Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A tam taki organizer, wyciąłem środek wkleiłem piankę jednak do iemów >500 warto kupić produkt peli czy westone.

 

Spoko, do moich customów mam peli, ale mimo wszystko ten zielony fajnie wygląda.

 

jak zówik :ph34r:(staraaaa bajka) :D

Z audeo zadowolony?

 

Ed.: lajki mi się skończyły :( .

Tak acz kolwiek audeo bardziej się polubiły z ipodem 7g niz imodem+smsl 4s, a może to takie wrażenie zrobił 7g+RB ? Zdecydowanie ma mocniejszego ampa niz 5g i więcej dołu ale brak góry znanej z 5g :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

Sony NWZ-A818 i HF3

 

B&W P7 i C4

 

Ciekawe połączenie płaskie hf3 z kolorowym sonny, jak to razem gada? nie zebym chciał ot z ciekawości :)

 

Przyznam, że 3 godziny temu słuchając Zaz na Nano 6g i HF3 pomyślałem, że z chęcią podpiąłbym je pod E44x. Również jestem ciekawy opowieści ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sony NWZ-A818 i HF3

 

B&W P7 i C4

 

Ciekawe połączenie płaskie hf3 z kolorowym sonny, jak to razem gada? nie zebym chciał ot z ciekawości :)

 

Przy odpowiednim ustawieniu equalizera jest to jak dla mnie w miarę dobre połączenie portable, coś jak połączenie k550z X3. Ety stanowią też ciekawe połączenie z X3. Generalnie sparowałbym ety z kolorowymi grajkami. Wtedy jest ciekawie i dźwięk nie jest taki suchy i tak płaski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem: http://audiodsc.com/Leather%20Case-for-IBASSO-DX50-C3

 

Ładniutki, ale jak z wygodą, cosheen? :)

powinno być ok ale widzę jednego brakuje a być powinno

 

po lewej masz przyciski +-volume ale na to dziurek już nie ma :/ ale to da się zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w sumie go dostałem.

Także po chwili macania mogę powiedzieć, że z użytkowaniem nie będzie problemu.

Przypomina mi trochę pokrowiec od cowona d2. Takie sam patent z zapinaniem.

Wszystkimi guzikami można bez problemu sterować. Z góry jest jedynie brak możliwości do dostania się do karty. W sumie nawet dobrze bo nie będzie problemu ze zgubieniem jej.

Przód oraz tył są obłożone od środka jakimś usztywniaczem ( coś ala tektura ). Na pewno ochroni przed upadkiem to co jest w środku. Najwyżej się lekko obije sam case.

 

 

@all

Jeszcze fabryczna folia ;p

P1040983.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wolisz coś analitycznego to kanapka. Choć nie użyłbym słowa analityczny do tego połączenia, jest tam trochę muzykalności. Ja wolę więcej funu i dlatego zostaję z X3 a kanapka idzie na sprzedaż. ;) Technicznie to iMod z iBasso jest odrobinę lepszy, ale charakter mi właśnie nie do końca odpowiada i to trochę za duży zestaw, wole coś bardziej kompaktowego. Same UM-1 nie są raczej funowe i trochę ciepełka im IMHO dobrze robi. Z HE-300 to wolę jednak kanapkę, ale FiiO tez daje radę całkiem nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam W10. Trochę się bawię ostatnio w WQ przy UM-1, ale jakoś mi to nie wychodzi. Jeszcze eksperymentuje. Na X3 mam obecnie wysokie na +1 i bas na +3.

 

UM1 są równiejsze, jaśniejsze, lżejsze i bardziej szkicowe, średnica dalej bliska z brudkiem, ale słychać, że to monitorki.

Że tak zapytam: co znaczy, że są bardziej szkicowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności