Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję :-) Aha, to ustawienie tymczasowe. Za jakiś czas powinno to wyglądać nieco inaczej. Oczywiście zdam relację fotograficzną.

 

...i cały ten zestaw powoli zmierza w kierunku Elear. Zobaczymy jak to ze sobą zagada :-)

 

Pozdrower

Edytowane przez Name44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10230002.jpg

 

Zakup na wskroś muzyczny, czyli zatyczki za 6 dych :D Niby, głupota, ale chyba działają tak jak powinny, czyli powinny pomóc w zasypianiu ale nie w sposób agresywny, kompletnie odcinający od świata zewnętrznego. Wszystko w nich co prawda słyszę, ale dźwięki są wygładzone, bardziej odległe i raczej nie będą zakłócać snu. I w sumie o to mi chodziło. Zatyczki są bardzo miękkie i wygodne, zaś aplikacja i wyciąganie bezproblemowe. Jak się nie rozlecą po miesiącu, to zakup uznam za udany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 piwka i można spać przy imprezie za ścianą - sprawdzone.

słabą głowę crysis masz :P

Polecam kiedyś napić się ze mną i się przekonać... pierwszy raz ktoś mi powiedział, że mam słabą głowę, a nie, że 2 piwa tak na sen to początki alkoholizmu... :ph34r:

PS: chyba OT

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No alkohol też otępia i ogłusza, ale mi nie zależy na tym żeby zasnąć, (bo z tym wielkich problemów nie mam) tylko żeby się obudzić wypoczętym... A po alko to ja śpię 3-5h... Do stoperów piankowych kupowanych na kilogramy jakoś zaufania nie mam... pewnie niepotrzebnie, ale te co kupiłem raczej gorsze nie są, a jest szansa że lepsze. Poza tym to fajny gadżet, a ja lubię gadżety ;)

 

PS W sumie to można to wszystko przenieść tutaj: http://forum.mp3store.pl/topic/125319-dobre-zatyczki-do-uszu/

Edytowane przez Jimmi Dragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku trzeba było pytać to bym Ci wysłał pierdyliard na próbę :) u mnie w pracy tego pod dostatkiem. W delegacji często używam :)

 

żeby nie było OT za całego dolca :)

 

a2588205527_10.jpg

Nie do końca mój gust ale Progenitor bardzo mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że się spodobało :) Progenitor jest super :)

 

 

https://hinkstep.bandcamp.com/album/a-generation-lost-in-space

A ja nie mogę kupić dyskgrafii Hinkstep bo nie mam paypal :(

Polecam jak cholera i idę zakładać to diabelstwo bo mam wyrzuty sumienia ze potarganie tego z torrentów kiedyś.

Edytowane przez ARoiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności