Skocz do zawartości
Questyle preorder Czytaj więcej.. ×
Astell & Kern Diana by Jerry Harvey Audio - preorder Czytaj więcej.. ×
FiiO Quad Driver Balanced Armature In-Ear Monitors FA7 - PREORDER Czytaj więcej.. ×
ignacy

Muzyczne Zakupy

Rekomendowane odpowiedzi

(End Game) coming soon...

audiomagic.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, lsd napisał:

(End Game) coming soon...

audiomagic.jpg

A jak okaże się, że w środku jest Kiwaczek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, audionanik napisał:

A jak okaże się, że w środku jest Kiwaczek?

36 lat na karku... już sprawdzałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Spawn napisał:

Hehe  wiadomo, jeszcze lepsze lampy, balans do hekow, może jakaś lampa w torze kolumnowym, ale to już ułamek tego co było.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, lsd napisał:

Hehe  wiadomo, jeszcze lepsze lampy, balans do hekow, może jakaś lampa w torze kolumnowym, ale to już ułamek tego co było.

Wierze ale jestem bardzo ciekawy co wygryzie tego cayina u Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 hours ago, lsd said:

@The Grand Wazoo byłeś blisko!

mackie.jpg

Czekaj, czekaj, bo czegoś tutaj nie pojmuję, co z tymi "maćkami", że do stereło, z Cayin-a? 😯

Edytowane przez neonlight

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, neonlight napisał:

Czekaj, czekaj, bo czegoś tutaj nie pojmuję, co z tymi "maćkami", że do stereło, z Cayin-a? 😯

Hehe, musiałem dla żartu wyciągnąć z szafy estradówki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minutes ago, lsd said:

Hehe, musiałem dla żartu wyciągnąć z szafy estradówki ;)

Qrde, sam jeszcze nie tak dawno myślałem o estradówkach do domu, ale doszedłem do wniosku, że to jednak nie wypali. 😂 A tutaj pacze, Maćki kupiłeś,

to sobie myślę - a może jednak?! 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, lsd napisał:

Żadne zdjęcie nie odda jak on wygląda w zaciemnionym pomieszczeniu, a żaden opis jak gra. Po ponad dziesięciu latach tej wycieńczającej mózgownice i portfel choroby, wreszcie koniec. Czas przesłuchać raz jeszcze wszystkie albumy i skupić się na poszukiwaniu nowych :)

DSC_0712.JPG

DSC_0723.jpg

zima lekka, jako grzejnik ujdzie, ale na lato trzeba wymienić

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, mykupyku napisał:

zima lekka, jako grzejnik ujdzie, ale na lato trzeba wymienić

No przyznaje, że można kaloryfer z automatu troche skręcić. A latem? Lato przeważnie jest tak krótkie, że nie ma co w domu siedzieć...

2 godziny temu, neonlight napisał:

Qrde, sam jeszcze nie tak dawno myślałem o estradówkach do domu, ale doszedłem do wniosku, że to jednak nie wypali. 😂 A tutaj pacze, Maćki kupiłeś,

to sobie myślę - a może jednak?! 😂

W mieszkaniu sprawdzają się tylko jak masz wyjątkową kose z sąsiadami i/lub gdy nie chcesz by Twoje high-end audio poszło na drugi świat gdy Ty lub Twoi znajomi dorwią się do niego po kilku flaszkach...

Edytowane przez lsd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, lsd napisał:

(…)  i/lub gdy nie chcesz by Twoje high-end audio poszło na drugi świat gdy Ty lub Twoi znajomi dorwią się do niego po kilku flaszkach...

Jak dwa lata temu robiłem Sylwestra i grałem z Lebena, to przeżyłem prawie zawał, kiedy znajoma z kieliszkiem wina w ręce nachyliła się, aby zrobić głośniej... W tym roku wyciągam z piwnicy starego poczciwego Kenwooda :)

Słuchałeś może kiedyś Cary Audio CAD 300 SEI? To jest ta sama cena co Twój HA-300, te same lampy z wyjątkiem zasilania. Jeżeli Cayin gra na tym samym poziomie, to Cary może mieć problem.

Edytowane przez The Grand Wazoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, The Grand Wazoo napisał:

Jak dwa lata temu robiłem Sylwestra i grałem z Lebena, to przeżyłem prawie zawał, kiedy znajoma z kieliszkiem wina w ręce nachyliła się, aby zrobić głośniej... W tym roku wyciągam z piwnicy starego poczciwego Kenwooda :)

A wywalił CI ktoś kiedys stolik grawitacyjny np? to jest dopiero jazda ;) Granie imprez z kolumn aktywnych jest jeszcze prostsze bo nie porzebujesz niczego wiecej niz telefon + ewentualnie mixer jesli jedna kolumna to mało ;)

Cytat

Słuchałeś może kiedyś Cary Audio CAD 300 SEI? To jest ta sama cena co Twój HA-300, te same lampy z wyjątkiem zasilania. Jeżeli Cayin gra na tym samym poziomie, to Cary może mieć problem.

Nie słuchałem Cary Audio niestety. Z drugiej strony nie miałem motywacji. Słyszałem, że na kolumnach może mieć delikatną przewagę nad Cayinem, ale moje Monitory Audio na obu mogą co najwyżej pierdnąć. Cary nie ma też balansu a jego cena wyjściowa jest te kilka tysi wyższa. Na dodatek do Cayina mam zaufanie. Miałem chyba wszystkie ich wzmacniacze słuchawkowe i zawsze byłem zadowolony ze stosunku jakości do ceny. Nigdy też nie miałem problemów technicznych z Cayinem, pomijając i5 który nie przeżył mojego wieczoru kawalerskiiego, no ale to już inna historia ;)

Edytowane przez lsd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie co robić podczas urlopu.

arturiakeylabessential.jpg

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, timecage napisał:

Będzie co robić podczas urlopu.

arturiakeylabessential.jpg

Akurat na święta do grania kolęd idealna ;)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajne i przyjemne są te zniekształcenia analogu. Ta jego niedoskonałość. Sam to lubię i jak pokazywałem też już trochę płyt kupiłem.

Edytowane przez Rafacio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi