Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, ja z wielu powodów nie kupuje emejzingu apple. Miałem kilka sprzętów, kilka miałem okazję potestować. Ze słuchawek słuchałem tych ostatnich i przedostatnich dokanałowych i z butów mnie nie wyrwały. Zdecydowanie bardziej pasują mi te których używam obecnie czyli az80 a wcześniej az60. Używałem kllanascie modeli od Sony, Sennhesisera, Lyperteka, Samsunga i na 90% żadnych z nich nie zamieniłbym na sprzęt apple biorąc pod uwagę dopasowanie dźwiękowe. Maxów nie miałem na głowie ale z szybkiego przeglądu recenzji nie wynika mi wcale jakieś niesamowite, wyrywające z butów sq. Oczywiście, nigdzie nie piszą też, że jest źle:) Jasne, że apple produkuje dobre i dopracowane produkty ze szczególnym naciskiem na kompatybilność pomiędzy poszczególnymi elementami ale mnie to specjalnie nie rajcuje. Smartfony apple są dla mnie nie do przyjęcia. System, notch, kształt obudowy, brak zaawansowanych kodeków BT.

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gentillo napisał(a):

notch,

O co chodzi z tym notch-em? Kiedyś powstał na to hejt i tak zostało. Ale czemu komukolwiek to przeszkadza, bo ja osobiście nigdy nie zwracałem na to uwagi. Nie chceta ramek to macie nocza i tyle.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Rafacio napisał(a):

O co chodzi z tym notch-em? Kiedyś powstał na to hejt i tak zostało. Ale czemu komukolwiek to przeszkadza, bo ja osobiście nigdy nie zwracałem na to uwagi. Nie chceta ramek to macie nocza i tyle.

Też nie czaje. Większość pewnie narzeka, bo inni też to robią :D Mam iphona z notchem i  przy używaniu telefonu jest tak samo widoczny co nos. Wizualnie według mnie dodaje uroku i oryginalności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uroku i oryginalnosci :D
Mówiłem, że to styl życia? Gdyby wypuścili telefon z dziurą na wylot w miejscu logo to wielbiciele marki mówili by to samo :)
Miałem notcha w lg v30, dało się z tym żyć kiedy się wyłączyło wyświetlanie na górnej belce. Teraz mam kropkę. Też drażni, ale zdecydowanie mniej :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Miałem notcha w lg v30, dało się z tym żyć ...


Hmmm?
W LG V30?


Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za bardzo chcesz wierzyć, że jest tak jak sobie to wymyśliłeś w tej swojej teorii.  Zgodnie z nią ta nowa wyspa w iphonie 14 pro max powinna się podobać. Według mnie trochę to już zmaścili. W poprzednich iphonach notch był ładniejszy.  

Edytowane przez bakus1233
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że to styl życia? Gdyby wypuścili telefon z dziurą na wylot w miejscu logo to wielbiciele marki mówili by to samo


Nigdy nie zrozumiem jak to jest, że Apple wzbudza tyle emocji, ale głównie wśród użytkowników androida, którzy nigdy nie mieli iPhona. Zmieniam ekosystem co kilka lat i nie uważam się za „wielbiciela”, mimo, że od 1,5 roku znów jestem w sadzie jabłkowym. Mam iPhona, Apple Watch, iPada i Apple TV. A jak mnie Apple wkurzy, wróci się do Samsunga. Robiłem tak nie raz. Tyle tylko, że żaden smartfon na androidzie nie da mi teraz takiej wydajności przy takim SOT jak iP 14 PM. Główny argument strony androidowej, czyli cena, jest już nieaktualny, flagowy Samsung kosztuje tyle co iPhone. A słuchawki ogarnęli tak, że żaden LDAC nie jest im potrzebny default_smile.png
Poza tym do krytycznych odsłuchów mam smartfona Sony kupionego za 500 złotych. Wszystkie kodeki i slot na kartę SD. Na codzień kodeki nie są mi do niczego potrzebne.
Zgodnie z nią ta nowa wyspa w iphonie 14 pro max powinna się podobać. Według mnie trochę to już zmaścili. W poprzednich iphonach notch był ładniejszy.  


Tyle, że z wyspą przyszły kolejne fajne funkcjonalności. Niby bajer, ale przydatny.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach







Hmmm?
W LG V30?


Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka



Oops. W g8x.
Mały, ale wkurzający:D



Nigdy nie zrozumiem jak to jest, że Apple wzbudza tyle emocji, ale głównie wśród użytkowników androida, którzy nigdy nie mieli iPhona.




Pudło. Używam obu.
Wolę androida, bo robi to co chcę tak jak chcę. Nie ja dostosowuję się do telefonu, a odwrotnie.
A co do argumentu wydajności, to ma on sens, bo jabłka mają szansę starzeć się wolniej z uwagi na mocny chipset i świetną optymalizację softu. Ale co mi po tym, skoro ten soft mnie drażni...
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudło. Używam obu.
Wolę androida, bo robi to co chcę tak jak chcę. Nie ja dostosowuję się do telefonu, a odwrotnie.


Używasz iPhona bo musisz, czy też jesteś „wielbicielem”? :)

Nie wiem, mój iP robi dokładnie to co chcę i jak chcę. Może niewiele potrzebuję :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To którego iPhone dokupić do airpodsów pro2, bo SE z 2017r już mi się kończy powoli? Najtańsze nowe do kupienia to 11 i SE2022. Ten pierwszy ma lepszą baterię i aparat, a drugi to nowszy procesor i trzy lata nowszy model (dłużej pewnie będzie wspierany). 13mini to już ponad trzy klocki - fuuu. Ktoś miał SE2022? Kupa to, czy brać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 minut temu, all999 napisał(a):

 


Używasz iPhona bo musisz, czy też jesteś „wielbicielem”? :)

Nie wiem, mój iP robi dokładnie to co chcę i jak chcę. Może niewiele potrzebuję :)

 

 

Używam ajfona chyba od 10 lat jako służbowego, czyli poniekąd muszę :) Używałem prywatnie.

Lubię mieć ekran startowy taki, jaki lubię, lubię szufladę z aplikacjami, lubię aplikację których na apple nie ma i nie będzie (jak zaawansowane adblocki albo YT ReVanced na przykład), dlatego wolę niektóre rzeczy robić na mniejszym ekranie telefonu, niż na większym i teoretycznie wygodniejszym ipadzie. Ipad służy mi w tej chwili jako platforma do oprogramowania dla drona (na androida tej wersji nie ma), do EarMastera pro (na androida nie ma) i czasem do gier, bo większy ekran (ostatnio do diablo immortal, przestałem grać w ubiegłe wakacje).

Nie zrozum mnie źle. Dla mnie to tak jak z pepsi i coca colą. Niektórym pasuje to, innym tamto, a dyskusja o  wyższości jednego nad drugim pozbawiona jest sensu. Ja tylko piszę czemu z tych dwóch wolę androida :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, audionanik napisał(a):

To którego iPhone dokupić do airpodsów pro2, bo SE z 2017r już mi się kończy powoli? Najtańsze nowe do kupienia to 11 i SE2022. Ten pierwszy ma lepszą baterię i aparat, a drugi to nowszy procesor i trzy lata nowszy model (dłużej pewnie będzie wspierany). 13mini to już ponad trzy klocki - fuuu. Ktoś miał SE2022? Kupa to, czy brać?

Jeśli wygląd iphona 6 w 2023 roku nie jest problemem, to jest to całkiem dobry telefon. 

 

Edytowane przez bakus1233
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bakus1233 napisał(a):

Jeśli wygląd iphona 6 w 2023 roku nie jest problemem, to jest to całkiem dobry telefon.

Rzeczywiście bardzo dobra propozycja, no i sama esencja japkowej filozofii. Brałby, ale pan mówił, że to tylko na prezent dla tych którym upadł 6,7,8 lub se. Mnie nie upadł i teraz już nie wiem…

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, all999 napisał(a):

 


Nigdy nie zrozumiem jak to jest, że Apple wzbudza tyle emocji, ale głównie wśród użytkowników androida, którzy nigdy nie mieli iPhona. Zmieniam ekosystem co kilka lat i nie uważam się za „wielbiciela”, mimo, że od 1,5 roku znów jestem w sadzie jabłkowym. Mam iPhona, Apple Watch, iPada i Apple TV. A jak mnie Apple wkurzy, wróci się do Samsunga. Robiłem tak nie raz. Tyle tylko, że żaden smartfon na androidzie nie da mi teraz takiej wydajności przy takim SOT jak iP 14 PM. 

 

 

Mam służbowo ajfona, a prywatnie Androida.

Wolę Androida.

Ograniczenia ajfona wyłażą od czasu do czasu.

Biznesowo rozumiem, że budują system tak by kupować tylko produkty wewnątrz niego, ale z punktu widzenia użytkownika to ograniczanie mu wyboru. 

Wyższości systemu ajfona na androidowym nie zauważam. 

 

Muzycznie - trzymanie się starych kodeków, i de facto ograniczanie pola wyboru słuchawek (bo nie wykorzysta się ich możliwości) przecież nie jest dobre. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Play napisał(a):

A w jakim sensie ci się ten SE kończy? Bo jak bateria, to bez problemu ci wymienią w dobrej budce gsm

Ekran też już zaczyna mi czasem wariować - nie reaguje lub wręcz wykazuje własną inicjatywę. Rzadko, niemniej jednak...

Wymagań na miarę obecnie miłościwie nam panujących wypasionych smartfonów nie mam; ten se2022 styknąłby (do tych erpodsów:D), ale kuna nie w tej cenie i nie z tą baterią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, audionanik napisał(a):

Ekran też już zaczyna mi czasem wariować - nie reaguje lub wręcz wykazuje własną inicjatywę. Rzadko, niemniej jednak...

Wymagań na miarę obecnie miłościwie nam panujących wypasionych smartfonów nie mam; ten se2022 styknąłby (do tych erpodsów:D), ale kuna nie w tej cenie i nie z tą baterią.

To może jakiś android? Odpadnie funkcjonalność airpodsów, ale pewnie znajdziesz coś sensownego za 2000-2500zł. iphone 12 kosztuje około 3000zł 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Android ma sens jeśli ktoś nie mieszka w ekosystemie apple. Jeśli masz ajłocza, ipada, iMaca, appletv i airpodsy, to dokupowanie do tego androida mija się z sensem totalnie.
Android też zgłupiał ostatnio i usunął jacka, ma swoje quirki. A dobre telefony kosztują krocie.
Jak facet mówi, że potrzebuje ajfona, to pewnie wie co mówi;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, lobuz1 napisał(a):

Słuchał ktoś ATH-TWX9? Kupiłbym jakby były tego warte.

 

Co za ludzie nieużyte! Nie powiedzo i trza było kupić żeby odnaleźć kolejną prawdę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, audionanik napisał(a):

Ekran też już zaczyna mi czasem wariować - nie reaguje lub wręcz wykazuje własną inicjatywę. Rzadko, niemniej jednak...

Wymagań na miarę obecnie miłościwie nam panujących wypasionych smartfonów nie mam; ten se2022 styknąłby (do tych erpodsów:D), ale kuna nie w tej cenie i nie z tą baterią.

Cena jest ok, jeśli ma ci wytrzymać ~5 lat. Co do baterii, to się nie wypowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, hammerh34d napisał(a):

Android też zgłupiał ostatnio i usunął jacka, ma swoje quirki. A dobre telefony kosztują krocie.

 

Faktycznie, ta moda - zapoczątkowana przez Apple - na wywalania jacka, woła o pomstę. Zostają dongle, albo właśnie bezprzewodowe z jak najlepszym kodekiem by jak najmniej stracić na starcie. 

 

Ale są jeszcze smartfony (Sony choćby) które jacka mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności