Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Budsy 2 Pro i to nic specjalnego jeśli chodzi o dźwięk - gdzieś już opisywałem swoje wrażenia dotyczące tych słuchawek. Teraz z biegiem czasu mam o nich jeszcze nawet gorszą opinie, ale na tyle na ile je wykorzystuje, to mi osobiście nic więcej nie potrzeba
Oj tam. W kategorii tws, czy w kategorii dokanałowe?... ;)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Mam Budsy 2 Pro i to nic specjalnego jeśli chodzi o dźwięk - gdzieś już opisywałem swoje wrażenia dotyczące tych słuchawek. Teraz z biegiem czasu mam o nich jeszcze nawet gorszą opinie, ale na tyle na ile je wykorzystuje, to mi osobiście nic więcej nie potrzeba :)

Biorąc pod uwagę z jakimi słuchawkami masz styczność, to wcale mnie to nie dziwi. Nawet wybitne airpods max mogłyby mieć ciężko ;) To tak jakby się przesiąść z wybitnej jakości super amoleda na jakiś podłej jakości ekran TFT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

13 minut temu, hammerh34d napisał(a):

Oj tam. W kategorii tws, czy w kategorii dokanałowe?... ;)

Ogólnie. Nie mam dużego doświadczenia z tego typu słuchawkami, ale wziąłem razem z telefonem, bo stwierdziłem, że sie przydadzą. Naczytalem się ochów i achów, że fajnie grają, no i sie trochę zawiodłem. Strasznie płaskie i jakby brudne granie, o słabej rozdzielczości i praktycznie zerowej holografii. Ale tak jak mówię - są ok, bo na miasto mi wystarczają :)

 

@bakus1233

 

Coś w tym jest. Być może mialem zbyt duże oczekiwania, a rzeczywistość i porównania wszystko zweryfikowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lobuz1 napisał(a):

Są takie twsy, które potrafią pozytywnie zaskoczyć- znam nawet 3 modele, które posiadam, ale nie będę się powtarzał. :P 

Ja pamiętam szok jakiego doznałem jak kupiłem lypertek tevi a następny jak zrobiłem update softu w nich. Jakie to robiło wrażenie 😱

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hammerh34d napisał(a):

Jak na twsy, to wielkie. Jak to w uchu się układa?

Najwygodniejsze słuchawki :) o ile pady delikatnie męczą po 5h odsłuchu, o tyle pałąka w ogóle nie czułem, co jest niesamowite, bo żadne inne słuchawki tego nie potrafiły.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AP3 zostawiam z kilku powodów. Jednak maxy to wspaniałe, bezprzewodowe słuchawki. Mają niestety wadę z tym skraplaniem się wody. Nie mam pojęcia czy też się skrapla w środku tam gdzie elektronika. Przetwornik jest niby oddzielony od elektroniki..

8 minut temu, audionanik napisał(a):

Tws” nie oznacza „douszne”

Chodzi o to, że słuchawki są totalnie bez kabla, nawet w muszlach? Tutaj maxy spełniają to założenie, nie wiem tylko czy w pałąku są kable.

IMG_0680.jpeg
 

8 minut temu, audionanik napisał(a):

Bakuś, jak często trzeba je wyrzymać?

Ja to wpadłem w paranoje i przecierałem szmatką co jakieś 45 minut odsłuchu :D 

Edytowane przez bakus1233
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, hammerh34d napisał(a):

Ja się ie nie znam

Oj oj oj…
Znaczy zbiór tws nie wyklucza wokółusznych, jeśli ścisle potraktować w/w jego opis. Niemniej jednak przyjęło się (i chyba słusznie) używać nazwy tws tylko w stosunku do czopków.

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach





Znaczy zbiór tws nie wyklucza wokółusznych, jeśli ścisle potraktować w/w jego opis. Niemniej jednak przyjęło się (i chyba słusznie) używać nazwy tws tylko w stosunku do czopków.


No nie całkiem, bo opis mówi że twsy można używać pojedynczo i kazdy tws ma swoją bakterię. Jeszcze nie widziałem na/wokółusznych bezprzedowów które tak mają, ale jestem pewien, że Apple zrobi, bo dzięki temu będzie można zgubić jedną i trzeba będzie kupić nowy set default_wink.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to będą Twsy ?

 

image.png

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hammerh34d napisał(a):

No nie całkiem, bo opis mówi że twsy można używać pojedynczo i kazdy tws ma swoją bakterię

@Jaro54 mnie uprzedził. Poza tym nie wiadomo co przyszłość przyniesie:

Godzinę temu, hammerh34d napisał(a):

jestem pewien, że Apple zrobi, bo dzięki temu będzie można zgubić jedną i trzeba będzie kupić nowy set

Z tym Applem też mnie uprzedzileś; są bardzo kreatywni. Kiedy już powstanie koło wymyślone od podstaw przez Apple, to będzie prawdziwy gejmczeindżer w transporcie.

 

 

A skoro już dałeś lajka…

image.jpeg

… to dodam, że pro2 naprawdę grają na wysokim poziomie, a z iphone11 to ho ho!!!…i jest to opinia obiektywna, arbitralna, niepodważalna i nosząca znamiona prawdy objawionej; jeśli ktoś uważa inaczej, to ma wszy, daleko mieszka i prawdopodobnie grzebie w lewej kieszeni spodni prawą ręką.

Edytowane przez audionanik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bakus1233 napisał(a):

Najwygodniejsze słuchawki :) o ile pady delikatnie męczą po 5h odsłuchu, o tyle pałąka w ogóle nie czułem, co jest niesamowite, bo żadne inne słuchawki tego nie potrafiły.  

 

Sivgę spróbuj. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bakus1233 napisał(a):

😊IMG_0556.jpeg

Słyszałem plotkę (jak w Umbrella Academy) , że Apple szykuje kolejny zamach na portfel naszego Kolegi

https://www.google.pl/amp/s/spidersweb.pl/2023/06/beats-studio-pro-airpods-max.html/amp

7 godzin temu, Saiya-jin napisał(a):

 

Sivgę spróbuj. :)

A Technicsy A800 ? To można odsłuchać testowo bo nauszne. Tańsze od APMax.

 

W sumie jednak to cena APMax przestaje szokować . Na tle takich produktów jak hypowany u nas Bathys (hype jakoś opadł ostatnio, moze po daremnym oczekiwaniu na LDAC) i parę innych. Wiadomo że Technics A800 są tańsze, tańsze były Pandy (no ale bez ANC).  Jakieś tam inne też. Ale pojawiają się nauszne BT droższe i jeszcze droższe. Tak że cena w tym sensie juz nie szokuje. Szokuje mnie nadal w sensie kodeka AAC, choć wiadomo że Apple ma Apple Lossless, ma Apple Music. Naprawdę nie mogą zrobić w tym celu kroku naprzód ? Żeby przywrócic firmie dawny faktyczny blask dostarczyciela fajnych produktów Audio (iPody Video, Classic i Touch).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lord Rayden napisał(a):

(hype jakoś opadł ostatnio, moze po daremnym oczekiwaniu na LDAC

Hype opadł, słucha się nadal świetnie. A w ten LDAC to chyba mało kto wierzył. Że będzie to widziałem w jednej recenzji i to na zasadzie "bo ktoś powiedział, że od kogoś słyszał, że ktoś z Focala wspominał". Sam Focal chyba nigdy się o LDACu nie zająknął. A słuchawki już na AptX brzmią świetnie, a na Adaptive ciężko mi odróżnić od kabla. No ale uszy coraz starsze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, audionanik napisał(a):

Oj oj oj…
Znaczy zbiór tws nie wyklucza wokółusznych, jeśli ścisle potraktować w/w jego opis. Niemniej jednak przyjęło się (i chyba słusznie) używać nazwy tws tylko w stosunku do czopków.

 

True Wireless wzięło raczej stąd że na początku bezprzewodowe wyglądały tak:

 

Słuchawki 1More E1018 Ibfree Sport In-Ear Czerwony - Opinie i ceny na  Ceneo.pl

 

 

Swoją drogą mam ten model gdzieś leżący i brzmią tak jakby ktoś próbował mi na siłę do ucha wpychać przemielone odpadki z zeszłego tygodnia.

 

 

Póki co rozważam Galaxy Buds Pro ale widzę że ceny od 100 (pewnie podróby) do 1000zł to trzeba będzie rzeczywiście przypolować albo te Anker Space A40.

Edytowane przez Spawn
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności