Jump to content
ignacy

Muzyczne Zakupy

Recommended Posts

Wreszcie zakupiony Skorpion HV-1 stał się kompletnie cichy. Niestety ale w zakupionym wzmacniaczu padnięte były lampy mocy. Uprzedzony przez p. Dubiela i Jasińskiego zakupiłem 2 komplety lamp 6h13c i wybrałem opcję zbalansowaną, którą polecił mi sam konstruktor. Ku mojemu zdziwieniu oba komplety nie wytwarzają żadnych dźwięków, które występowały wcześniej i które doprowadzały do kur*icy, musiałem ustawiać wiatrak z tyłu wzmacniacza żeby dmuchał w lampy... Całe szczęście, że zakupione lampy są wzorcowe. Od siebie polecam sklep lampyelektronowe. pl, fachowa porada i super obsługa. Teraz tylko umówić się na regulację bias i będzie super.

cb455267e00d19cb88d84063a2ec255c.jpg

• Like 8

Odbudowa toru stacjonarnego:)

SRM-Xh

Lambda Pro

Fostex TH-X00

033d10f693de568f97659d5b0e079fb5.jpg

Jednak dotarły :)

I iście stacjonarny DAC - Mojo. :)

All999, jak w ciagu pol roku tego nie sprzedasz to będziemy mieć taką samą stacjonarke...

Edited by Karmazynowy
  • Like 2

Sennheiser HD 545 Reference - w stanie idealnym, prawdziwy rarytas (poszedłem wzorem Evila i zwróciłem swoją uwagę ku vintage :)) i na dokładkę HiFiMAN RE-400 do relaksacyjnych wieczornych odsłuchów :)

• Like 5

no i do mnie też trafiły rockmastery, póki co zapowiada się na jedno z lepiej wydanych <200 zł :)

ps. kombinował już ktoś z innymi niż fabryczne padami?

rockmaster_oe_2.jpg

• Like 1

Ja muszę się w domu pobawić, sprawdzę welur HM5, bo tylko on mi odpowiada. Aż dziwne, że nie przyszło mi to do głowy :)

Stało się, szukałem wysokoskutecznych kolumn do Miniwatta (Fatso, nieusłuchany jestem:-) ) i prowadzony przez Syntaxa i Oskara edukowałem się i zgłębiałem zasoby sieci. Skończyło się na okazji w okazjonalnej cenie (dużo mniej od stojących obok Zensorów 7) i zakupie używanej manufaktury Zale Vox z linią transmisyjną. Nie mam pojęcia gdzie trzymać te potwory, bo nie mam pomieszczenia, w którym mogą rozwinąć skrzydła, nie mam nawet jeszcze Miniwatta bo pojechał na odsłuch do ojca zakupu Syntaxa i gram z yamahą z kina domowego. Ale i tak to co się z nich wydobywa zmiotło mnie z kanapy. Przez 4 dni od zakupu nie włączyłem tv, weekend do późnych nocy zarwany na odsłuchy. Jeden głośnik szerokopasmowy i wstęga. Nic więcej mi nie potrzeba a takiego basu nigdy nie słyszałem. Instrumenty i vocale wychodzą jak żywe z głośników. Jak ktoś ciekawy i przejazdem przez Poznań to zapraszam:-)

Brawo

linia transmisyjna bardzo niedoceniany twór a jeszcze na 1 szerokopasmowym głośniku :woot: :woot: magią muzyki musi wgniatać w fotel ... aż żałuje ze tak daleko, kto tego nie słuchał niech żałuje ...

Jak ktoś ciekawy i przejazdem przez Poznań to zapraszam:-)

I po co kusisz? :)

Zostaje na dłużej.

MG_2738_web.jpg

• Like 9

Dziękuję, za jakiś czas HA-1. Obym po drodze nie zapragnął zmiany słuchawek :-)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Dziękuję, za jakiś czas HA-1. Obym po drodze nie zapragnął zmiany słuchawek :-)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Czekaj, czekaj, bo w połączeniu z HA-1, to świetne zestawienie.

• Like 1