Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, neonlight napisał:

 

 Czekaj, czekaj, bo czegoś tutaj nie pojmuję, co z tymi "maćkami", że do stereło, z Cayin-a? 😯

Hehe, musiałem dla żartu wyciągnąć z szafy estradówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, lsd said:

Hehe, musiałem dla żartu wyciągnąć z szafy estradówki ;)

Qrde, sam jeszcze nie tak dawno myślałem o estradówkach do domu, ale doszedłem do wniosku, że to jednak nie wypali. 😂 A tutaj pacze, Maćki kupiłeś,

to sobie myślę - a może jednak?! 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lsd napisał:

Żadne zdjęcie nie odda jak on wygląda w zaciemnionym pomieszczeniu, a żaden opis jak gra. Po ponad dziesięciu latach tej wycieńczającej mózgownice i portfel choroby, wreszcie koniec. Czas przesłuchać raz jeszcze wszystkie albumy i skupić się na poszukiwaniu nowych :)

DSC_0712.JPG

DSC_0723.jpg

 

zima lekka, jako grzejnik ujdzie, ale na lato trzeba wymienić

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mykupyku napisał:

 

zima lekka, jako grzejnik ujdzie, ale na lato trzeba wymienić

No przyznaje, że można kaloryfer z automatu troche skręcić. A latem? Lato przeważnie jest tak krótkie, że nie ma co w domu siedzieć...

2 godziny temu, neonlight napisał:

Qrde, sam jeszcze nie tak dawno myślałem o estradówkach do domu, ale doszedłem do wniosku, że to jednak nie wypali. 😂 A tutaj pacze, Maćki kupiłeś,

to sobie myślę - a może jednak?! 😂

W mieszkaniu sprawdzają się tylko jak masz wyjątkową kose z sąsiadami i/lub gdy nie chcesz by Twoje high-end audio poszło na drugi świat gdy Ty lub Twoi znajomi dorwią się do niego po kilku flaszkach...

Edytowane przez lsd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lsd napisał:

(…)  i/lub gdy nie chcesz by Twoje high-end audio poszło na drugi świat gdy Ty lub Twoi znajomi dorwią się do niego po kilku flaszkach...

 

Jak dwa lata temu robiłem Sylwestra i grałem z Lebena, to przeżyłem prawie zawał, kiedy znajoma z kieliszkiem wina w ręce nachyliła się, aby zrobić głośniej... W tym roku wyciągam z piwnicy starego poczciwego Kenwooda :)

 

Słuchałeś może kiedyś Cary Audio CAD 300 SEI? To jest ta sama cena co Twój HA-300, te same lampy z wyjątkiem zasilania. Jeżeli Cayin gra na tym samym poziomie, to Cary może mieć problem.

Edytowane przez The Grand Wazoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, The Grand Wazoo napisał:

 

Jak dwa lata temu robiłem Sylwestra i grałem z Lebena, to przeżyłem prawie zawał, kiedy znajoma z kieliszkiem wina w ręce nachyliła się, aby zrobić głośniej... W tym roku wyciągam z piwnicy starego poczciwego Kenwooda :)

A wywalił CI ktoś kiedys stolik grawitacyjny np? to jest dopiero jazda ;) Granie imprez z kolumn aktywnych jest jeszcze prostsze bo nie porzebujesz niczego wiecej niz telefon + ewentualnie mixer jesli jedna kolumna to mało ;)

Cytat

 

Słuchałeś może kiedyś Cary Audio CAD 300 SEI? To jest ta sama cena co Twój HA-300, te same lampy z wyjątkiem zasilania. Jeżeli Cayin gra na tym samym poziomie, to Cary może mieć problem.

Nie słuchałem Cary Audio niestety. Z drugiej strony nie miałem motywacji. Słyszałem, że na kolumnach może mieć delikatną przewagę nad Cayinem, ale moje Monitory Audio na obu mogą co najwyżej pierdnąć. Cary nie ma też balansu a jego cena wyjściowa jest te kilka tysi wyższa. Na dodatek do Cayina mam zaufanie. Miałem chyba wszystkie ich wzmacniacze słuchawkowe i zawsze byłem zadowolony ze stosunku jakości do ceny. Nigdy też nie miałem problemów technicznych z Cayinem, pomijając i5 który nie przeżył mojego wieczoru kawalerskiiego, no ale to już inna historia ;)

Edytowane przez lsd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam analogu (z przerwami w tym w ostatnim czasie) od około 30 lat. Radzę sobie.

31 minut temu, szugary68 napisał:

 to nie jest kompakt, który w razie przybrudzenia można w kanapę wytrzeć

 

To niestety kolejna poważna wada płyt winylowych.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rafacio napisał:

 

To niestety kolejna poważna wada płyt winylowych.

Wad jest znacznie więcej, a główna... to brak zalet analogowego nagrania:D...bo teraz (a w zasadzie już od przełomu lat 70/80) winyl tyle ma wspólnego z "analogiem" co kwasek cytrynowy z cytryną.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności