Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak mam LODa FL baaardzo starego i tam gdzie miedz była wystawiona na słonce na miedzi pojawia się nalot ALE ten sam kabelek 2cm dalej tam gdzie jest on pod termo kurczem, obudową jacka (1,5cm od krawędzi gdzie zakrywa sie occ) już miedzi nie ma a kabelek jest już dość stary ma co najmniej 3lata.

 

Wniosek z tego ukryć całość w oplot. Choć nie wiem czym się przejmujecie ja różnic nie słyszę miedzy tym z nalotem a bez nalotu. Choć miedzy kablami owszem, a są i tacy co tego nie słyszą więc tym bardziej nie ma czym mają się czym przejmować:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

72 przewody, zrób sobie pojemność - miej zamiast kabla kondensator, niech grają jeszcze pół roku po odłączeniu od wzmaka!!!

 

Ja bym je wogóle wpiął między zasilanie a wmacniacz i przykładał ucho do wzmacniacza. jd1210 olej ich z tym recablowaniem. Dt990 grają bardzo dobrze na stockowym kablu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nareszcie moje własne.

990pro.jpg

Liczę na Twoje wrażenia, jako użytkownika AKG K551 i Soungmagic HP-100.

 

Na gorąco, myślę że po K551 najlepiej podejdą Ci te Beyerdynamici, tylko one obowiązkowo wzmacniacz potrzebują.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

72 przewody, zrób sobie pojemność - miej zamiast kabla kondensator, niech grają jeszcze pół roku po odłączeniu od wzmaka!!!

Ja bym je wogóle wpiął między zasilanie a wmacniacz i przykładał ucho do wzmacniacza. jd1210 olej ich z tym recablowaniem. Dt990 grają bardzo dobrze na stockowym kablu.

A widzisz... lepsze wrogiem dobrego. Co do serii pro to krz potwierdzi coim robi dobry kabelek.

@Fatso - kondensatora nie trzeba robic... :P nie przesadzaj :) rev92 mial od forzy wlasnie 8 zylowy i gralo zacnie. Jak robiem swoj to na poczatku z 4 zyl i powiem ze finalna wersja wlasnie 8 zylowa zagrala lepiej. Czysciej, z wieksza swoboda...

Edytowane przez grubbby
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, zobaczymy. Jeszcze będe musiał się zaopatrzyć w 2Paclypse Now, tylko na allegro to widzę jakieś dziwne rzeczy - jedna jest za 75 zł a inny sprzedawca to samo ma za ponad 300 zł :o O co kaman?

Początkowo jak zacząłem kupowanie poszczególnych płyt 2Paca (zacząłem od tyłu tj. od najnowszych) to podobały mi się te nowsze. Teraz jednak coraz bardziej podobają mi się te starsze płyty, które mają więcej takiego pazura, są bardziej mroczne, niż takie "hip-popowe". Np Don Killuminati ma swój klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu i ja coś dopiszę - Takstary TS662 :) . Całkiem sensownie grają na welurach od Hi2050 (na oryginalnych jeszcze nie sprawdzałem) i z gąbeczką przed przetwornikiem. No ale co się dziwić, w końcu to ten sam przetworniki co w pro80.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu i ja coś dopiszę - Takstary TS662 :) . Całkiem sensownie grają na welurach od Hi2050 (na oryginalnych jeszcze nie sprawdzałem) i z gąbeczką przed przetwornikiem. No ale co się dziwić, w końcu to ten sam przetworniki co w pro80.

Perul, kombinowałeś coś z tymi zaklejonymi dziurami koło przetwornika? co uzyskamy odkejając taśmę na jednej (lub kilku) z nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W końcu i ja coś dopiszę - Takstary TS662 :) . Całkiem sensownie grają na welurach od Hi2050 (na oryginalnych jeszcze nie sprawdzałem) i z gąbeczką przed przetwornikiem. No ale co się dziwić, w końcu to ten sam przetworniki co w pro80.

Perul, kombinowałeś coś z tymi zaklejonymi dziurami koło przetwornika? co uzyskamy odkejając taśmę na jednej (lub kilku) z nich?

 

Nic jeszcze z nimi nie robiłem. Z doświadczenia z innymi słuchawkami, to przedziurawienie tej fizeliny rozjaśnia i uprzestrzennia brzmienie, ale nie można przegiąć, bo śreednie robią się zbyt wrzaskliwe a dynamika spada. W tych słuchawkach nie ruszałbym tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności