Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

Układałem rzeczy w pokoju i odnalazłem 3 tygodnie temu zagubioną cyfrówkę, więc cyknąłem sobie takie coś:


584889.jpg

 

 

I to samo w sephii:


349287.jpg

 

 

To w sumie cud, że ten tył iPodowy nadal tak wygląda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[OT]

używasz wkładek małego rozmiaru ??

może się wymienimy

 

To są większe tri-flange z nowej serii. Etymotic teraz robi wszystkie jako cleary ;) mniejsze nosi Moja Połówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

[OT]

używasz wkładek małego rozmiaru ??

może się wymienimy

 

To są większe tri-flange z nowej serii. Etymotic teraz robi wszystkie jako cleary ;) mniejsze nosi Moja Połówka.

 

fajnie :) trzeba zamówić

podaj nr produktu z ich sklepu

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ta miała charakter ogólny i dotyczyła w zasadzie wszystkich wyższych modeli grado. Grado jest dziwne i jest zagadkowe we wszystkich aspektach - to jak i gdzie są produkowane, konstrukcji słuchawek (m.in. kwestia mocowania kubków), czemu mają takie rozmiary i czemu w przypadku najwyższych modeli użyto drewna, skoro najlepsze modele grado, czyli hp 1000 i ps-1 (które jako jedyne dynamiki mogą konkurować z sony r-10) mają kubki aluminiowe (czemu do cholery wobec tego nie zrobią inych modeli z takimi kubkami); i dlaczego mahoń (mniejsza o odmianę), skoro ten, kto zna się na tym, powie, że mahoń ze swoją strukturą i gęstością ma średnie właściowości rezonansowe czy ogólnie muzyczne i jest wiele innych gatunków drewna, które się do tego lepiej nadają. Co z tym kablem i co drutem użytym do nawijania? Co z przetwornikami, to w końcu jest jeden typ czy jest więcej? Co z tą dziwną siateczką, która czernieje w trakcie wygrzewania - wykładnia racjonalistyczna podpowiada, że to zwykły kurz, który osiada w trakcie przepływania powietrza przez kubki gdy słuchamy muzyki, ale dlaczego one czernieją stopniowo od prawej do lewej strony, a prawy driver zawsze szyciej? A co w ogóle z tym wygrzewaniam? Ile, 1000h, 2000h? I to wcale nie żarty; moje RS-1i mają już ponad 800h i cały czas sygnatura ulega zmianie i sobie tego nie wmawiam. Wygrzane a nie wygrane grado to dwa różne światy itd. A co z tymi padami, które powinny według wskazań ich twórcy nasiąknąć naturalnym potem tłuszczowym ludzkiej skóry (???). Czemu taki kształt (ewolucja od płaskich do bowlsów, za tyjątkiem modelu hp) i różne gęstości w poszczególnych rejonach. ITD. ITP.

325 były dla mnie trochę za ciężkie - celowałbym raczej w RS-2i, choć cena nie ta sama. To tylko jeśli chodzi walory czysto użytkowe. Dźwięk to już inna sprawa, ale nie podejmuję się tu dokładnej analizy, bo to nie ten wątek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clip+ + Fischer Audio FA-004 v2
Słuchawki dzisiaj przyszły, po wymianie padów z tych "dziurkowanych" na standardowe (szkoda, że białe, a nie również brązowe) jest rewelka, jest wykop, jest moc, a do tego słuchaweczki naprawdę ładne. Wg mnie, troszeczkę wygodniejsze niż HM3, które kiedyś dawno miałem na głowie - pady lepiej układają się na uszach, choć nie mam pamięci do takich rzeczy.

Następny krok: karta 32 GB do Clipa, a w przyszłości Fiio E6 albo odłożę na jakąś ajpodzinę.

 

140jc6b.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności