Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Spawn napisał:

Albo postarasz się mocniej wyartykułować przeciwskazania albo po prostu kupujesz mojo2 i koniec dyskusji.

Cała społeczność audiofilsk czeka…

Ja nie tylko nie stawiałem oporu, ale jeszcze nakręciłem samego siebie. Zdjęcia nie wrzucam, bo już jest w wątku modżowym:D

 

Edytowane przez audionanik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeśli to miałby być poważny hajp, to @Spawnpierw musi kupić. 

 

No i @manuelvetrobo widzę coś pęka też zdaje się. Chociaż miałem podobnego Technicsa (może tego samego?) i po dziurce słuchawkowej grał mi zdaje się lepiej niż polecany Marantz CD52mkII. 

 

Potem jak kto weźmie ode mnie Cowona za 5 patyków to się zastanowię czy by nie dokręcić śruby. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie by się ten ZenStream bardziej przydał, żeby tego MacBooka nie targać akurat. Ale pogodzę się z losem, jak naprawiony Technics wróci, 500 CD mam do przesłuchania, a dx3pro+ będzie grał po BT najwyżej. Prawda, zainwestowałem w 3 wintydzowe wzmaki i rzeczony kultowy ;) CD oraz znikający jak kamfora ze sklepu Marasa BT od xduoo coś tam pro 2, w ten sposób czyniąc portfel na waciki pustym. 

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Undertaker napisał:

Myślę, że jeśli to miałby być poważny hajp, to @Spawnpierw musi kupić. 

 

Bądźmy poważni... jak mam niby kupić jak mp3store juz dzisiaj zamknięty?? Nawet jak bym dzisiaj noc miał nieprzespać i z boku na bok się rzucać to jutro też zamknięty! I to są realne powody a nie takie jak Twoje.... wydumane... ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Spawn napisał:

 

Bądźmy poważni... jak mam niby kupić jak mp3store juz dzisiaj zamknięty?? Nawet jak bym dzisiaj noc miał nieprzespać i z boku na bok się rzucać to jutro też zamknięty! I to są realne powody a nie takie jak Twoje.... wydumane... ;)

…cała społeczność audiofilska czeka w napięciu…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Spawn napisał:

 

Bądźmy poważni... jak mam niby kupić jak mp3store juz dzisiaj zamknięty?? Nawet jak bym dzisiaj noc miał nieprzespać i z boku na bok się rzucać to jutro też zamknięty! I to są realne powody a nie takie jak Twoje.... wydumane... ;)

Zawsze mógłbyś wsiąść w auto i jechać do Olsztyna…

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, audionanik napisał:

Społn! To był unik niegodny audiofila!!!

 

To znaczy że audiofilska detoksykacja którą przechodze zaczyna działać...  jednak do pełnego ozdrowienia daleka droga jeszcze przedemną. Zacznijcie się bać jak zaczne pisać że muzyka przesyłana przez blutufa brzmi dobrze ;)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Spawn napisał:

To znaczy że audiofilska detoksykacja którą przechodze zaczyna działać...  jednak do pełnego ozdrowienia daleka droga jeszcze przedemną.

No ja właśnie tylko tego mojo se kupiłem, sprzedaję resztki i zaczynam odtruwanie, a potem nowe życie - melomana:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Spawn napisał:

Zacznijcie się bać jak zaczne pisać że muzyka przesyłana przez blutufa brzmi dobrze ;)

No to już wiem czemu nie słyszę większych różnic pomiędzy sprzętami ostatnio :D

I cała zagadka dobrych nieskalowalnych słuchawek poszła z hajpem na pierwszego Mojusia. 

 

@audionanikjeszcze napisz że z DSP zaczniesz korzystać i faktycznie można forum zamykać. Ja póki co dzielnie się nie dałem i Cowona słucham jedynie w trybie "normal"!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marco-polo napisał:

Jednak drewno to jest różnica w graniu.

Ta różnica to raczej zamknięte vs otwarte.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marco-polo napisał:

Zamówiłem nówki z Japonii.

Audio-Technica ATH-EW9

Jak dla mnie są dobrze wykonane i dobrze grają. Szczegółowe i detaliczne, głos naturalny nie sybilują. Grają po prostu dla mnie koncertowo i są wygodne. Kopułki z drzewa wiśni i są lekkie. Zaczepy na uszy to stal coś jak w kossach ksc 75 i mają sterowanie góra dół, pewnie w zależności od budowy ucha można podwyższyć albo zniżyć na wysokości wlotu bębenka - nie głupie.

Jednak drewno to jest różnica w graniu.

 

 

IMG_20220503_181333.jpg

 

jak się sklep nazywał?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Perul napisał:

Ta różnica to raczej zamknięte vs otwarte.

 

Godzinę temu, zOrg napisał:

 

jak się sklep nazywał?

 

 

https://www.ebay.com/usr/step-f

 

Godzinę temu, Perul napisał:

Ta różnica to raczej zamknięte vs otwarte.

Pewnie dużo czynników się na to składa. Dobrze zbudowany driver lepszy grubszy kabelek niż w sony i mają zabezpieczenie że jak schylisz głowę do dołu to Ci nie spadną. 

Tutaj grają słabo ale pewnie zależy też z czego się je pędzi.  Od 7:56 to tak jak grają naprawdę.

 

Edytowane przez marco-polo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bakus1233 napisał:

Czy takie dokanałówki senka nawiązują brzmieniem do HD600 albo HD650 czy jest to zupełnie inny typ brzmienia? 

 

Póki co słuchałem tylko 30 minut, bo trzeba było lecieć do pracy, ale na moje ucho to zupełnie inny typ brzmienia. Chyba bliżej HD 650 (HD 600 nie słuchałem) będą IE600, ale to oceniam wnioskując po opisach.

 

W IE900 jest mocna podstawa basowa i sporo powietrza, czego o HD 650 raczej powiedzieć nie można :) Dodam jednak, że słuchałem póki co tylko na piankach z zestawu, bo nawet największe gumki są zdecydowanie za małe. Gdzie przy innych słuchawkach używam raczej rozmiarów M/L. :blink:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Póki co słuchałem tylko 30 minut, bo trzeba było lecieć do pracy, ale na moje ucho to zupełnie inny typ brzmienia. Chyba bliżej HD 650 (HD 600 nie słuchałem) będą IE600, ale to oceniam wnioskując po opisach.
 
W IE900 jest mocna podstawa basowa i sporo powietrza, czego o HD 650 raczej powiedzieć nie można Dodam jednak, że słuchałem póki co tylko na piankach z zestawu, bo nawet największe gumki są zdecydowanie za małe. Gdzie przy innych słuchawkach używam raczej rozmiarów M/L. :blink:

A wszędzie hypeują ie600 że mają więcej góry niż 900
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności