Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Lord Rayden napisał:

Wygląda inaczej niż ten od KZ. Długi jest ?

 

Gumowany odcinek naszyjny 30cm, odcinki od metalowej obejmy do profilu nausznego po 20cm. Razem całość około 70cm.

Bardzo fajna ergonomia. Nic nie wisi, nic nie obciera. Profil naszyjny wygodny i po założeniu w ogóle go nie czuć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, vonBaron napisał:

Acoustic Zen Silver Reference II - wyraźnie lepsze od jedynek.

20190521_095109_HDR.jpg

 

Norne Eidolic OCC do moich Focali - było warto czekać, świetny kabel! Podziękowania dla @Jimmi Dragon za zmianę wtyków pod Focale.

20190528_181757_HDR.jpg

Super zakup. Też mam przy moich Elearach JD (hybryda srebrno-miedziana). Kable prezentują się wspaniale i wyobrażam sobie, jak dobrze będą brzmieć z Clearami. Wtyki pasują również do D8000, Sonorous X i nie wiem, czy również do ADX5000. Po wygrzaniu będę wdzięczny za opis wpływu na brzmienie Focali. Pozdrawiam!!! 

Oto przyszedł mój prezent na Dzień Dziecka: Furutech E-TP60ER :) Mam nadzieję, że jest wart swojej ceny i mój tor polubi się z nim ;)

20190529_130344.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tytus1988 napisał:

Super zakup. Też mam przy moich Elearach JD (hybryda srebrno-miedziana). Kable prezentują się wspaniale i wyobrażam sobie, jak dobrze będą brzmieć z Clearami. Wtyki pasują również do D8000, Sonorous X i nie wiem, czy również do ADX5000.

ADX5000 ma wtyki A2DC.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Vaiet napisał:

Dzień dziecka MODE ON! Dzięki @Mayster
:)

IMG_20190529_143107.jpg

 

U mnie te tipsy EPRO HORN-SHAPED wygrały rywalizację z zestawem tipsów i pianek dorzuconych do OH500 😀

Dziękuje @Mayster za konkretnego gratisa :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

ADX5000 ma wtyki A2DC.

 

Dziękuję za poprawienie mnie! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Corvin74 napisał:

uff dotarły modowane CAL oraz kabel do Pioneera SE-Monitor5

Dzięki @Perul

 

Jak grają te CAL! w porównaniu z niemodyfikowanymi? Ucho mieści się w nauszniku swobodnie?

Mam je od 10 lat, nierobione. Do dziś ich nie polubiłem. Bułkowaty bas. Dziwna słodka barwa. Chudy środek i góra, które po kilkunastu minutach są irytujące. Poza tym niewygodne, ciasne dla uszu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zibra napisał:

A ja se ściagam, bo już w sklepie nie przesłucham. Będzie do porównania z innymi obecnie sprzedawanymi:

 

 

 

 

Nie pożałujesz, świetne słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Weird_O napisał:

 

Nie pożałujesz, świetne słuchawki.

To prawda, miałem P7 i to dobre słuchawki, teraz ma je mój kumpel i jest bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie tylko silencera używałem i różnica jest. W sensie zdecydowanej redukcji hałasów z cewek itp z laptopa.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, greg_jg napisał:

 

Jak te wynalazki od Ifi się sprawują?

Czekam na źródło. Jak będę je miał, to dam znać jaki efekt. Niemniej będę jeszcze sprawdzał jak się to spisze ze słuchawkami na USB, ale to najwcześniej w weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie tylko silencera używałem i różnica jest. W sensie zdecydowanej redukcji hałasów z cewek itp z laptopa.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka


A u mnie na części źródeł "zjada" holografię i trochę szczegółów... Nie wiem od czego to zależy...696389ab62969825462dcc6df081e582.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2019 o 16:54, bob2000 napisał:

Jak grają te CAL! w porównaniu z niemodyfikowanymi? Ucho mieści się w nauszniku swobodnie?

Mam je od 10 lat, nierobione. Do dziś ich nie polubiłem. Bułkowaty bas. Dziwna słodka barwa. Chudy środek i góra, które po kilkunastu minutach są irytujące. Poza tym niewygodne, ciasne dla uszu.

Trzeba do nich dobrego źródła - zadziwiający efekt osiągnąłem podłączając je do RME Hdsp. Bass tak kontrolowany i z taką dyscypliną że nie wierzyłem że mam CAL na głowie. Do tego kapitalny over-all factor - straciła się słodycz i było naprawdę kapitalnie jak na słuchawki za 200zł. Do tego stopnia że zarwałem nockę przez ich odsłuch :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, espe0 napisał:

Trzeba do nich dobrego źródła - zadziwiający efekt osiągnąłem podłączając je do RME Hdsp. Bass tak kontrolowany i z taką dyscypliną że nie wierzyłem że mam CAL na głowie. Do tego kapitalny over-all factor - straciła się słodycz i było naprawdę kapitalnie jak na słuchawki za 200zł. Do tego stopnia że zarwałem nockę przez ich odsłuch :P

Jeśli dorobię się któregoś ADI-2, to może kiedyś też się o tym przekonam. Ciekawe czy zagrałby trochę lepiej z mojego x7s, ale nie mam ich na miejscu, więc się nie dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2019 o 16:54, bob2000 napisał:

Jak grają te CAL! w porównaniu z niemodyfikowanymi? Ucho mieści się w nauszniku swobodnie?

Mam je od 10 lat, nierobione. Do dziś ich nie polubiłem. Bułkowaty bas. Dziwna słodka barwa. Chudy środek i góra, które po kilkunastu minutach są irytujące. Poza tym niewygodne, ciasne dla uszu.

Trudno mi porównać, bo długo ich nie słuchałem... poprosiłem @Perul o przywrócenie ich do życia, przy okazji zrobiony został mod.

teraz są takie zaskakująco przyjazne, muzykalne (cokolwiek to oznacza), dość wygodne, ale dalej częściowo nauszne. Na meet w sobotę porównamy je z niezmodyfikowanymi.

Edytowane przez Corvin74
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności