Skocz do zawartości

Dzisiaj Widzialem (spotkalem)...


poonieq

Rekomendowane odpowiedzi

Te od noname'ów maja srebrny kabel z smyczą co by playera powiesić a te które widziałem miały biały kabel. :) Wydaje mi się, że te białe podróby to chyba najczęściej spotykane słuchawki, przynajmniej ja je zawsze widzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właścicielem Karmy jak i T 10 był także KHRoN

, a i Ja i Ogórek używamy T 20 ( który gra tak samo jak T 10 )

z Karmą równolegle . :)

 

Moim zdaniem nie ma podobieństw - Karma gra pełniejszym ,trochę ciemniejszym

i bardziej dynamicznym dzwiękiem - który dodatkowo dzięki parametrycznemu EQ

można łatwo podrasować i dostroić do charakterystyki słuchawek. :rolleyes:

 

Jest też znacznie głosniejsza ( głosność T 10/20 odpowiada 22/23 kreskom w 30 stopniowej

liniowej skali Karmy ) i prawie nie szumi ( w przeciwieństwie do Iriverów serii T ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ostatnio w metrze gościa w HD212, a pod polibudą gościa w HD280 (!). Poza tym kilka osób (dwie) w HP460... :>

 

a i jeszcze dzisiaj widziałem gościa w soniakach mdr-cn6 (albo nc6, myli mi się ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna 2 dni temu w BUWie - miała Koss Spark Plug. Biedna nie wiedziała jak je nosić - sterczały z uszu jak cholera :)

 

Bo Sparki tak odstają pomimo tego, że i tak włoży się je głęboko do ucha , taki ich urok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja też go widziałem. 3 razy!!! ;-)

 

A tak na poważnie, to 2 dni temu widziałem w Zabrzu chłopaka w jakiejś czerwonawej kurtce z mx300 albo Cresynami (nie pamiętam dokładnie), a wczoraj w Gliwicach jakiegoś jegomościa z mx400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie widzialem ostatnio nikogo z bardziejszym sprzetem

 

byl jakis ipod tylko

a tak reszta chodzi z nonameami lub creativami, co ciekawe na uszach tez nic nadzwyczajnego. max ep 480, jakies philipsy thomsony, slabe panasonici... nic ciekawego

Ale bede czujny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie widzialem ostatnio nikogo z bardziejszym sprzetem

 

byl jakis ipod tylko

a tak reszta chodzi z nonameami lub creativami, co ciekawe na uszach tez nic nadzwyczajnego. max ep 480, jakies philipsy thomsony, slabe panasonici... nic ciekawego

Ale bede czujny :P

 

Prawdopodobnie Cię widziałem Ashroon :)... chyba we wtorek (lub w czwartek), tak mniej więcej koło 10:00, śmigałeś na rowerku w dół Sowińskiego z T30 na szyi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis w warszawie chyba z 10 ipodow, do tego jakies dziwne eksperymenty a'la mdr ex81 czyli douszne z haczykiem za ucho tyle ze szajs bo wygladaly na sluchawy za 10 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też go widziałem. 3 razy!!! ;-)

 

A tak na poważnie, to 2 dni temu widziałem w Zabrzu chłopaka w jakiejś czerwonawej kurtce z mx300 albo Cresynami (nie pamiętam dokładnie), a wczoraj w Gliwicach jakiegoś jegomościa z mx400.

prawdopodobnie mnie :) ale ja mam creasyny, gdzie dokłądnie widziałeś w zabrzu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,3 dni temu na Radziszewskiego (UMCS) w Lublinie koleś na "Holenderce" albo czyms podobnym zapatulony w szalik i czapke z "Porta Pro" na uszach! Moze to ktos z Nas forumowiczow?

 

PS Mnie z moim sprzetem można spotkac na polibudzie w Lublinie i czasami na umcyku, krakowskim, deptaku i starówce no i jak wracam do domu to na unickiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawie codziennie widze ludzi a to z porta pro, hd 201.. ale i tak najwiecej z sluchawkami od no-name i sony ericssonow. Ale we wtorek stajac w glownym gmachu pw przy szatni zobaczylem dziewczyne w AKG K26P !!! Az zbystrzalem... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Gliwicach widziałem dziewczyną z playerkiem Sansa, potem w autobusie z Zabrza do Gliwic chłopaka z jakimiś białymi dokanałówkami, a w samych gliwicach gościa z białymi Kossami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności