Skocz do zawartości

Unique Melody (UM) - fanklub


Methuselah

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie "capi" kabelek od UM Mest MK1 coś jak tanie klapki z Chin kupione na lokalnym ryneczku ... Nie jest to premium audiofilski smell ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie zapach stricte audiofilski.

Całą kasę wydajesz na słuchawki i chodzisz w Kubotach, bo szkoda kasy na coś co nie gra.

Te klapaczki przywodzą na myśl niezapomniane chwile rozpakowywania nowego sprzętu audio z Państwa Środka i kojarzą się z produktem premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, chico99 napisał:

Co ciekawe, moje mk1 chyba pachniały.

Możliwe jednak, że coś mi umknęło, bo na takie duperele nie zwracam uwagi ...

To możliwe ;) Ja też nie zauważyłem żadnej niepokojącej woni :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, chico99 napisał:

Co ciekawe, moje mk1 chyba pachniały.

Możliwe jednak, że coś mi umknęło, bo na takie duperele nie zwracam uwagi ...

Moje nie miały żadnego dziwnego zapachu, po wyjęciu z pudełka etui Dignis troszkę było czuć, ale trzeba było przyłożyć nos. Reszta bez zapachu. Zestaw z MusicTeck.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tommirdziekuje za obszerne pierwsze wrażenia. Już nie mogę doczekać się recenzji. 
Jeszcze w kwestii Mest MK2 - jednak Azla odpadły bo chociażby w porównaniu z Symbio W Peel grają tunelowo, wolno i średnica jest krzykliwa i zbita. Mógłbyś podać link, których Spinfit używałeś z nimi? JVC Spiral Dot powinienem mieć.

Edytowane przez Palpatine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Palpatine napisał:

@tommirdziekuje za obszerne pierwsze wrażenia. Już nie mogę doczekać się recenzji. 
Jeszcze w kwestii Mest MK2 - jednak Azla odpadły bo chociażby w porównaniu z Symbio W Peel grają tunelowo, wolno i średnica jest krzykliwa i zbita. Mógłbyś podać link, których Spinfit używałeś z nimi? JVC Spiral Dot powinienem mieć.

Jasne:

https://allegro.pl/oferta/spinfit-cp145-l-profesjonalne-nakladki-2-pary-7732006416

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
23 godziny temu, Palpatine napisał:

Tak z ciekawości, wiesz może jak jest z VAT-em po 1 lipca w MusicTecku? Na stronie sprawdziłem i nie nalicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mykupyku napisał:

musicteck wysyłał dhlem, z automatu polska filia naliczała vat/cło/opłaty celne, jeszcze jak paczka była w drodze, także nic się nie zmienia

Także jednak bardziej opłacało się kupić w PL? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także jednak bardziej opłacało się kupić w PL?  
Oczywiście, że nie. Pomimo opłat celnych sporo taniej wychodziło kupić w MusicTeck niż w PL, na tą chwilę też tak jest. Tym bardziej, że w MusicTeck dostajesz w zestawie inny kabel. Tutaj już kwestia gustu i potrzeb. W mojej ocenie - dużo lepszy.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SeagaL napisał:

Oczywiście, że nie. Pomimo opłat celnych sporo taniej wychodziło kupić w MusicTeck niż w PL, na tą chwilę też tak jest. Tym bardziej, że w MusicTeck dostajesz w zestawie inny kabel. Tutaj już kwestia gustu i potrzeb. W mojej ocenie - dużo lepszy.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Na pewno mówisz o Mest MkII? :) Bo z tego co widzę, kable są dokładnie takie same i w Audeos, i w MusicTeck. Coś tu się zatem nie zgadza zwłaszcza, jak policzyłem po uśrednionym kursie dolara cenę promocyjną z opłatami. 

Edytowane przez Vaiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności