Skocz do zawartości

Dzisiaj Widzialem (spotkalem)...


poonieq

Rekomendowane odpowiedzi

odkad dostalem weston'y to sie bez nich nie ruszam :D (chociaz moze na zime lepsze beda duze sennki- sei obaczy)

 

 

ach... bylbym zapomnial- ja nie studiuje na PG tylko na AMG :D a kolo PG przechodze czasami we czwartki kolo 10:30 :D nic wiecej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to się raczej nie spotkamy. Ale możnaby się wreszcie zgadać, chętnie posłuchałbym nano z moimi Portami ;] o Westone'y nie proszę bo sam nikomu nie dałbym wdykać moich IEM'ów do uszu ;D

 

Dziś mój brat widział u siebie w budzie gościa z czerwonym T10 ;]

A ja na przystanku dziewczynę, której słuchawki wyglądały jak PX200, ale głowy sobie uciąć nie dam bo tramwaj, którym byłem zajechał za daleko ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...o Westone'y nie proszę bo sam nikomu nie dałbym wdykać moich IEM'ów do uszu ;D

 

ja nie wiem co wy ludzie macie... mam 3 pary czystych gabek, ktore mozna zwyczajnie pozniej umyc... wystarczy umyc przed sluchaniem uszy i nie sadze zeby sluchawki od razu zapierdzielily sie po brzegi :D ... ale ja nikogo namawiac nie bede, bo wyjdzie ze mam zanizone stndardy estetyczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie często można w okolicach metra i w ogóle w centrum zobaczyć...

Hg-20 (jeszcze tylko kilka dni...) na łbie, łysy, w czarno-czerwonym bądź piaskowym Buffie, często okulary przeciwsłoneczne (no dobra: prawie zawsze)

Zazwyczaj na czarno, albo w kawałkach munduru (woodland ECWCS i ABDU spodnie, albo DCU)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem co wy ludzie macie... mam 3 pary czystych gabek, ktore mozna zwyczajnie pozniej umyc... wystarczy umyc przed sluchaniem uszy i nie sadze zeby sluchawki od razu zapierdzielily sie po brzegi :D ... ale ja nikogo namawiac nie bede, bo wyjdzie ze mam zanizone stndardy estetyczne :D

Ja po prstu nie chciałem się narzucać, bo ludzie często są uczuleni na tym punkcie ;] Jeśli jest taka możliwość to z miłą chęcią spróbuję ;]

 

Dziś nic nadzwyczajnego, ot pare Creative'wów i mój kumpel z k24p ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prstu nie chciałem się narzucać, bo ludzie często są uczuleni na tym punkcie ;] Jeśli jest taka możliwość to z miłą chęcią spróbuję ;]

 

to nalezaloby sie jakos spotkac... jedynym dla mnie problemem jest to ze przez najblizsze dwa weekendy szykuja mi sie wyjazdy... strasznie mi to nie pasuje (z mojego ukochanego Ladytrona tez chyba nicic :(), ale coz ja biedny na to moge poczac... a dobrze by bylo posiedziec w jakims spokojnym miejscu, posluchac, moze piwa sie napic... w kazdym badz razie jakos sie zgadamy, z reszta ida jeszcze do mnie sylikony (mam nadzieje :D)... ja w kazdym badz razie jestem za...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<OFFTOP>

 

Ja mam takie pytanie, bo trochę mnie to intryguje: Gdzieś wyczytałem, że k24p są konkurencją dla PortaPro. No i właśnie nikt kto słuchał jednych i drugich mi nie odpowiedział. Może Ty sp0q?

 

A to nie chodzi Ci czasem o k26p??

http://www.audiostereo.pl/PX100_vs_PORTA_P..._26P_23172.html

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtop...amp;#entry78672

 

Dziś w pociągu relacji Kędzierzyn Koźle - Gliwice widziałem chłopaka w EP-630 i kogoś z Sennheiser px100. Ludzie coraz bardziej inwestują w sprzęt.

 

No bo ludzie raz że mają wiecej kasy a dwa doceniają jakość ;-)

 

</OFFTOP>

 

Ja dzisiaj widzialem kolesia z dokanałówkami sony - chyba takie od telefonu komórkowego

No i coraz częściej spotykam na ulicy ipody zwłaszcza dziewczyny je noszą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na uczelni widziałeś goscia z czymś podobnym do tego

a na miescie kogoś z takim przydalstwem .

 

Najgorsze że ludzie maja takie ****o i szpanuja nosząc je na smyczy na ubraniu!! :wacko:

Aż źle mi sie robi! :blink:

 

Dobrze że jest to forum, które szerzy informacje co należy kupować! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 12:10 na Ochocie w okolicach PANu na ul. Pawinskiego widzialem goscia w Koss porta pro. Ubrany w brazawa bluze z kapturem, szaro-zielonkawe spodnie i biale adidasy.

 

Wracal z biala kartka papieru 15minut pozniej (12:27) w tym samym miejscu - kolo PANu

 

Ktos z Was? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 12:10 na Ochocie w okolicach PANu na ul. Pawinskiego widzialem goscia w Koss porta pro. Ubrany w brazawa bluze z kapturem, szaro-zielonkawe spodnie i biale adidasy.

 

Wracal z biala kartka papieru 15minut pozniej (12:27) w tym samym miejscu - kolo PANu

 

Ktos z Was? :)

 

Jeśli się kręcisz na ochocie to może się zobaczymy - ja się codziennie kręce w kwadracie wawelska/żwirki/banacha/grójecka czyli Ochocki kampus UW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 12:10 na Ochocie w okolicach PANu na ul. Pawinskiego widzialem goscia w Koss porta pro. Ubrany w brazawa bluze z kapturem, szaro-zielonkawe spodnie i biale adidasy.

 

Wracal z biala kartka papieru 15minut pozniej (12:27) w tym samym miejscu - kolo PANu

 

Ktos z Was? :)

 

Jeśli się kręcisz na ochocie to może się zobaczymy - ja się codziennie kręce w kwadracie wawelska/żwirki/banacha/grójecka czyli Ochocki kampus UW :)

 

Z Banacha na Archiwalna jest rzut kamieniem wiec zapraszam do siebie na mini meet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam liceum przy Niemcewicza :] może wpadniesz do nas Oliver na forum interdyscyplinarne dotyczące muzyki, które odbędzie się w piątek :) Powiem że jesteś moim tatą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności