Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

Analityczne, precyzyjne, lekkie, zazwyczaj punktowe. Tak jakby tworzyły szkic muzyki, bez bajerów. W sumie W10/W1 też mają takie niskie tony - lekkie, punktowe, szybkie, ale IMO UM1/Pro 10 mają tę tendencję również w średnich i górze. Oba modele lubię, ale wolę UM. Jutro będe miał UM Pro 20, W20 to moje ulubione W serii W, ciekawe jak tutaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było offtopa:

 

mkr.jpg

 

Zestaw chwilowy - Mikros 90 + DX50. Trochę podbijam soprany w DX50, ale ogólnie zgrywa się nieźle. Charakter w sumie nie mój, ale jednak miło się słucha. Ciekawe jak będzie z T51p.

 

Odnośnie W - UM1 są już w stronę Etów, ale jednak roll-offa basu mają, a i ogólna rozdzielczość nie ta, trochę płytkie brzmienie. ER-4S są kompletne, dużo czystsze i równiejsze, bez zabrudzenia.

 

Sir Harvester: Ładne tło fotek :)

Edytowane przez maciux
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analityczne, precyzyjne, lekkie, zazwyczaj punktowe. Tak jakby tworzyły szkic muzyki, bez bajerów. W sumie W10/W1 też mają takie niskie tony - lekkie, punktowe, szybkie, ale IMO UM1/Pro 10 mają tę tendencję również w średnich i górze. Oba modele lubię, ale wolę UM. Jutro będe miał UM Pro 20, W20 to moje ulubione W serii W, ciekawe jak tutaj ;)

Dzięki za wyjaśnienie. Muszę kiedyś posłuchać jakiś wyższych Westone. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie niestety wciąż stary archos 5 250gb teraz w połączeniu z fiio e07k. Noszę tylko wtedy gdy mam na sobie kurtkę -_- . Odtwarzacz bardzo dobry ale wielkość ( oczywiście wymiary, bo Gb są w porządku :D ) mi już nie odpowiada więc niedługo będzie zmiana pewnie na dx50/dx90/X5 sam jeszcze nie wiem.

 

IMG_0089.jpg IMG_0091.jpg

IMG_0092.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jako przenośny dx50 z e12 i podpiętymi bose qc15 - dobre wg mnie rozwiązanie dla osób, które chcą podróżować i przemieszczać się ze słuchawkami nausznymi jako portable. Jako osoba korzystająca z komunikacji miejskiej mogę szczerze polecić.

 

Poza tym, sporo osób (w tym ja) wstawia tutaj zdjęcia zestawów przenośnych - kanapek. Pytanie trochę OT, ale...w czasie, w którym królować będą t-shirty, jak zamierzacie pakować swoje zestawy. W sensie do czego, bo teraz można chować je do kieszeni kurtek, a jak się zrobi ciepło... ? Do spodni raczej nie wejdzie, no chyba, że bojówki, ale nie każdemu to pasuje.

IMG_20140411_114733.JPG

Edytowane przez charlesw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jako przenośny dx50 z e12 i podpiętymi bose qc15 - dobre wg mnie rozwiązanie dla osób, które chcą podróżować i przemieszczać się ze słuchawkami nausznymi jako portable. Jako osoba korzystająca z komunikacji miejskiej mogę szczerze polecić.

 

Poza tym, sporo osób (w tym ja) wstawia tutaj zdjęcia zestawów przenośnych - kanapek. Pytanie trochę OT, ale...w czasie, w którym królować będą t-shirty, jak zamierzacie pakować swoje zestawy. W sensie do czego, bo teraz można chować zestawy do kieszeni kurtek, a jak się zrobi ciepło... ? Do spodni raczej nie wejdzie, no chyba, że bojówki, ale nie każdemu to pasuje.

 

 

 

Wystarcza jedna opaska? Masz coś włożone pomiędzy grajkiem a wzmakiem?

 

Ja jak już kanapkuję, to do użytku stacjonarnego lub w podróży. Nie chodzę po mieście z kanapkami - sam grajek mi wtedy wystarcza.

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciux - pomiędzy są 4 kropki-pczylepki dostarczone ze wzmakiem, dx położony jest na nich tak, aby środek ciężkości był rozłożony na środek właśnie, dlatego wystarczy mi jedna gumka. Nie rusza się to na boki i zracji tego, że te naklejki zrobione są z czegoś a'la guma, to całość się trzyma


 

 

@up - zacznij nosić marynarki i po problemie :D

 

A na lato marynarki z krótkim rękawem :>

Chodziło mi bardziej o jakieś sakwy, tudzież pochwy ;]

 

To może oldskulowo - saszetka :D

 

A najlepiej taka mała, wkładana pod ubranie, wyjęta wprost z lat 90', wożona ze mną na kolonie i wycieczki w celu prowizorycznej ochrony pieniędzy od rodziców. Koniecznie z oczojebnym sznurkiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciux - pomiędzy są 4 kropki-pczylepki dostarczone ze wzmakiem, dx położony jest na nich tak, aby środek ciężkości był rozłożony na środek właśnie, dlatego wystarczy mi jedna gumka. Nie rusza się to na boki i zracji tego, że te naklejki zrobione są z czegoś a'la guma, to całość się trzyma

 

Rzeczywiście, bardzo dobre rozwiązanie. Sam tak robiłem z E12, wypadło mi to z głowy - jednak i tak używałem dwóch opasek, ale chyba nie sprawdzałem czy jedna jest wystarczająca :)

 

Żeby nie offtopować, aktualnie używam:

 

15a.jpg

 

X5 + Westone UM PRO 50

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@up - zacznij nosić marynarki i po problemie :D

 

A na lato marynarki z krótkim rękawem :>

Chodziło mi bardziej o jakieś sakwy, tudzież pochwy ;]

 

To może oldskulowo - saszetka :D

 

Nereczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności