Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, docentore napisał(a):

Si, pogadałem z kumplem papugą i kupiłem, zawsze mogę oddać w ramach 14dni.

Dostałem odp od sprzedawcy że to jest sam noduł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iBasso DX160 2019 w idealnym stanie za 950 zł :

https://www.olx.pl/d/oferta/ibasso-dx160-nowka-CID99-IDQx6iF.html

HifiMan XS B-stock za 359 USD dostępne tylko w EU :

https://store.hifiman.com/index.php/edition-xs-b-stock.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, wfmsiekierka napisał(a):

Ibasso dx160 napędzi 1070?

A ile ma mW po balansie? Ibasso DC06 z nieco ponad 250mW jakoś daje radę sporo trudniejszym YH100, choć na pewno nie jest to poziom toru stacjonarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT880 Pro 250Ohm za 399 zł :

https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-beyerdynamic-dt-880-pro-250-ohm-CID99-IDRpWPg.html

Wciąż niezłe, bezprzewodowe PXC550 za 250 zł :

https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-sennheiser-pxc-550-wireless-anc-CID99-IDRpzdC.html

 

Edytowane przez x86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że to te Twoje (obecnie Marcina).

 

Krążą sobie te słuchawki, a ja zawsze mam na nie ochotę :)Chyba jedyne słuchawki, na które się tak długo czaje. Muszę ich kiedyś w koncu posłuchać. Ponoć z Niimbusem są super, bo ich bas nieco wtedy łagodnieje, ale wciąż jest mocno podkreślony. Dla mnie bomba.

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ja! Trochę teraz bardziej eksperymentuję ze słuchawkami, w nadziei, że wreszcie uda mi się trafić na taki zestaw, że nareszcie powiem "TT2 jest definitywnie lepszy" albo "Spring3KTE + violectric v550" i sprzedam jeden z tych torów ;)

 

Ogólnie Z1R dobrze się zgrywają ze źródłami, w których bas jest lepiej kontrolowany, a nie rozlany. Więc z Chordami też jest bardzo ok. Ale nie chwalcie ich za bardzo, bo się rozmyślę! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super fajny opis, dziękuję bardzo 🙂👍 Można w jakimś stopniu porównać, bo to te same fabryki co u mnie. Podejrzewam, że Twój tor (Spring + Vio) gra bardziej organicznie, muzykalnie i nieco gładziej. I może tym sposobem nawet przyjemniej. Oba te klocki są po cieplejszej stronie. Jakbyś się przesiadł na wyższy model Holo May KTE, to miałbyś odrobinę więcej detali i ciut jaśniejsze, bardziej czyste i rozdzielcze granie (nie mylić, że May gra jasno, bo dalej czuć delikatne naturalne ciepełko). Podobnie sprawa się ma z Niimbusem - też jest jaśniejszy (neutralny), bardziej przejrzysty i technicznie grający od Vio 550. U mnie napewno też góra jest bardziej zaakcentowana, co też nie każdemu się może podobać (ja lubię). Pewnie brzmienie May + Niimbus jest bliższe brzmieniu TT2. Przynajmniej takie wnioski wyciągam czytając opisy tych urządzeń.

 

Warto też by było podpytać @vonBarona, bo on bezpośrednio zdaje się porównywał Violectrica z Niimbusem. 

 

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, wfmsiekierka napisał(a):

700-1000mW@32 Ohm

To już będzie dość blisko tego co oferuje stacjonarka, tym bardziej, że 1070 na pewno nie są tak wymagające jak YH100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, wfmsiekierka napisał(a):

6.4Vrms to będzie 700-1000mW@32 Ohm

Wysłane z mojego SM-T590 przy użyciu Tapatalka
 

6,4V to jest bez obciążenia, a nie przy 32 ohmach. Aby wiedzieć ile Vrms ma przy danej impendacji potrzebny jest pomiar bo różne urządzenia różnie się zachowują. Na szczęście są pomiary w sieci i po balansie przy 32ohm dx160 ma 462mW.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności