Skocz do zawartości

Metal


Goku

Rekomendowane odpowiedzi

Dobe dobre hehe tekst wymiata :DD

mimo, że sam byłem/jestem metalem, to zgadzam się z tą opinią (poza długimi włosami które na koncertach się przydają do wyżej wspomnianego machania- nie wiem jak to jest ale mi się sam łeb rwie do tego :P). Wg mnie najgorsze są te niunie z makijażem czarno- groteskowo-białym plus kolce i płaszcz skórzany w lipcu na grzbiecie + wysokie glany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coś fajnie mi się słucha Blink182...
to chyba zly temat wybrales zeby sie tym pochwalic :P.
(poza długimi włosami które na koncertach się przydają do wyżej wspomnianego machania- nie wiem jak to jest ale mi się sam łeb rwie do tego tongue.gif).
u mnie wystepuja podobne objawy podczas koncertow...
Wg mnie najgorsze są te niunie z makijażem czarno- groteskowo-białym plus kolce i płaszcz skórzany w lipcu na grzbiecie + wysokie glany.
nie... najgorsze sa cale na czarno, otyle ;), z ekstremalnie mocnym makijazem - az strach patrzec... a propos "niuni" to niektore sa fajne :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slipknota mam całą dyskografie. A korna lubie ale to jest chyba hard rock xD z korna mi tylko o wokal chodziło bo jest świetny tak samo jak w rammsteinie :) a ten Hammerfall - Hearts On Fire (teledysk) co mam to faktycznie taki edzio pedziowy. to mi sie kojarzy z Modern Talking xD o tak są oni ubrani i jeszcze ten spiew haha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hammerfall to speed metal a nie power metal...jak lubisz korna to poewr metal sobie daruj..zbyt 'pedalskie " ci sie to wyda...sprobuj z zespolem Slipknot, Hostile Breed

 

To jest power i koniec. Żaden tam speed metal. Dyskusji na ten temat nie toleruję :P Metal Archives nie kłamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z power metalu: Blind Guardian (my number uno :D), Nigtwish (bardzo ciekawe teksty), Monowar (Warriors of the world - jazda bez trzymanki ;)), Rhapsody (fajne o ile nie zaczynają nawijać po włosku :P), Tristania (bardzo dobry wokal), Skiltorn (oryginalne, dodali piszczałki i szkockie rytmy, wokal taki sobie) JAk sobie jeszcze coś przypomne to dopisze. (o Hammerfallu nie wspominam bo z twojego tekstu wynika że ci się średnio spodobał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(o Hammerfallu nie wspominam bo z twojego tekstu wynika że ci się średnio spodobał)
faktycznie nie zaimponował mi ten zespoł, ale pare elementow ma dobrych. Głownym mankamentem jest to, ze jest to POWER metal a brakuje temu zespoiłowi właśnie mocy :P

 

A do zamknietego przez KHRoN'a tematu to nie chodziło tam o to ktory odtwarzacz jest najlepszy tylko chodziło o zgrywanie muzyki i o biblioteke. chyba nie powiesz mi ze w JetAudio albo w Foobarze jest lepsza biblioteka niż w WMP 11?? Jeżeli chodzi o dzwiek to faktycznie foobar mi najbardziej odpowiada, Jetaudio potrafi odtworzyć nie pobrane do konca pliki no i musze go mieć z uwagi na mojego playerka. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to zależy co uważasz powerem...jesli uważasz korn za band z dużym powerem to jesteś bardziej po tej stronie co ja...ja za moc w metalu uważam perkusję z Vader`a albo Decapitated...możesz też popróbować z tymi zespołami...ale chyba to będzie za duże mięso jak na początek

 

btw; mi chodziło o jakość brzmienia, które JetAudio i foobar imho mają najlepsze

btw2; sądze że cytat który przytoczyłeś był adresowany do javacrisa ( btw: świetny avatar panie javacris :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a tam właśnie tyczyło się biblioteki. A co do powera to chyba jestem bardziej po tej stronie co Ty. No i te zespoły co zapodałeś są na prawde fajne :) Ten mudvayne (taki bardziej stateczny) z kolei Otep np: Battle Ready juz wiecej krzepy ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy sie juz przewinelo tutaj w tym temacie, ale czy sluchaliscie moze polskiego zespolu - riverside? jak mi kolega puscil to pomyslaelm - jak te spokojniejsze fragmenty opetha z blackwater park. przed chwila siostra do mnie do pokoju weszla jak sobie sluchalem riverside'a i mowi "oo, opetha sluchasz :)". tak wiec polecam wszystkim maniakom opetha - szczegolnie damnation :)

 

a propos blackening to sluchaelm troszke, ale zachwycic mnie nie zachwycila - moze dlatego, ze tylko burn my eyes mi sie podoba :P. czekam jednak na loseless, bo do komputera to mam podlaczona jakas chinska noname'owa "miniwieze", wiec tez wrazenia o wiele gorsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności