Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Kurdę musze ich z ciekawości posłuchac po latach. Ja miałem do nich niestety strasznego pecha. Łamały się, kable się urywały/zaczynały przerywać, no kruche jakieś takie(trzy pary przerobiłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem okazję posłuchać ponad rok temu (bez modów) i baaaardzo źle wspominam. Dlatego zawsze dziwię się, gdy ktoś je chwali mając jakieś doświadczenie w temacie.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, macio232 napisał:

Ja miałem okazję posłuchać ponad rok temu (bez modów) i baaaardzo źle wspominam. Dlatego zawsze dziwię się, gdy ktoś je chwali mając jakieś doświadczenie w temacie.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
 

Biocelulozę trzeba "wygrzewać" - dać jej popracować na przemian z okresami relaksacji 200-400h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biocelulozę trzeba "wygrzewać" - dać jej popracować na przemian z okresami relaksacji 200-400h.
To były ok. 2 letnie sztuki. Charczały na wysokich z Cowona J3. Bass powodował ból głowy. Nie mówiąc już o tym jak bardzo niewygodne dla mnie były - ale to już bardzo personalne.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, macio232 napisał:

To były ok. 2 letnie sztuki. Charczały na wysokich z Cowona J3. Bass powodował ból głowy. Nie mówiąc już o tym jak bardzo niewygodne dla mnie były - ale to już bardzo personalne.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
 

Jak w obu słuchawkach tzn. Cowon ich nie wysterował lub wcześniej były przesterowane na b. wys głośnościach ...wiem, że są tu niewierni kultowi mocy, ale moc dodaje. Tak po prostu jest.

Oczywiście - co powyżej to moja opinia. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem chyba ze dwie sztuki CAL!, jedne rekablowane przez Perula, drugie stockowe. W sumie to jeszcze na doczepkę "trzecie" w postaci Denonów AD-D1001, tyle tylko, że nie do końca jestem pewien, czy to to samo, czy tylko taka sama buda. Co do CALi, to mi się podobały, i też pamiętam, że jak miałem je już po raz drugi, po przerzuceniu kilkudziesięciu par słuchawek, to też coś w tych CALach było, że chciało się słuchać. Bardzo takie rozrywkowe granie. Tylko scena wydawała mi się mała, i to mnie trochę odrzucało - nawet mimo tego, że ja słucham najwięcej na zamkniętych słuchawkach, takich jak HM5, które z drugiej strony po modach Perula grają tu bardzo dobrze. 

 

A może to kwestia... Mocnego wzmacniacza :P Tak sobie żartuję, ale czy to się od CALi nie zaczęło, właśnie podpinanie pod lepsze wzmaki itp? Recka Rolanda, o ile dobrze pamiętam. Nie mówiąc już o legendzie nierównej produkcji, gdzie stare CALe chodziły drożej niż nówki, bo niby lepsze, a przetworniki miały się okazać takie same na przestrzeni lat? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, zakładam że słuchałem uszkodzonej sztuki, wycofuję swoje niepochlebne opinie i będę szukał okazji do posłuchania ich ponownie

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bakus1233 napisał:

Creative Aurvana Live. Moim zdaniem to jest najtańszy przedstawiciel hajendu dla ubogich :D a nie jakieś Staxy :D:P

 

Miałem te słuchawki w 2012r. Teraz po "przerobieniu" sporej ilości różnych modeli słuchawek CAL-e doceniam bardziej niż kiedyś.

Pisałem gdzieś, że nie kupuję nowych słuchawek, ale w przypadku tego modelu zrobiłem wyjątek.

BEQz2iD.jpg

 

słuchawki jak tam słuchawki ale te ALTUSY !!!!!

a gdzie Diorcia?

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bachankas napisał:

AK Ripper dla biedaków

8f1ceb243d3a5b2b3dfdc186a91b655e.jpg

 

Pisane mobilnie

 

 

 

 

Mam taki sam :) musiałem kupić bo napęd w laptopie padł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie chodzi i mało kosztuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności