Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

@The Grand Wazoo to raczej nie padła tylko ten typ tak ma. Moja prawa też 3 tygodnie temu nagle przestała się ładować i myślałem że to koniec. Wszedłem na klipsch.com i w dziale pomocy znalazłem rozwiązanie. Należy przytrzymać 20 sekund przycisk by się zresetowała. I chodzi dalej jak złoto 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wfmsiekierka poszukaj na scarbir.com jest mnóstwo twsów z aptx LL

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wfmsiekierka napisał(a):

Ok panowie, ogarnąłem że potrzebuję TWS z APTX LL.
Przekopałem allegro i aliexpress i nic nie znalazłem. Może ktoś zna jakieś z tym kodekiem?


Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka
 

Będą używane do grania/oglądania czy...? Nie samym scarbirem człowiek żyje, są też fajne propozycje w wyższym budżecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Grand Wazoo AZ80 szumią bez ANC ? AZ60 słucham i tak i tak i nie zauważyłem żeby coś mi psulo humor bez ANC.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Steam Decka, jak dasz znać który z modeli które mam Cię interesuje to mogę napisać jak się sprawdza w graniu
A Ok.
W sumie to w miarę przyzwoite będą dobre bo mają być wykorzystywane tylko do grania na Steam deck tak że mogą być jakieś nie zadrogie.
Mam pytanie czy widzisz różnicę podczas grania pomiędzy słuchawkami APTX LL a APTX ADAPTIVE? Bo teoretycznie APTX LL jest dwa razy lepszy do tego zastosowania.

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lord Rayden napisał(a):

@The Grand Wazoo AZ80 szumią bez ANC ? AZ60 słucham i tak i tak i nie zauważyłem żeby coś mi psulo humor bez ANC.

Jednak to nie słuchawki szumią... one pasywnie tak dobrze tłumią, że dźwięki otoczenia mogłem odbierać jak lekki szum. Albo słyszałem własne szumy uszne 😀 Z tego co pamietam, to w AZ60 z ANC i bez nie było większej różnicy w jakości dźwięku. Tutaj z ANC jest wyraźnie inaczej. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://thewalkmanblog.blogspot.com/2023/06/sony-wf-1000xm5-leaked-announcement-soon.html?m=1

 

Sony WF-1000XM5 już na horyzoncie, jeśli wierzyć przeciekom oficjalna zapowiedź powinna się pojawić w najbliższych dniach. 

 

Być może będą pierwszymi TWS od Sony opartymi na podwójnych przetwornikach (najprawdopodobniej 2x DD) :)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, The Grand Wazoo napisał(a):

Jednak to nie słuchawki szumią... one pasywnie tak dobrze tłumią, że dźwięki otoczenia mogłem odbierać jak lekki szum. Albo słyszałem własne szumy uszne 😀 Z tego co pamietam, to w AZ60 z ANC i bez nie było większej różnicy w jakości dźwięku. Tutaj z ANC jest wyraźnie inaczej. 

Zastanawiam się czy brać bo mam rezerwację jutro na trasie w Mediaexpert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem grać w Diablo IV więc pogram i pomęczę sprzęt przy okazji, wyedytuję posta z wnioskami :)

 

EDIT: Cayin N7 nie działał, ale z DX300 i telewizorem też miałem ten problem. Nie umiem ustawić żadnego DAPa do odbierania sygnału audio z czegoś innego niż telefon 😎

Gryphon przez LDAC - po prostu działa nie słyszę opóźnień grając w D4

Bose Quietcomfort Earbuds 2 (SBC albo AAC, nie znalazłem gdzie w gaming mode SD podaje kodek) - od nich zacząłem "test" i na nich skończyłem, za pierwszym połączeniem był lekki input lag, za ostatnim - żadnego (przynajmniej podczas gry w D4 i nasłuchiwaniu lotu strzały/wybuchu beczki).

W każdym z urządzeń kodeki i inne ustawienia nie były zmieniane, używałem tego co wybrał automat.

Podsumowując - użyłem różnych sprzętów i kodeków ale nie APTX Ll i było idealnie :)

DSC_0000_BURST20230604215207502.JPG

e017b400eb28b161bb6760a25f432401--the-godfather-part-iii-godfather-quotes.jpg

Edytowane przez Beh0lder
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moe twsy.
IMG_1263.thumb.jpeg.5ebbe672423b62d0f486a24c90b5a5e6.jpeg
IMG_1264.thumb.jpeg.6e73f2a15e32e375aeb62d8d187ebc0f.jpeg
IMG_1265.thumb.jpeg.22d0159170b029bc92a9c0661f33005a.jpeg
IMG_1266.thumb.jpeg.24e8d819e122bf9f4e40cb257ae9ef0c.jpeg
Te Hiby to wersja DD czy BA? Gra to jakoś ciekawie?
Finale trochę dziwaczne, mało ergonomiczne z wyglądu, ale jestem ciekaw jak wypadają na tle ZE3000, które wrażenia na mnie nie zrobiły.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mihu83 napisał(a):

Te Hiby to wersja DD czy BA? Gra to jakoś ciekawie?
Finale trochę dziwaczne, mało ergonomiczne z wyglądu, ale jestem ciekaw jak wypadają na tle ZE3000, które wrażenia na mnie nie zrobiły.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
 

Hiby 2x BA. Bardzo fajne, małe słuchaweczki, grają naturalnie, równo. Będę je sprzedawał bo teraz mam za dużo tws a rotacja musi być. 😀

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Beh0lder napisał(a):

Miałem grać w Diablo IV więc pogram i pomęczę sprzęt przy okazji, wyedytuję posta z wnioskami :)

 

EDIT: Cayin N7 nie działał, ale z DX300 i telewizorem też miałem ten problem. Nie umiem ustawić żadnego DAPa do odbierania sygnału audio z czegoś innego niż telefon 😎

Gryphon przez LDAC - po prostu działa nie słyszę opóźnień grając w D4

Bose Quietcomfort Earbuds 2 (SBC albo AAC, nie znalazłem gdzie w gaming mode SD podaje kodek) - od nich zacząłem "test" i na nich skończyłem, za pierwszym połączeniem był lekki input lag, za ostatnim - żadnego (przynajmniej podczas gry w D4 i nasłuchiwaniu lotu strzały/wybuchu beczki).

W każdym z urządzeń kodeki i inne ustawienia nie były zmieniane, używałem tego co wybrał automat.

Podsumowując - użyłem różnych sprzętów i kodeków ale nie APTX Ll i było idealnie :)

DSC_0000_BURST20230604215207502.JPG

e017b400eb28b161bb6760a25f432401--the-godfather-part-iii-godfather-quotes.jpg

 

Kupiłem Steam Decka specjalnie pod D4 ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kopaczmopa napisał(a):

Bede wdzieczny za pare slow porownania brzmieniowego

Final to pełniejsze brzmienie, bardziej analogowe, ciemniejsze niż Technics, lepsze technicznie, precyzyjniejsze, o lepszej holografii.

Technics gra zwiewniej, cieniej, średnica nie wydaje się tak nasycona i pełna, dynamika też nie ta. Ale co kto lubi bo dla wielu to może być ciekawsze. Final gra zawodowo, a Technics dobrze, ale nie angażuje mnie tak jak Ze8000, nie wciąga do swojego świata, nie jest tak bardzo sexi.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj z ANC jest wyraźnie inaczej. 


Zdecydowanie jest różnica pomiędzy trybami. Bez ANC grają większym midbasem i trochę bliższą średnicą. Chyba lepiej.
Edit. Chociaż niestety ubywa subbasu.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności