Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ładny wysyp:

 

Shure SRH840 - KT 350zł

 

Philips Fidelio L2 - KT 410zł

 

Chord Mojo - KT 1400zł

 

Aune T1 MK2 - KT 650zł

 

Yamaha CR-800 - KT 480zł

 

Ten Aune coś podejrzanie tanio. Ale imo warto zaryzykować.

 

 

no i paczka dziś dojechała w środku wszystko się zgadza. Po pracy pozostaje tylko sprawdzić czy wszystko działa.

Kontakt ze sprzedawcą wzorowy, paczka zapakowana pancernie, tak że Hirosime by przetrzymała.

 

Sprzęt sprawdzony, wszystko działa jak należy. Było warto :)

Edytowane przez Michaelz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba cała Polska. Albo całe forum :D

Czesiu na pepper.pl te okazje obczail i stamtad pochodzi ten ruch na ali :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Okazja, nie okazja... Gdzieś zamieścić musiałem

Raty PayU 0% - http://poznaj.allegro.pl/raty/

Oprocentowania nie ma, ale są koszty kredytu - przynajmniej w ub. roku mi doliczyli. (nie mylić z ubezpieczeniem)

 

 

Ciekawe, ja kupiłem jak była pierwsza edycja (3 lata temu?) jak rozbijali na 10 rat. Kredytu udzielił mi Alior w 15 minut i spłaciłem 10 równych rat czyli dokładnie tyle ile kosztował produkt. Zero dodatkowych kosztów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Okazja, nie okazja... Gdzieś zamieścić musiałem

Raty PayU 0% - http://poznaj.allegro.pl/raty/

Oprocentowania nie ma, ale są koszty kredytu - przynajmniej w ub. roku mi doliczyli. (nie mylić z ubezpieczeniem)

 

 

Ciekawe, ja kupiłem jak była pierwsza edycja (3 lata temu?) jak rozbijali na 10 rat. Kredytu udzielił mi Alior w 15 minut i spłaciłem 10 równych rat czyli dokładnie tyle ile kosztował produkt. Zero dodatkowych kosztów

 

Mi doszło ok 200zł do kwoty produktu w zeszłym roku, ale teraz nie jestem pewien czy to były raty 0% czy mi coś doliczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Okazja, nie okazja... Gdzieś zamieścić musiałem

Raty PayU 0% - http://poznaj.allegro.pl/raty/

Oprocentowania nie ma, ale są koszty kredytu - przynajmniej w ub. roku mi doliczyli. (nie mylić z ubezpieczeniem)

 

 

Ciekawe, ja kupiłem jak była pierwsza edycja (3 lata temu?) jak rozbijali na 10 rat. Kredytu udzielił mi Alior w 15 minut i spłaciłem 10 równych rat czyli dokładnie tyle ile kosztował produkt. Zero dodatkowych kosztów

 

Mi doszło ok 200zł do kwoty produktu w zeszłym roku, ale teraz nie jestem pewien czy to były raty 0% czy mi coś doliczyli.

 

 

 

Coś mieszasz, bo ja brałem chyba w listopadzie i mi nic nie doliczyli.

 

 

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 20 lutego 2017 r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: 06.03.2017 – 19.03.2017. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: https://www.payu.pl/sites/payupoland/files/regulamin_raty_0_allegro.pdf. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ratach 0 proc payu nic nie doliczają. Nie ma tam ściemy. Testowałem kilka razy :) Poza tym nie chwaliliby się tym tak mocno gdyby oferta nie była wyjątkowo korzystna. A tak mamy takie okienka kilka razy w roku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ratach promocyjnych, " PayU 0%" nic nie doliczają, czyli jest 10 x 0,1 wartości. W ratach standardowych jest 11 x 0,1 czyli jedna rata więcej, dodatkowe 10% całej sumy. Żadnych tam więcej kombinacji nie ma. Prościej się nie da tego opisać :). Tylko trzeba uważać, czy akurat jest w danym momencie promocja "Raty PayU 0%", czy po prostu zwykłe "Raty PayU", czyli ten drugi przypadek.

Edytowane przez SlawekR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wrocilo do wyjsciowej ceny ;( szkoda, ze nie zdażyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie ostateczne kwestii napędzenia planarów. :ph34r:

Mus się wpiąć w zaciski głośnikowe starym ruskim srebrem, koniecznie zaplecionym w warkoczyk.

A tak na serio to fajna ciekawostka :).

http://allegro.pl/bialy-kruk-mission-777-776-akumulatory-120000uf-i6733509606.html

A tak ogólnie to o co chodzi? Znowu smog w Krakowie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę miedzi tam siedzi :)

całkiem ładne trafaka, tak jakby hermetyczne, w wykonaniu militarnym, tylko problem będzie je rozebrać na złom :lol:

podobne rezystory jak w tym przedwzmacniaczu widziałem tylko w moim zrobionym na zamówienie US army zasilaczu acopiana (do radiostacji), oczywiście są niemagnetyczne i mają bardzo żywą kolorystykę, że trudno się pomylić, nie wiem jaka firma je robiła ale warte grzechu, w sam raz do hi endu, jak nie szczypali się na nietanie rezystory i zasilanie akumulatorowe, to musi to grać co najmniej nieprzeciętnie, powiedział bym że ładne cacuszko ale wygląd już raczej nie koniecznie musi się podobać :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności