póki są. Ja z Bresem już kupiliśmy.

http://allegro.pl/item572586536_black_gate...ja_33u_16v.html

Cholerka, były i się skończyły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz zaczal sie sezon alergiczny? tez chcialem te kondy ale nietety 0 z 6 przedmiotów; forza to daj znac w miare szybko z co tymi obudowami jednak fajnie by bylo zeby otworki dalo sie tez zrobic, to praktycznie jest juz po robocie bo na alu trzeba sie troche nameczyc wiertarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz zaczal sie sezon alergiczny? tez chcialem te kondy ale nietety 0 z 6 przedmiotów; forza to daj znac w miare szybko z co tymi obudowami jednak fajnie by bylo zeby otworki dalo sie tez zrobic, to praktycznie jest juz po robocie bo na alu trzeba sie troche nameczyc wiertarka.

 

Dla mnie widocznie już tak :) Będe naciskał, żeby zrobił pierwszy panel na dzień po - przekupie go perspektywą 15 takich paneli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FL, jak będzie wyglądała realizacja zamówienia na hammondy? Czy te obudowy, które oddałeś do nawiercenia to te z aktualnej listy?

- new_oscar 4szt.

- olifant 1 szt.

- Cadder 1 szt.

- marmur 1 szt.

- borys 2 szt.

- madbubu 1 szt.

- fakcior 1 szt. (BK)

 

Oczywiście wiem, że w czarne się nie bawisz, więc biorę srebrną.

 

PS. Nowe Black Gate'y na Allegro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FL, jak będzie wyglądała realizacja zamówienia na hammondy? Czy te obudowy, które oddałeś do nawiercenia to te z aktualnej listy?

- new_oscar 4szt.

- olifant 1 szt.

- Cadder 1 szt.

- marmur 1 szt.

- borys 2 szt.

- madbubu 1 szt.

- fakcior 1 szt. (BK)

 

Oczywiście wiem, że w czarne się nie bawisz, więc biorę srebrną.

 

PS. Nowe Black Gate'y na Allegro!

 

Oddałem jedną sztukę. Jutro zobacze jak to wygląda, jeśli dobrze - podam wam koszty wierceń + obudów i dane do przelewu. W piątek pojade kupić obudowy i zaniose do wiercenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności