Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

A takie ustrojstwo się dzisiaj przypałętało...

ef7ff3f2-5876-47ff-8a56-d05a323c251b.jpg

Za taki hajs nie mam zastrzeżeń - całkiem fajnie gra, nawet na dołączonych pchełkach, z Etami HF3 też się ładnie zgrywa.

Jedna rzecz, która mnie zaskoczyła, to rozmiar tego grajka, mniej więcej rozmiary pendriva.

Edytowane przez Mihu83
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

@up

Która wersja?

 

a w temacie:zkWCr9F.jpg

Ej no, chyba wymienisz te stockowe lampki?

echh... specjalnie dałem duże zdjęcie by te rakiety było widać ;)
Se nie powiększyłem.

Jedynie słuszne lampki mocy tutaj to te http://tubes-store.eu/pl/6n6p-nowosybirsk/208-Para-6n6p-Nowosybirsk.html

a co masz jako drivery? Bo nie widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Se nie powiększyłem.

Jedynie słuszne lampki mocy tutaj to te http://tubes-store.eu/pl/6n6p-nowosybirsk/208-Para-6n6p-Nowosybirsk.html

a co masz jako drivery? Bo nie widze

 

dokładnie to mam: 6Ż1P i 6N1P-EW Voskhod NOS seria 09/03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YFS1YyR.jpg

 

Pady skóropodobne przy okazji K340 od Grzegorza, a przy których nieinwazyjnie i całkiem przypadkiem zrodziło się powyższe cudo - K400 Monitor Mod. Nawiązanie do K240 Monitor jak najbardziej celowe.

No kurde, ładne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zapewnić że grają tak jak wyglądają - jest jeszcze więcej basu (i z lepszym zejściem) plus jeszcze ciut cieplej niż w K500 EP. Scenicznie nadal za nimi, choć pojawił się lekki pogłos od padów. To naprawdę śmieszne, że niby taka prosta rzecz a tyle wygrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@micbud - Logos Live - http://www.voices-in-the-net.de/logos_live.htm

Ta płyta ma około 50 minut i jest zmiksowanymi fragmentami koncertu w Londynie. Mam ją w swoich zasobach jako CD już dawno. Wersję remasterowaną. Może kiedyś dokupię starą wersję/

 

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze nie zakup, bo na razie w fazie namysłu, ile tego kupić... Na razie pożyczone. Cóż to takiego? Zaje...sta sprawa, Panowie!!! Niestety mam tylko cztery sztuki tego, a przydałby się cały komplet (11 sztuk)!

Dla szamanów, ale przede wszystkim dla mądrych, potrafiących to docenić audiofilów. Właściwie umieszczone potrafi działać cuda nawet z trudną akustyką pokoju(!!!): http://www.stereotimes.com/accZiplex112811.shtml

 

Właściwie zapał studzi tylko cena, ale, tak czy inaczej, Gorąco Polecam!!!

Dla szamanow moze... bo to faktycznie dla wierzacych w takie czary nad ogniskiem :)

Madrzy co potrafia ocenic wartosc tego raczej popukaja sie w glowe

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 

Te miski, Panie Kolego, poradziły sobie w takiej akustyce, w której przeróżne ustroje akustyczne nie dały rady, więc warto najpierw się z tym zapoznać na żywo, a potem zabierać głos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena kompletu Panie kolego to?

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

8.450 zł za 11 sztuk (ale nie trzeba kupować całego kompletu - wszystko w zależności od potrzeb i możliwości tego odpowiedniego powieszenia na ścianach i suficie).

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec powtorze...

Madrzy co potrafia ocenic wartosc tego raczej popukaja sie w glowe.

Ty juz niejedno slyszales czego ja na wlasnych testach niestety nie potwierdzalem... a najczesciej slyszales te drogie zabawki... wiec chyba nie mamy co dyskutowac :)

Nabijanie ludzi w butelke zbieraniem od glupkow ich kasy. Sory za bezposredniosc.

Jesli to dziala to zadzwon do porzadnego fachury od obrobki metalu i zrobi Cie replike za ulamek ceny.

Czy to jest z blogoslawiomego niedostepnego metalu?:)

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec powtorze...

Madrzy co potrafia ocenic wartosc tego raczej popukaja sie w glowe.

Ty juz niejedno slyszales czego ja na wlasnych testach niestety nie potwierdzalem... a najczesciej slyszales te drogie zabawki... wiec chyba nie mamy co dyskutowac :)

Nabijanie ludzi w butelke zbieraniem od glupkow ich kasy. Sory za bezposredniosc.

Jesli to dziala to zadzwon do porzadnego fachury od obrobki metalu i zrobi Cie replike za ulamek ceny.

Czy to jest z blogoslawiomego niedostepnego metalu? :)

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Każdy ma prawo do własnego zdania, więc nie zamierzam się sprzeczać.

Dodam tylko, że spotkałem się z przypadkiem, że przed prezentacją gość (klient) lał się z tego wniebogłosy :) A po posłuchaniu tego, kupił cały komplet :)

Edytowane przez wulkan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zadzwonil do nieaudiofilskiej firmy za ile mu to zrobia?

Nie watpie w slepy ped konsumencki audiofilii wiec Twoj przyklad mnie nie dziwi.

Poza tym nie raz bylem na prezentacjach audio. Kiedys popularne jak bose zamykalo male glosnicxki w duze pudla aby potem to otworzyc i zrobic wow... to tak gra biurkowy zestaw?

Tez sie wielu na to nabieralo. Tak samo jak na magiczne noze czy nieziemnskie odkurzacze od donokrazcow co podczas prezentacji robia cuda. Zwykle marketingowe chwyty.

Nie mowiac o podstawionuch uczestnikach z zachowaniem jak opisany przez Ciebie.

Takze nic nadzwyczajnego... kolejne naciaganie kasy.

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zadzwonil do nieaudiofilskiej firmy za ile mu to zrobia?

 

To pierwsze co mi natychmiast przyszło do głowy kiedy usłyszałem cenę.

Tak właśnie postąpiłbym gdyby to działało.

Po prostu ... I nie z "cebulactwa", a z pobudek racjonalnych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiec powtorze...

Madrzy co potrafia ocenic wartosc tego raczej popukaja sie w glowe.

Ty juz niejedno slyszales czego ja na wlasnych testach niestety nie potwierdzalem... a najczesciej slyszales te drogie zabawki... wiec chyba nie mamy co dyskutowac :)

Nabijanie ludzi w butelke zbieraniem od glupkow ich kasy. Sory za bezposredniosc.

Jesli to dziala to zadzwon do porzadnego fachury od obrobki metalu i zrobi Cie replike za ulamek ceny.

Czy to jest z blogoslawiomego niedostepnego metalu? :)

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Każdy ma prawo do własnego zdania, więc nie zamierzam się sprzeczać.

Dodam tylko, że spotkałem się z przypadkiem, że przed prezentacją gość (klient) lał się z tego wniebogłosy :) A po posłuchaniu tego, kupił cały komplet :)

 

 

Ja też znam pare podobnych przypadków z ebaya ;)

 

  1. A grilled cheese sandwich, which purportedly bore a portrait of the Virgin Mary, sold for $28,000 in 2004. The Florida woman who had made it 10 years earlier said it never went moldy.
  2. Clippings of Justin Bieber’s hair fetched $40,668 in 2011. The pop star had gifted his hair to Ellen DeGeneres, who decided to put them up for auction. The proceeds went to an animal rescue organization.
  3. Justin Timberlake’s half-eaten French toast, left behind after an interview with a New York radio station, soldfor $1,025 in 2000. A DJ put the leftover breakfast up for auction, and a 19-year-old superfan placed the winning bid.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności