Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, bakus1233 napisał:

Dolicz kabel z 200zł, brak pudełka z -100zł od wartości, te obcierki na pałąku i te 550zł wcale tak atrakcyjnie nie wygląda :D 

Fabryczny kabel i tak był do d... i służy tylko jako statystyka do opisu. Fakt braku skrzynki już jest bardziej bolesny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na tą "okazje" by zobaczyć czy ostatnio nie przepłaciłem przypadkiem i efekt był taki: meh..

 

HD650 to legendy i słuchawki premium dla mnie trochę mija się z celem kupowanie ich zaniedbanych i potrzebujących kolejnych inwetycji, chce usiąść i cieszyć najpierw oko a potem ucho. Szanujmy się. 🤏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryczny kabel do HD650 jest tak słaby że sam producent chyba ma tą świadomość i sprzedaje go po kosztach

https://sennheiser.pl/o/kabel-3m-jack-plug-6-5mm-do-hd-650?gclid=CjwKCAjwzMeFBhBwEiwAzwS8zFj33nNAA2INGVkN8CyfmiORpJ8nVI21cQMlqhHYjRIaJQD3k0rItRoCUAcQAvD_BwE

 

Do HD600 kosztuje u nich 119 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cpu1 napisał:

Fabryczny kabel do HD650 jest tak słaby że sam producent chyba ma tą świadomość i sprzedaje go po kosztach

https://sennheiser.pl/o/kabel-3m-jack-plug-6-5mm-do-hd-650?gclid=CjwKCAjwzMeFBhBwEiwAzwS8zFj33nNAA2INGVkN8CyfmiORpJ8nVI21cQMlqhHYjRIaJQD3k0rItRoCUAcQAvD_BwE

 

Do HD600 kosztuje u nich 119 zł.

Oj tam. Testując HD600 wolałem kabel stockowy od takiego z audeos za kilka stów. Rozumiem, że wyprodukowanie ręczne kabla może być kosztowne ze względu na materiały i robicine, ale fabryczne zrobienie kabla chyba nie jest takie kosztowne. 

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MrBrainwash napisał:

Oj tam. Testując HD600 wolałem kabel stockowy od takiego z audeos za kilka stów. Rozumiem, że wyprodukowanie ręczne kabla.może być kosztowne ze względu na materiały i robicine, ale fabryczne zrobienie kabla chyba nie jest takie kosztowne. 

Mimo że sceptycznie podchodzę do kabli to oczy mi się szeroko otworzyły porównując hd650 na stockowym vs mojej roboty na canare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cpu1 napisał:

Mimo że sceptycznie podchodzę do kabli to oczy mi się szeroko otworzyły porównując hd650 na stockowym vs mojej roboty na canare.

Ale ja Ci przecież wierzę. :) tylko w dalszym ciągu dla mnie róznica była tylko kwestią preferencji. Na tym kablu audeosa traciły swój charakter. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MrBrainwash napisał:

Ale ja Ci przecież wierzę. :) tylko w dalszym ciągu dla mnie róznica była tylko kwestią preferencji. Na tym kablu audeosa traciły swój charakter. 

Aaaa no chyba że tak :) Mimo, że mam taką możliwość to jeszcze nie sprawdzałem na sobie ale wg. wielu opinii kabel od HD600 gra znacznie lepiej od HD650 co by też tłumaczyła różnica w cenie z tym, że jest mniej trwały.

Edytowane przez cpu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, audionanik napisał:

Ja po wielu krótkotrwałych kablowych zachwytach, na koniec najwyżej oceniam granie hd650 na kablu fabrycznym.

Mam Cię! Kablosceptyku. Na gorącym uczynku...

To dlatego się śmiejesz z moich wybitnych k701FAW :D Niedowiarku!

Imo 650 i k701 na stockach mają kocyki. Dla wielu przyjemne, dla mnie to mułki.

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najlepiej grały na Entreq Konstantin, trochę nie pasujący ceną do słuchawek, ale przecież cena nie gra;) Wprawdzie był to kabel do HD800, ale ponieważ eco nie pozwala używać cyny, to wyszła przeróbka i też zadowolenie z uzyskanego efektu. Teraz będzie trudniej upolować okazję na stare Senki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mnie do nie dawna był taki obsesyjny fan na punkcie HD650 że jedną parę mam jak nówkę wychuchaną zapakowaną i odłożoną na półkę a drugą z lekko łuszczejącym się lakierem na pałąku używam "na co dzień" :lol: Fakt nowe z Rumunii to już troszkę inna wersja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, manuelvetro napisał:

Mam Cię! Kablosceptyku. Na gorącym uczynku...

To dlatego się śmiejesz z moich wybitnych k701FAW :D Niedowiarku!

Imo 650 i k701 na stockach mają kocyki. Dla wielu przyjemne, dla mnie to mułki.

W moim K701 na fabrycznym kablu jakoś nie odczuwam kocyka. Jest chudziutko, zwiewnie, wręcz klinicznie. Nie chciałbym tygo rozjaśniać a raczej dociążyć miedzią nie tracąc na sq. Może jakimś solid core, ale każdy ma inne potrzeby. Właśnie zastanawiam się czy zainwestować w te słuchawki-nowe gniazda i 3m kabla, więc tanio nie będzie.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lobuz1 napisał:

W moim K701 na fabrycznym kablu jakoś nie odczuwam kocyka. Jest chudziutko, zwiewnie, wręcz klinicznie. Nie chciałbym tygo rozjaśniać a raczej dociążyć miedzią nie tracąc na sq. Może jakimś solid core, ale każdy ma inne potrzeby. Właśnie zastanawiam się czy zainwestować w te słuchawki-nowe gniazda i 3m kabla, więc tanio nie będzie.

Ja z pamięci pisałem, ale pamietam, kocyk vs brud w dźwięku był, który po rekablu zniknął, było czyściuteńko, można to nazwać czarnym tłem. 
Polecam 8żył, @dj1978ma takie, z nim zagadaj, ja mam 4 żyły, obustronny i wewnętrzny, tym przewodem https://forzaaudioworks.com/en/product.php?id_product=105 , samo 8x już dociąży dźwięk nie tracąc przejrzystości, https://forzaaudioworks.com/en/product.php?id_product=81

Ja niestety nie mam gniazd, mam na stałe obustronnie, do prawej muszli kabel idzie po pałąku, @dj1978już gniazda ma, nie wiem, czy u @Forza Laziorobił... w każdym razie rekabling wewnętrzny, to mus, także.

image.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kuba_622 napisał:

Teraz to sam hype na k701, a jak ja swoje sprzedawałem w komisie, to był sam hejt i nikt ich nie chciał :( Może dla odmiany ktoś jakieś ciepłe słowo napisze o k612, żeby mi je było łatwiej sprzedać :P 

Wyślij je do mnie, porównam z legendarnymi k701FAW , z M6, xdp300r i z grubej kanapki xdp100r-corda meier quickstep. Mam jeszcze microforum608, pigwy, he400se. Także, wpis w Muzo będzie taki: Wokółuszne bitwy. I albo powędrują od razu do kupca ode mnie, albo... sam je od Ciebie kupię :P Miałem 612 i bdb i ciepło wspominam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, manuelvetro napisał:

Wyślij je do mnie, porównam z legendarnymi k701FAW , z M6, xdp300r i z grubej kanapki xdp100r-corda meier quickstep. Mam jeszcze microforum608, pigwy, he400se. Także, wpis w Muzo będzie taki: Wokółuszne bitwy. I albo powędrują od razu do kupca ode mnie, albo... sam je od Ciebie kupię :P Miałem 612 i bdb i ciepło wspominam.

 

Najpierw byśmy musieli ustalić treść tej Twojej recenzji, a potem mogę Ci je wysłać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, manuelvetro napisał:

You left me speechless.

 

Nie no, chłopie, tu się poważne interesy robi, słuchawki sprzedaje, a nie tam jakieś obiektywne recenzje pisze ;)

 

Jak nie znajdą kupca przez parę dni, to Ci je wyślę, nie ma problemu :)

Edytowane przez Kuba_622
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Kuba_622 napisał:

 

Nie no, chłopie, tu się poważne interesy robi, słuchawki sprzedaje, a nie tam jakieś obiektywne recenzje pisze ;)

 

Jak nie znajdą kupca przez parę dni, to Ci je wyślę, nie ma problemu :)

W kategorii opłacalność, za 350 pln, to nie ma lepszych na świecie :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności