Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Będzie bitwa EX1000 - ER4XR!

 

fca7af42e9bfe04d68c6456118a360b3.jpg

U mnie ex1000 nie dały rady er4pt chociaż było blisko a xr dołożyły tylko do pieca więc wynik ustawiony ;)

U mnie na razie szala po stronie EX1000, ale o tym później w odpowiednim wątku.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iBasso IT03 dotarły dziś do mnie. Dziękuje MP3store za możliwość skorzystania z promocji, mimo że było grubo po terminie zapisów na te słuchawki :)

 

 

 

Już żeś porysował?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

iBasso IT03 dotarły dziś do mnie. Dziękuje MP3store za możliwość skorzystania z promocji, mimo że było grubo po terminie zapisów na te słuchawki :)

 

 

 

Już żeś porysował?!

 

na zdjęciu jakoś tak wyszło ale przetarłem szmatką i jest OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten DAC z powyższego zdjęcia przynajmniej póki co nie jest zmodyfikowany przez majkela, ale kto wie - najpierw to trzeba porównać z Lampucerą, która z kolei przeszła już częsciowe modyfikacje w Ear Stream :)

 

Co do Czarnej Perły, to zawsze chciałem mieć, a teraz nadarzyła się ku temu dobra okazja. Ciekaw jestem, czy mi się spodoba po wypasionym Headonicu czy Sonicu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja celowo podłączyłem najpierw samą Perłę do mojego DAC'a, żeby przynajmniej z pamięci sobie trochę odnieść wrażenia do Headonica GSP/Box czy SP2. Swojego Headonica mam wciąż schowanego w szafie, czeka na zasilacz; nie wiem, czy ten 24V by go pędził, ale możliwe, że tak. W każdym razie, jakkolwiek zbyt wcześnie by cośkonkretnego pisać, tak:

 

- czuć trochę, że brzmienie w niektórych aspektach jest podobne do flagowych konstrukcji majkela, taki ogólny charakter, jednakże:

- BP się chyba jeszcze mniej narzuca w tym sensie, że nie jest taka wyrazista w brzmieniu i dosadna, mniej techniczna

- dźwięk taki miły dla ucha, lekki, ale jednocześnie bardziej gęsty, barwa taka trochę przyciemniona

- bas trochę bardziej "napompowany", może słabiej kontrolowany, ale nie taki twardy, więcej "funu" - co kto lubi

- wysokie tony dobrej jakości, słabsze niż w Headonicu, też jakby ich było mniej

- ogólnie dźwięk podobnie jak w przypadku Headonica na pierwszy rzut ucha nieefektowny w tym sensie, że można pogłaśniać i wzmacniacz gra, nic się jakoś mocno nie wybija i nie przeszkadza.

 

Już mi się podoba :D To na pewno nie jest ta czystość dźwięku jak w Sonicu czy Headonicu, gdzie te wzmaki też się trochę między sobą różnią według mnie. BP to też inna barwa, dźwięk taki trochę zabrudzony, ale mi się podoba. Zobaczymy, co będzie dalej.

 

/EDIT: Też mniej bezpośrednio Perła chyba gra, i ja np. nie słyszę żadnych nieprawidłowości na wyższej średnicy. Ale to trzeba będzie testować jeszcze.

Edytowane przez Undertaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta Perła to w której rewizji? Słuchałem C (chyba) i tyłka nie urywało barwą. Właśnie to o czym Audionanik pisał, taka chuda, trochę wycofana średnica, podobno w D zostało to poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem. Ona jest z 2012 roku. Barwa jest dość ciekawa, i tak jak w Sonic Pearl 2 jest taka nieco rozjaśniona, tak tutaj bardziej przyciemniona. Co kto lubi. Mniej wyrafinowania, za to dźwięk mi przypomina wszelkiego rodzaju sprzęty vintage.

 

Nakręcam hajpa na Black Pearl :P

 

Tak na poważnie, to średnie faktycznie mniej bezpośrednie niż w Headonicu. Ogólnie dźwięk już teraz słychać, że mniej taki dokładny, szczegółowy, trochę taki zagęszczony. Dobra, nie piszę więcej, bo trzeba dłużej posłuchać. :)

Edytowane przez Undertaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności