Skocz do zawartości

Unique Melody (UM) - fanklub


Methuselah

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, SeagaL napisał:

Oczywiście, że nie. Pomimo opłat celnych sporo taniej wychodziło kupić w MusicTeck niż w PL, na tą chwilę też tak jest. Tym bardziej, że w MusicTeck dostajesz w zestawie inny kabel. Tutaj już kwestia gustu i potrzeb. W mojej ocenie - dużo lepszy.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

 

W hierarchii kabli i jakości dźwięku wersja 8 żyłowa SPC jest lepsza (ta w PL), a płaskie wtyki umożliwiają swobodne jego zmiany i są mniej problematyczne. Do tego w PL dostajemy w zestawie adapter na 3.5 i 4.4mm (jeśli mowa o MK1).

 

Co do ceny, to wystarczy zapytać o rabat i na pewno przebicie ceny w MusicTeku nie będzie problemem obecnie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Mayster napisał:

Wsio do ściągnięcia w razie potrzeby, a i sukcesywnie będzie uzupełniana oferta. 3dt powinny być w najbliższą dostawą, o inne modele (poza MEST) raczej pytań nie ma.

 

a UM 2HT Terminator? one są jeszcze dostępne? czy były za tanie i za dobre :)

 

o takie:

https://www.uniquemelody.co/productinfo/537626.html

 

w Azji są... a u nas kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lepiej wesprzeć polskiego dystrybutora, szczególnie ze powinny być mniejsze problemy z ew gwarancją. Z tego co wiem to cały proces gwarancyjny średnio zajmuje 8 tyg z przesyłka do USA i z powrotem, co i tak jest krótszym czasem niż moja ostatnia przygoda z serwisem MiP.
Inna sprawa, ze dzisiaj cena za Mest MK2 jest naprawdę dobra, ok 5k zł plus opłaty co powinno dac 6100 zł max jak dobrze liczę co daje 1200 zł oszczędności. Paczka idzie w 7-10 dni max a obsługa w musicteck tez jest na najwyższym poziomie.

Edytowane przez Palpatine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Palpatine napisał:

Inna sprawa, ze dzisiaj cena za Mest MK2 jest naprawdę dobra, ok 5k zł plus opłaty co powinno dac 6100 zł max jak dobrze liczę co daje 1200 zł oszczędności. Paczka idzie w 7-10 dni max a obsługa w musicteck tez jest na najwyższym poziomie.

Hmm ... Co daje 1200 zł oszczędności ...

 

9 godzin temu, Mayster napisał:

Co do ceny, to wystarczy zapytać o rabat i na pewno przebicie ceny w MusicTeku nie będzie problemem obecnie.

I to by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie. Jeśli zestaw jest taki sam i cena podobna - też wolę zostawić kasę na rodzimym rynku. Kwestia gwarancji - tutaj nie ma to dla mnie znaczenia gdzie ona jest realizowana, a często nawet lepiej jak jest poza naszym pięknym krajem. Wiemy jak przeważnie wygląda u nas realizacja gwarancji i czegokolwiek z tym związanego.

Potwierdzam słowa kolegi wyżej - obsługa w MusicTeck klasa, Andrew obsłuży z uśmiechem nawet najbardziej marudnych

A przesyłka z USA DHL'em raz mi szła 2 dni, innym razem 3.



Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Palpatine napisał:

Zawsze lepiej wesprzeć polskiego dystrybutora, szczególnie ze powinny być mniejsze problemy z ew gwarancją. Z tego co wiem to cały proces gwarancyjny średnio zajmuje 8 tyg z przesyłka do USA i z powrotem, co i tak jest krótszym czasem niż moja ostatnia przygoda z serwisem MiP.
Inna sprawa, ze dzisiaj cena za Mest MK2 jest naprawdę dobra, ok 5k zł plus opłaty co powinno dac 6100 zł max jak dobrze liczę co daje 1200 zł oszczędności. Paczka idzie w 7-10 dni max a obsługa w musicteck tez jest na najwyższym poziomie.

 

Ta oszczędność jest do momentu konieczności wysłania produktu za granicę na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Palpatine napisał:

Wiesz, porównuje ceny podane na stronie www. To chyba uczciwe?

O rabat można zapytać swoją droga w każdym sklepie.

 A napisałem, że nie?

 

15 godzin temu, Mayster napisał:

Co do ceny, to wystarczy zapytać o rabat i na pewno przebicie ceny w MusicTeku nie będzie problemem obecnie.

Ponownie cytuję i jak chcesz być do końca  uczciwy to należałoby to wziąć pod uwagę, zwłaszcza, że było napisane kilkanaście godzin wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chico99 napisał:

 Ponownie cytuję i jak chcesz być do końca  uczciwy to należałoby to wziąć pod uwagę, zwłaszcza, że było napisane kilkanaście godzin wcześniej.

Nie bardzo rozumiem gdzie objawiła się moja nieuczciwość. Podałem linka z oferta gdzie jest promocja i można kupić dużo taniej dany model sluchawek. Sklep sprawdzony, obsługa tip top, przesyłka błyskawiczna i tyle. Kto będzie chciał skorzysta. Informacje o możliwym rabacie u polskiego dystrybutora pojawiła się tuż po moim poście. Nie wiem jak są naliczane rabaty i komu i jaka jest obecnie obowiązująca cena za ten model słuchawek i czy stała cena już będzie w okolicach 6000 zł czy to tylko czasowa reakcja na promocje w Musicteck, bazuje na cenach podanych na stronie www.  

Edytowane przez Palpatine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam tipsów Azla Sedna Short aby je wypróbować z Mest Mk2. Zakup tylko przez amazon i linsoul wchodzi w grę czy znacie jakieś lokalne sklepy, które je oferują? Zwykle Azla są wykonane z fajnego miękkiego materiału ale dźwiękowo są nie do przyjęcia.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Palpatine napisał:

Szukam tipsów Azla Sedna Short aby je wypróbować z Mest Mk2. Zakup tylko przez amazon i linsoul wchodzi w grę czy znacie jakieś lokalne sklepy, które je oferują? Zwykle Azla są wykonane z fajnego miękkiego materiału ale dźwiękowo są nie do przyjęcia.

MTMT audio

https://www.mtmtaudio.com/collections/azla/products/azla-sedna-earfit-silicon-eartips-6-sizes-for-in-ear-monitor-iem-earphone

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Palpatine napisał:

Szukam tipsów Azla Sedna Short aby je wypróbować z Mest Mk2. Zakup tylko przez amazon i linsoul wchodzi w grę czy znacie jakieś lokalne sklepy, które je oferują? Zwykle Azla są wykonane z fajnego miękkiego materiału ale dźwiękowo są nie do przyjęcia.

 

Jak pisał @docentore - MTMT Audio daje radę. Możesz u nich zamówić również Acoustune AET07/AET07a, które nieźle sprawdzają się z MEST-ami.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tommir napisał:

Mam złe doświadczenia z MTMT, ale pozostali mają raczej dobre, więc pewnie miałem pecha.

Zamawiałem od nich 3 razy, za pierwszym paczka przyszła po 4 miesiącach, za drugim po 3 tygodniach, 3cim w ciągu 2 tygodni. W drugim zamówieniu zostały ominięte jedne tipsy - bez problemu dodali przy nastepnym zamówieniu. Przy pierwszym sprawę załatwił PayPal.

Wystarczy płacić PP i nie powinno być problemów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, docentore napisał:

Zamawiałem od nich 3 razy, za pierwszym paczka przyszła po 4 miesiącach, za drugim po 3 tygodniach, 3cim w ciągu 2 tygodni. W drugim zamówieniu zostały ominięte jedne tipsy - bez problemu dodali przy nastepnym zamówieniu. Przy pierwszym sprawę załatwił PayPal.

Wystarczy płacić PP i nie powinno być problemów ;)

Tak też robiłem i PP zwrócił pieniądze. Ale raz, że trochę to trwało, dwa że sprzedawca upierał się na początku że paczka gdzieś utknęła, ale ze śledzenia wynikało, że nie została fizycznie nadana. Wreszcie trzy, po drugim mailu już nie odpowiedział, w dyskusji PP raz napisał to samo, a później już się nie odezwał. Więc tak średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, tommir napisał:

Tak też robiłem i PP zwrócił pieniądze. Ale raz, że trochę to trwało, dwa że sprzedawca upierał się na początku że paczka gdzieś utknęła, ale ze śledzenia wynikało, że nie została fizycznie nadana. Wreszcie trzy, po drugim mailu już nie odpowiedział, w dyskusji PP raz napisał to samo, a później już się nie odezwał. Więc tak średnio.

Ugh, rzeczywiście nie miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

225865304_2960901517513074_8857346812724

 

Cały dzień w drodze, z dala od internetów i takie oto kwiatuszki na mnie czekają po powrocie. Nie powiem, to już któraś z kolei akcja dotycząca nieautoryzowanej sprzedaży produktów przez Hifigo. Wcześniej chyba podobna wtopa była z iBasso i z czymś jeszcze, ale nie jestem w stanie sobie przypomnieć. Wrzucam jako ciekawostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności