Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy czy dac za ponad 20 koła uważasz za drogi. Auralic jakiś i właśnie Chord (chyba) Hugo. Zwykły slepy test, nie żaden podwójny, a i tak nic nie wysłyszałem.

1 minutę temu, Undertaker napisał:

P.S. Komentarze komentarzami,

To prawda. Dwa razy kupiłem na tym forum od mającego super komentarze gościa sprzęt i dwa razy było coś nie tak. Raz był uszkodzony kanał, a raz wygląd był bardzo daleki od idealnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Undertaker napisał:

Ju mejd maj dej @wegiel21:D 

 

P.S. Komentarze komentarzami, ale przez to że człowienie nie chcą kupować (chyba za dobrze się powodzi i same nówki co pół roku biorą) straciłem plakietkę "często sprzedaje" na alelokalu. Czuję się oburzon. 

Nigdy takiej nie miałem i nie bizonuję się z powodu braku przypinki do mego sweterka, ale staram się być uczciwym oszustem ;) I sam wolę kupić od kogoś kto już ma jakąś historię niż od kogoś kto jej nie ma, bo mój poćcig za czymś wow sięga już 3 czy 4 moich pensji, więc nie chcę umoczyć 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak uważasz? Lubię dobry sprzęt. Lubie czasem coś nowego ze słuchawek czy kolumn posłuchać, ale faktycznie, jeśli chodzi o elektronikę to zacytuję moją stopkę: "Sprzęt generalnie jest zbyt dobry, żeby wystąpiły jakieś słyszalne różnice. W podwójnie ślepym teście wszystko klasy Hi-Fi co nie jest popsute gra tak samo."

Ogólnie to jest tak jak na ostatnim Audioshow:

To przypomina mi historię ostatniego audioshow. W dużej sali gra sprzęt. Audiofile cmokają, znaczy podoba sie. Zauważam i głośno mówię, że źródłem jest magnetofon kasetowy Technics. Konsternacja. Idą oglądać sprzęt. O, taki to w Pewexie można było kupić mówią podśmiewając się. I nagle to nad czym cmokali juz nie grało. Już była lipa.

To powyżej to moje osobiste doświadczenie, a nie cytat.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Rafacio napisał:

To prawda. Dwa razy kupiłem na tym forum od mającego super komentarze gościa sprzęt i dwa razy było coś nie tak. Raz był uszkodzony kanał, a raz wygląd był bardzo daleki od idealnego.

Forum złe, ludzie źli, piwo ogólnie złe więc jak żyć panie premierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie tak pisać, ja nie wystawiłem mu komentarzy. Może źle, bo inni się natną na nieposzlakowanej opinii. Jeśli ktoś pisz e o stanie idealnym, a pałąk jest porysowany jakby ktoś śrubokrętem w niego nawalał, a gąbka w pałąka odpada to chyba coś jest nie tak. Jak ktoś pisz e, stan idealny, a jedna słuchawka nie do końca dobrze działa to chyba coś jest nie tak.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Rafacio napisał:

Możesz sobie tak pisać, ja nie wystawiłem mu komentarzy. Może źle, bo inni się natną na nieposzlakowanej opinii. Jeśli ktoś pisz e o stanie idealnym, a pałąk jest porysowany jakby ktoś śrubokrętem w niego nawalał, a gąbka w pałąka odpada to chyba coś jest nie tak. Jak ktoś pisz e, stan idealny, a jedna słuchawka nie do końca dobrze działa to chyba coś jest nie tak.

Od tego jest dział komentarzy właśnie bo skoro ktoś opisuje coś jako krowę to nie może być kotem. A co do mojego wcześniejszego komentarza to troszkę ironiczna szpila bo widzę lubisz tu sobie tak pomarudzić ;) Pisać mogę bo teraz po czasie to można napisać wszystko, tylko czemu się nie chciało kiedy był ju temu czas 🤔

Edytowane przez wegiel21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Undertaker napisał:

Hifiman EF400 za 2625 z Amazon Prime

 

Jakbym miał haj$ to pewnie jedna sztuka by już do mnie jechała :)

Też o nim myślałem kiedyś, ale mi szybko przeszło bo nie ma wyjścia liniowego, wejścia cyfrowego coax i jeszcze coś tam by się znalazło. 
 

Jak to u Hifimana mogą być atrakcje typu przekrzywione pokrętło jak w recenzji na kropce. Może stać na 3 nóżkach czy tam inne takie…😀

 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo ciekawi bo nigdy nie miałem żadnego R2R :) Co do jakości wykonania to lipa że takie kwiatki się zdarzają, niemniej jednak ja miałem niedawno jeszcze Sundary - Twoje ulubione - i nie narzekałem :)

Poza tym niby darmowy zwrot jest to zawsze można sobie zamawiać aż się trafi dobra sztuka :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Undertaker napisał:

Mnie bardzo ciekawi bo nigdy nie miałem żadnego R2R :) Co do jakości wykonania to lipa że takie kwiatki się zdarzają, niemniej jednak ja miałem niedawno jeszcze Sundary - Twoje ulubione - i nie narzekałem :)

Poza tym niby darmowy zwrot jest to zawsze można sobie zamawiać aż się trafi dobra sztuka :D

 

Jasne, jak źródłem jest tylko usb to może być ciekawa, budżetowa opcja. Ja mam dongla RU6, ktory podobno nie jest taki do końca r2r przez swoja napastliwość. Zamówiłem też  Hiby RS2- mały playerek z podstawowym os pod audio na 2 karty sd i tego nie mogę się doczekać .😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, lobuz1 napisał:

Ja mam dongla RU6, ktory podobno nie jest taki do końca r2r przez swoja napastliwość.

Myślę, że to jest kwestia sygnatury. RU6 gra mocno średnicą i ma ją delikatnie wypchniętą, ale czysto technicznie, to jest drabinka, więc faktycznie jest R-2R. Podobna sytuacja może być z dowolnym DACiem delta sigma, który odbiega od standardowych implementacji. Myślę, że problem z Cayinem może pojawić się, kiedy mamy harmanową średnicę w słuchawkach, a do tego dochodzą kiepskie nagrania, które głównie powodują problem. Ja nie narzekam na jego granie, jest gładko, dosyć relaksująco, ale rozumiem też tych co narzekają. Kwestia synergii.

Na pewno to jest tylko dongiel i nie gra tak plastycznie, z taką głębią, dociążeniem jak większe i droższe sprzęty. Jakościowo się jednak broni.

https://andyaudiovault.com/donglemadness/ 

Tutaj ciągle nr dwa, Questyle M15 go nie przebił.

Tyle, że faktycznie ten dongiel nie pozwoli nam doświadczyć prawdziwego grania R-2R.

Edytowane przez Artorias
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Grucha napisał:

 

Gdyby ktoś nie zdążył to na Amazonie w tej samej cenie: 

 

https://www.amazon.pl/dp/B08NXLGRK3/ref=cm_sw_r_cp_api_i_8CEHNJQWX6R3YTGAGYRM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




https://andyaudiovault.com/donglemadness/ 
Tutaj ciągle nr dwa, Questyle M15 go nie przebił.
Tyle, że faktycznie ten dongiel nie pozwoli nam doświadczyć prawdziwego grania R-2R.


Wydaje mi się, że to nie jest numer 2 tylko jest w grupie TOP.

Swoją drogą szkoda, że gość zrezygnował z uaktualniania tego rankingu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiBy RS2 DAP Darwin R2R (audeos.pl)

 

Pejsbuki mi powiedziały, że od dzisiaj jest promo/pre-order na Hiby RS2, czyli chyba najmniejszy i obecnie najbardziej przystępny cenowo DAP oparty na architekturze R2R :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam jako okazję, ponieważ nie za często pojawiają się w sprzedaży, z tym że wg mnie cena za jeden jak i drugi z czapy. Ja bym się mocno targował. 

 

https://www.olx.pl/d/oferta/mhdt-orchid-przetwornik-dac-CID99-IDQbL4H.html?reason=ip|lister

 

https://www.olx.pl/d/oferta/mhdt-havana-przetwornik-dac-CID99-IDQbKEv.html?reason=ip|item_to_vec

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, The Grand Wazoo napisał:

Już trochę leżą, z 2 miesiące na pewno. Nie wiem czy nie lepiej kupić bezpośrednio z Singapuru, czy skąd ten producent jest 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności