Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

@Kajetanjazz

 

I jak wrażenia? Co to za przewodnik w srodku siedzi w tym kabelku ?

Wrażeń jeszcze nie ma, bo za ciepło na odsłuchy😅 To ten sam kabel, tylko wrócił do mnie z Włoch - Palladium/silver/gold/copper. Fajnie grał z HEKse, tu w ciemno czy się dobrze sparuje, ale ergonomia super 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny adapterek. Ostał mi się kabelek słuchawkowy solid core od @Peruli zrobiłem sobie przedłużacz do drewniaków AT. Nie chciałem zamieniać wtyku na gniazdo. Miedź Perula sprawdziła się lepiej (większa klarowność i muzykalność) niż podobny kabelek od kulozeby na Canare, który wydaje się robić delikatnego misia.

 

 

IMG_1508.jpeg

IMG_1508.jpeg

IMG_1509.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Corvin74 napisał(a):

Pierwsze SENKI z serii HD6… u  mnie, biłem się z myślami… po co kolejne słuchawki… 

ale one tak dobrze grają, kupiły mnie i już.

 czyli mam AKG712 pro, DT990pro, a teraz HD660s2 … klasyki w komplecie?

 

Image.jpeg

Image.jpeg

 

Graty, u mnie to też był strzał w dziesiątkę od pierwszego posłuchania ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, audionanik napisał(a):

@Samuel_ posiadanie już jednej pary k1000 to ekstrawagancja🤪…ale dwóch? Lokata kapitału?

tu się nie zadaje pytań, tylko lajki się daje

ja po prostu bardzo lubię k1000, jest tylko kilka problemów: każde grają inaczej, trzeba kabel wymienić, niektóre sztuki pierdzą na basie przy wysokich poziomach głośności, tor należy im dobrać cieplejszy, no i trzeba mieć do nich elektrownię. Jeśli rozwiąże się te problemy to te słuchawki są jednymi z najlepszymi jakie były, są i będą na rynku.

Edytowane przez Samuel_
  • Like 2
  • Haha 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, audionanik napisał(a):

Ano, zaspałem se. Masz.

 

Ojojoj, nie bądźmy tacy sztywni🙃

Musisz kiedyś posłuchać headtripa 2 (zamówiłem nieco upgrejdowana wersje po długiej wymianie maili z jeffem wellsem - osobny zasilacz z jakimiś niby cudownymi właściwościami i lepsze kondensatory itd. w środku, nie wiem, nie znam się, ale tanio nie było😂) - myśle ze po odsłuchu nawet przemalowany na różowo by Ci nie przeszkadzał 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Dojechał kabelek do Susvary :) Topowa wersja Wireworlda - Platinum Eclipse :

 

Czyli jest szansa, że teraz Susvary zbliżą się poziomem do HD800 😉😁

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności