Jump to content

MrSpeakers - AEon 2 (Dan Clark Audio)

Recommended Posts

Będą na AVS więc się obmaca jak są zbudowane. Nie tyle co o mechanikę się martwię co o membrany. Ale o ile są mniejsze!!

To teraz powinni zrobić prawdziwe mobilny kabel :D

Ceny do: 899 do 1099 dolców, w zależności od kabla...

Jest pierwsza revieu, streszczę wam:

Cytat

But how do they actually sound? In a word, “fantastic.”

https://www.head-fi.org/threads/aeon-2-closed-impressions-and-discussion.918311/

Reszta powyżej, ale nic z niej nie wynika, tylko, że bas kopie :D środek jest detaliczny jak na zamknięte, że jest powietrze i scena jak w niezamkniętych. Pełno precyzyjnych tez :)

Podobno różnice między wersjami closed i open mają być teraz mniejsze niż wcześniej. Ja sam nie słuchałem wersji otwartej pierwszej generacji, ale zamknięte bardzo mi się podobały. 

Co do basu, to jak dla mnie ten kopie już w 1. Szczególnie ten niski jest świetny, ale może to moje zauroczenie planarami w tym względzie. Tego wyższego, szczególnie w pierwszych dniach użytkowania i w wersji bez wkładek, trochę brakowało momentami. 

Z tego co wyczytałem, 2 mają iść nieco w stronę otwartych jedynek. 

1 minutę temu, Undertaker napisał:

Z tego co wyczytałem, 2 mają iść nieco w stronę otwartych jedynek. 

Tak twierdził Dan Clark w wywiadzie, który został zamieszczony powyżej. Skupiał się bardzo na scenie, niby ma być taka sama lub większa jak w otwartych 1, a w otwartych dwójkach jeszcze większa.

Problem w tym, że cenowo u nas wyjdzie jak za Audeze XC bieda edyszon, które są po 4444, i jako stacjonarka nie widzę by nawiązały walkę, ale zobaczymy :)

Cena Aeon 2

Cena spoko! W USA 899 usd.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

• Like 1
  • 1 year later...

Pytanie dla użytkowników  Aeonów 2C czy któryś z Kolegów próbował odkleić i ponownie przykleić pady. Nie wiem czy nie jest to operacja jednorazowa a serwis milczy. W jednym z padów gąbka się przekręciła  i nie da się przywrócić poprzedniego kształtu.

12 minut temu, Maniolo napisał:

Pytanie dla użytkowników  Aeonów 2C czy któryś z Kolegów próbował odkleić i ponownie przykleić pady. Nie wiem czy nie jest to operacja jednorazowa a serwis milczy. W jednym z padów gąbka się przekręciła  i nie da się przywrócić poprzedniego kształtu.

To powinno rozwiać Twoje wątpliwości.

Widziałem ten filmik ale nie wiem czy Dan odkleił te pady czy pokaz robił na starych zdjętych.

Edited by Maniolo

Obawiam się że firmowych padów nie da się odkleić bez ich uszkodzenia, próbowałem i pruje się dolna zewnętrzna krawędź, zamówię Dekoni i wtedy popróbuję. 

• 3 weeks later...
  • 2 months later...