Skocz do zawartości

Metal


Goku

Rekomendowane odpowiedzi

zadam teraz wyjatkowo prostackie pytanie, mianowicie

 

Jaki jest najcięższy metal jaki słyszeliście

 

glupie pytanie, ale dzis kolega mnie o to spytał... i nie potrafiłem odpowiedziec......

 

Trudne, ale to był jakiś grind na pewno :P Takich popaprańców to ja już w ogóle nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się na manowarku wychowałem i z wsyzstkich kapel do nich najczęsciej wracam. Jak dla mnie rewelacja.

 

zadam teraz wyjatkowo prostackie pytanie, mianowicie

 

Jaki jest najcięższy metal jaki słyszeliście

 

glupie pytanie, ale dzis kolega mnie o to spytał... i nie potrafiłem odpowiedziec......

 

Ciężko powiedziec w sumie, bo za każdym razem gdybym starał się podac się jakąś kapele miałbym wrażenie że to nie to. Tyle jescze do odkrycia zostało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja słucham teraz nałogowo Nile, album In Their Darkened Shrines (nie wiem jak ma się do innych, zobaczymy po czasie). Niesamowity pomysł na muzykę, klimat, prymitywizm... Moc! Gdyby ktoś rok temu powiedział mi, że będę słuchał death metalu w dość brutalnej postaci zaśmiałbym mu się w twarz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz juz wiem co bym mu odpowiedzial....Necrophagia....zapraszam na youtube - maja najbardziej oblesne i niesmaczne teledyski jakie w zyciu widzialem...dla przykladu w teledysku "Human Fear" sa kanibale pastwiacy sie nad jakims gosciem...chociaz..po niezbyt glebokim zastonowieniu uwazam ze nie jest to az takie ciezkie

 

btw: ja tam wole Melechesh od Nile...nie lubie brzmienia z Nile`a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw: znacie jakiegoś murzyna- metalowca...ja sie nie spotkalem jeszcze ( nie liczac wokalisty sepu...ale to nie metalowiec a bardziej nu-metalowiec :) )

 

Na innym forum też kiedyś poruszaliśmy ten temat, ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć z jakim skutkiem. Faktycznie bardzo mało jest takich osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duzo maja kawalkow typu spiewanego...mi brakuje wiecej kawalkow jak Messiah i Full Metal Contact

 

(edit) czy oni znaja wiecej niz jeden akord ? w kazdym kawalku monotonne D?d?D?d?d?d?D?d?

 

Nie, nie znają.... :P No niestety, takich wybitnych kawałków mają mało, większość jest po prostu przeciętna. Full Metal Contact zabija, podobnie jak np. Linchpin (?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi przypadla jeszcz Replica i Concreto...a plyta concrete jest taka jakby odszczepiona...

 

W linchpinie na poczatku bicik jak techno...z reszta przewija sie przez caly utwor...nie pochwalam tego ...

czy utwor t 1000 hk to jakis zart ?....czy plyta Remanufacture to techno czy metal ? bo tam wszystko to bity jak na pobliskiej dyskotece w sobote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi przypadla jeszcz Replica i Concreto...a plyta concrete jest taka jakby odszczepiona...

 

W linchpinie na poczatku bicik jak techno...z reszta przewija sie przez caly utwor...nie pochwalam tego ...

czy utwor t 1000 hk to jakis zart ?....czy plyta Remanufacture to techno czy metal ? bo tam wszystko to bity jak na pobliskiej dyskotece w sobote

 

Fakt, to nie jest ich najlepsza płyta ;) Ale sama kapela też nie jest jakąś "och i ach". Od do posłuchania czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie archetype podoba :P. bardzo fajne tez sa cyberwaste, self bias resistor, body hammer, H-K (hunter-killer). niestety mam tylko dwie plyty - tj demanufacture i archetype, ale jak dla mnie polowy piosenek z kazdej z tych plyt mogloby w ogole nie byc. generalnie dobra muzyka na rower, w domu wole czegos bardziej 'zlozonego' sluchac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic podobnego do głowy mi nie przychodzi... Może Astral Doors? Grają trochę bardziej Hard Rock'a niż Heavy Metal, ale też fajne granie.

 

http://youtube.com/watch?v=jf1JHTCSysM

Przyznaję, że grają całkiem nieźle. Który krążek Astral Doors jest według Ciebie najlepszy i możesz go polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności