Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo już, niewiele więcej masz nówki nówki, choćby dla samej pełnej gwarancji warto dorzucić. Sam szukam nowych teraz, albo idealnych po recablingu.

Sporo? Kogoś delikatnie po...ło żeby tyle bulić za używki.

 

O widzę, że sprzedający właśnie zakończył licytację przed czasem.

Edytowane przez Mihu83
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klon BCL po modyfikacji Majkela.

Licytacja obecnie 158zł, ale aukcja kończy się dzisiaj o 21:39
http://allegro.pl/klon-lehmann-black-cube-linear-bcl-mod-majkela-i4984783480.html


HD 650 bez pudełka! 6 minut do końca 624zł http://allegro.pl/sennhesier-hd650-hd-650-i4984758662.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwona lampka nie każdy chce cie wyj....., patrz przychylniej na świat.

 

 

sennheiser HD 515 120KT delikatne pęknięcia

http://allegro.pl/sennheiser-hd-515-sluchawki-audiofilskie-serii-500-i4981834809.html

Edytowane przez retter
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czerwona lampka : 4 komentarze ;0

może nie czerwona ale żółta. Jelcz-Laskowice to nie duża miejscowość a sprzedawca coś marudzi na temat odbioru osobistego.

 

Wszystkie komentarze od sprzedających. Jeden z nich już zarchiwizowany, pozostałe w sumie na około 60zł. Brak zdjęć. Ja bym jednak zrezygnował jeśli to nie odbiór osobisty.

Edytowane przez chilli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezprzewodowa Mysz Targus AMW060EU w xkomie za 19zł

daje radę jak ktoś lubi mniejsze mychy, na kobiecą dłoń super (kobita zadowolona) mi średnio wole większa

już wyprzedane :(

 

Chętnie przygarnę jakby komuś nie podeszła lub kupił na zapas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te słuchawki to podróba. Podejrzewam że ta sama przed którą ja z tydzień temu ostrzegałem

Nie mogłem się powstrzymać :

"Na tej aukcji oferuję słuchawki, które moja córka dostała w prezencie około dwa lata temu od chłopaka, ale jakoś ich nie „pokochała”, a chłopaka zresztą też już nie kocha, gdyż się rozstali...

Przedmiot ten wywołuje u niej złe wspomnienia, do tego stopnia, że chciała je ostatnio wyrzucić, ale (na szczęście) uprzednio zapytała, czy tata, by ich nie chciał ?

Tata jak to tata, ma już swoje sprawdzone słuchawki, choć te są całkiem całkiem, ale przyjął coś, co przecież można sprzedać, a uzyskane złotówki przekazać studentce (byłej właścicielce). Ona na pewno się ucieszy, ale niech i ktoś się cieszy z nowego nabytku. Słuchawki wyglądają jak nowe, co tylko potwierdza słowa córki, że od początku ich nie lubiła, a z darczyńcą rozstała się (jak dobrze pamiętam) około 1,5 roku temu... Aż dziw bierze (znając córkę), że zachowała oryginalne opakowanie, choć jakby ktoś chciał otrzymać dowód zakupu, to odsyłam do chłopaka :) (tak... żartowałem). Dowodu zakupu nie ma i nie będzie (z wiadomych przyczyn)."

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/jh-audio-sirens-roxanne-universal-fit-audeze-i5010600909.html

 

hahaha


z początku pomyślałem, że lokalizacją będzie Łódź :)


eh, już pomijam twierdzenie jakoby były super wygodne i wręcz znikające w uchu oraz to że graja podobną sygnaturą do lcd-3 (no sygnatura może podoba :) co wcale nie zmienia faktu, że to niepodobne słuchawki), ale nie ma to jak sprzedawać "najlepsze" IEMY itd. za ponad 7tyś zł, po ponad miesiącu od zakupu.


eh, ciekawe, co to spec od księgowości mu to wliczył w koszta (choć w sumie "znam" profesora z AGH, który na fakturę kupił sobie AK-120II ).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/jh-audio-sirens-roxanne-universal-fit-audeze-i5010600909.html

 

hahaha

z początku pomyślałem, że lokalizacją będzie Łódź :)

eh, już pomijam twierdzenie jakoby były super wygodne i wręcz znikające w uchu oraz to że graja podobną sygnaturą do lcd-3 (no sygnatura może podoba :) co wcale nie zmienia faktu, że to niepodobne słuchawki), ale nie ma to jak sprzedawać "najlepsze" IEMY itd. za ponad 7tyś zł, po ponad miesiącu od zakupu.

eh, ciekawe, co to spec od księgowości mu to wliczył w koszta (choć w sumie "znam" profesora z AGH, który na fakturę kupił sobie AK-120II ).

On był z UJ :D I kupił potem MS500 jeszcze, ale nie chciało mu się już potem wracać po fakturę na same słuchawki ^^

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/jh-audio-sirens-roxanne-universal-fit-audeze-i5010600909.html

 

hahaha

z początku pomyślałem, że lokalizacją będzie Łódź :)

eh, już pomijam twierdzenie jakoby były super wygodne i wręcz znikające w uchu oraz to że graja podobną sygnaturą do lcd-3 (no sygnatura może podoba :) co wcale nie zmienia faktu, że to niepodobne słuchawki), ale nie ma to jak sprzedawać "najlepsze" IEMY itd. za ponad 7tyś zł, po ponad miesiącu od zakupu.

eh, ciekawe, co to spec od księgowości mu to wliczył w koszta (choć w sumie "znam" profesora z AGH, który na fakturę kupił sobie AK-120II ).

Wystarczy, że pracuje w hałasie i nabył ochronniki słuchu. Albo słuchawki do aparatu słuchowego. Te to potrafią kosztować nawet 20 tysi (wiem, bo teściu rozliczał w NFZcie i za tyle było jego badziewie, na które bym się nie schaftał...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sprzedawanie podróbek to jedno, ale takie zgrywanie idioty w opisie... Otrzymał w prezencie zgłoszenie :)

 

W sumie aby nie OT'ować zbytnio to radzę wszystkim, którzy widzą takie fejki, od razu zgłaszać. Może nie będą w końcu tak zalewać Allegro.

Edytowane przez trubul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności