Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Samin napisał:

Masz jakiś kod rabatowy czy jak? Czy liczysz od ceny 250 euro? Bo w koszyku to się zmienia po doliczeniu różnicy między niemieckim a polskim vatem

Wysłane z mojego KB2003 przy użyciu Tapatalka
 

W koszyku wychodzi 258.4 euro. Przy wymianie na revolut dziś już wychodzi 1154 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, jarzyna napisał:

Powinno z automatu o 9:00 naszego czasu. Taką mam nadzieję.

Przez aplikację warto zamawiać, bo często parę groszy taniej jest. 

Mi w aplikacji pokazuje 78,61 USD.

U mnie na razie cena bz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, chico99 napisał:

Lipa, to coś chyba z tym kabelkiem bt trzeba brać i wtedy niby po odjęciu ...

Kombinacje żółtych braci ...

Niestety lipa wyszła. Za dużo adapterów BT widocznie mają.

68.27 $ z kabelkiem BT tylko do wzięcia. Ciekawe czy były jakieś sztuki wrzucone bez dodatkowego kabla, bo się trochę spóźniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jarzyna napisał:

Niestety lipa wyszła. Za dużo adapterów BT widocznie mają.

68.27 $ z kabelkiem BT tylko do wzięcia. Ciekawe czy były jakieś sztuki wrzucone bez dodatkowego kabla, bo się trochę spóźniłem.

Rano patrzyłem i nie było, ale jak było kilka sztuk to też mogłem się spóźnić ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, bleck55 napisał:

One zamknięte czy polzaminiete ?

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
 

Pół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, capriIII napisał:

Zatrzask od pałąka jest "uszkodzony", ktoś nieudolnie wymieniał gąbkę. ;)

 

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neonlight
Masz na myśli jego lekkie odstawanie ? Do zrobienia. Widzę są przetarcia lakieru, pewno wszystkie gąbki do wymiany ale to i tak kolejna dobra oferta na HD650.

Edytowane przez cpu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cpu1 napisał:

@neonlight
Masz na myśli jego lekkie odstawanie ? Do zrobienia. 

Tak, tego raczej już nie zrobisz, bo pewnie jest odkształcone, chyba, że nie weszło do końca i ktoś nie chciał się dalej z tym męczyć. 😉

 

Dobra, dobra i chyba biały kruk, bo z czarnymi wkładkami, ale mogę się mylić. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa ofert na Mr Speakers Aeon

cena: 1000 zł - bez kabla

https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-mrspeakers-aeon-hifi-CID99-IDJTJmU.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zaliczyć to do okazji ale dziś zrezygnowałem z licencji Tidal Hi-Fi na rzecz Apple Music, po wypełnieniu ankiety Tidala dlaczego rezygnuje i ile jestem w stanie zapłacić (najniższa opcja do wybrania była 20-29,90PLN), po otworzeniu aplikacji na telefonie dostałem ofertę rocznej subskrypcji w cenie 29,90 na rok.

Wyglada jak łatwy sposób zaoszczędzenia 120PLN :). Zastrzegam, że nie wiem czy każde anulowanie subskrypcji będzie skutkowało taką ofertą :), ja nie skorzystałem . 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  na  olx  w  dziale     ''dac'' jest        tr-amp     za  650  zł     ,  testuje  go  codziennie     i  moge  go  z  czystym  sumienuiem  polecic  .       moze cos jeszcze  sie urwie z ceny         , ma  calkie  dobry  wzmak sluchawkowy  i  oczywiscie  dzwiek   , cena   jakby nie  patrzec  okazyjna. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nieaktualne, ale wstawiam to jako dowód, że czasem cuda się zdarzają:
-Schiit Bifrost

-Sony Ta-F5555es (warte ~>650 zł)
-Ruark Prolongue Pne (w 2014r ~1200 zł było okazją)
Wszystko za 1500 zł i spóźniłem się 1.5h :( Dziś ktoś ma przyjechać., a sam miałem tylko 60km...
https://www.olx.pl/d/oferta/kolumny-ruark-schiit-bifrost-sony-555es-CID99-IDKfe1r.html

 

Edytowane przez music hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak działa nadchodząca wyprzedaż na aliexpress? przy niektórych produktach widnieje cena mająca obowiązywać od 21 czerwca (błękitne tło) - to jest kwota wyjściowa czy po zaaplikowaniu kuponów sklepowych obowiązujących w danym czasie?

przykład:

https://pl.aliexpress.com/item/32905914455.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed kuponami. Jak dobrze trafisz to można całkiem ładny rabacik wyjumac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/16/2021 at 5:29 PM, Jaro54 said:

Przed kuponami. Jak dobrze trafisz to można całkiem ładny rabacik wyjumac 

okekj, dziękuję za odpowiedź. miałbym jeszcze jedno pytanie, jako że na ali kupuję od niedawna - wcześniej zakupy zza granicy to głównie amazon tudzież inne hifigo. dwa dni temu złożyłem zamówienie którego nie mogłem opłacić zaraz po zakupie (bo problemy techniczne) i później wyleciało mi z głowy. teraz gdy wchodzę w "zamówienia" na swoim profilu i klikam na "zapłać teraz" przy kwocie "x", po przekierowaniu na stronę płatności operator wymaga przelewu w wysokości "inna niż x" (różniącej się dość znacznie, o ~ 3%). z czego to może wynikać, innego kursu w danym dniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kursu, ceny, przeterminowania kuponów itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności