Skocz do zawartości

Zamówienia na częsci do MxM


Rekomendowane odpowiedzi

@new_oscar, płytki doszły, ale nie na adres z PW tylko z konta. W mojej obecnej sytuacji - nevermind. Dzięki!

 

@Forza, rozumiem że w powyższych okolicznościach robimy dogadaną wcześniej transakcję? :)

 

Tak.

 

BTW. Alpsy są z włącznikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszcie w pierwszym poscie orientacyjna cene hammondzia, z gory dzieki.

czekam na odp. od FL - on się tym zajmuje, więc jest najbardziej zorientowany

 

@new_oscar, płytki doszły, ale nie na adres z PW tylko z konta. W mojej obecnej sytuacji - nevermind. Dzięki!

my bad, nie mogłem znaleźć tej wiadomosci i wysłałem na jedyny adres jaki miałem, reszta płytek raczej poszła na prawidłowe adresy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja walsnei oscar chcialem sie upewnic bo mieszkam a zyje w odleglosci ponad 500km odleglosci.

Forza jesli masz juz obudowy to mysle ze jest juz sporo osob chetnych to chociarz otwory mozna by bylo zrobic, jesli nie wiadomo ciagle co z grawerka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a ja plytek dalej nie dostalem... zamawialem razem ze wszystkimi i nie dostalem ( mowa o daniel69) wplata byla robiona z innego konta nie mojego wiec skad mam wiedziec na jaki adres to wyslales?? pisalem na priva zeby byly wyslane na moj ardes mimo tego ze przelew robilem z innego ( a ma to dosyc spore znaczenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja walsnei oscar chcialem sie upewnic bo mieszkam a zyje w odleglosci ponad 500km odleglosci.

Forza jesli masz juz obudowy to mysle ze jest juz sporo osob chetnych to chociarz otwory mozna by bylo zrobic, jesli nie wiadomo ciagle co z grawerka ?

 

Post 285?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daniel69 - płytki wysłałem na adres podany w PMie, reszcie też, wyjątkiem był tylko i wyłącznie majkel

 

dzisiaj o 24 koniec zamówień na kondy JVC, całą sprawą zajmie się Cadder, niedługo poda jakie są ostateczne koszty całej transakcji i pewnie powysyła PMy z danymi do wpłaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche inaczej - each addidtional item liczy się raczej jako kolejny set kondziakow, czyli powinno wyjsc taniej

CENY JVC (poprawione) - do weryfikacji przez Cadder'a

 

Kondy tak na oko wychodzą:

1 szt: $ 1,25 + 0,25 + 1/liczbę kupujących

 

Czyli 1 sztuka wychodzi max. $1,60. Przy obecnym kursie to niecałe 6zł.

 

Przy większym zamówieniu mnożymy tylko $1,50 przez liczbę kondensatorów. ~0.08 (1/liczbę kupujących) zostaje stałe.

 

PS! Oczywiście to jest cena z wliczoną przesyłką, więc new_oscar możesz poprawić 1. post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONIEC ZAMÓWIEŃ NA KONDENSATORY JVC!

Jest 13 zamowien na łącznie 28 kondensatorów co szczęśliwie dzieli się przez 4 ;]

 

LISTA NA KONDENSATORY JVC

- new_oscar 4 szt.

- Cadder 2 szt.

- marmur 2 szt.

- Bisek01 3 szt.

- Borys 3 szt.

- fuxik 1 szt.

- Brestinder 2 szt.

- Kruczekxxx 2 szt.

- daniel69 3 szt.

- olifant 2 szt.

- madbubu 2 szt.

- fakcior 1 szt.

- ralphii 1szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry moj blad

 

koszty przesyłki są dzielone równo

 

PMY rozesłane! Sprawdźcie czy wszystko się zgadza!!

 

Po przelaniu należnej kwoty proszę o pma z informacją o adresie do wysyłki.

 

O dotarciu kondów do mnie i wysłaniu ich do Was będę informował w tym topicu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daniel69 - płytki wysłałem na adres podany w PMie, reszcie też, wyjątkiem był tylko i wyłącznie majkel

 

dzisiaj o 24 koniec zamówień na kondy JVC, całą sprawą zajmie się Cadder, niedługo poda jakie są ostateczne koszty całej transakcji i pewnie powysyła PMy z danymi do wpłaty

:angry: No i ślicznie... Dlaczego zamknęliście zamówienie o 20:00 a nie o 24:00 jak było wcześniej napisane? Ktoś z Was wziął może jednego konda w zapas i chciałby się podzielić z potrzebującym? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:angry: No i ślicznie... Dlaczego zamknęliście zamówienie o 20:00 a nie o 24:00 jak było wcześniej napisane? Ktoś z Was wziął może jednego konda w zapas i chciałby się podzielić z potrzebującym? :-)

 

Kurczak,

zamknąłem zamówienie o 20 bo wtedy uzbierało się 28 kondow, czyli lczba podzielna przez 4. Po za tym chciałem juz to wszystko zalatwic wczoraj wieczorem, w tygodniu mam teraz malo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k_urczak nie placz napewno ktos bedzie mial wolnego w ostatecznosci ja jednego sprzedam bo i tak narazie jeden MxM sobie bede skladal a drugi mial bys eksperymentalny na roznych opcjach czesciach.

Nie no moi drodzy, do płaczu to mi jeszcze daleko :-P @cadder, wyjaśnienie zrozumiane i przyjęte :-)

@marmur, to jak nikt inny się nie znajdzie do odsprzedaży to ja z chęcią się "przytulę" do twojego kondzia. Poczekajmy do czasu, aż przesyłka dotrze i wtedy podejmiemy jakąś decyzję. Może jakiegoś BG uda mi się znaleźć :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności