Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Jaclav napisał(a):

Witam,

jakie byście polecili tipsy/gumki do AirPods Pro 1gen, które porządnie uszczelnią kanał słuchowy? Oryginalne mi nie pasują i testu dopasowania też nie mogę zdać ;). Anc jest tak kiepskie, czy tylko mi się tak wydaje? Nie słyszę prawie żadnej różnicy jak jest włączone, a wyłączone. Na zewnątrz muszę słuchać prawie na max głośności, żeby zagłuszyć hałasy, bo praktycznie wszystko słychać. Nie jest to dla mnie jakiś wielki problem, ale jakby się dało coś zrobić, to byłoby miło. Mam jeszcze Jays m-seven i sama izolacja pasywna jest w nich nieporównanie lepsza niż w airpodsach z anc

Może te podpasują. https://allegro.pl/oferta/spinfit-cp1025-ml-dedykowane-dla-airpods-pro-r-ml-9633178016?fromVariant=9633178016 możesz dobrać do nich również dowolne tipsy o odpowiedniej tulejce. 

Z tym ANC to dziwna sprawa, AirPodsy mają chyba najlepsze na tej planecie :) 

32 minuty temu, zdzichon napisał(a):

Czy one są w kondomie? :)

Lepiej, idealnie przeźroczyste jak kryształ pleksi :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowalem Bathysy dzieki uprzejmosci @kurop bo myslalem, ze beda to moje docelowe sluchawki bezprzewodowe. Mialem tez Deva Pro przez jakis czas. Ciezko porownac sluchwki otwarte do zamknietych. Gdyby byly w tej samej cenie bralbym Focale a tak... Deva wieksza scena, powietrze,oddech jasniejsze, wygodniejsze, raczej nie do uzywania na zewnatrz, bas obszerniejszy od Focali ale mniejszy impact.Focale to najlepsze techniczne granie z wirelessow, duzo detali i wszystko sie w nich zgadza ale u mnie nie wywolywaly emocji, tupania nozka. Nie do konca pasowalo mi ich strojenie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Comptonujmę to tak, jesli nie musisz miec otwartych sluchawek to ja wolalbym doplacic do Focali. Niemniej Deva mozna dorwac uzywki juz za okolo tysiaka i wtedy sprawa ma sie jeszcze inaczej bo to naprawde dobre sluchawki. Jedne i drugie maja specyficzne strojenie, w 1 i 2 brakowalo mi basu, z czego Devy sa troche bardziej funowe. Ja troche tego przerzucilem m.in. xm5, Momentum 4 i poszedlem w strone Bowersow px8 i Bangow h95 ale i one maja swoje wady i zalety (ale strojenie najblizsze moim preferencjom).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO, jeżeli mamy więcej niż jedną parę słuchawek, to zamiast Deva Pro, lepiej kupić dongla BT i każdą posiadaną parę "zamienić" na słuchawki bezprzewodowe :) 

 

Focal Bathys to inna bajka i inny rynek - to słuchawki zamknięte z technologią ANC.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, The Grand Wazoo napisał(a):

Może te podpasują. https://allegro.pl/oferta/spinfit-cp1025-ml-dedykowane-dla-airpods-pro-r-ml-9633178016?fromVariant=9633178016 możesz dobrać do nich również dowolne tipsy o odpowiedniej tulejce. 

Z tym ANC to dziwna sprawa, AirPodsy mają chyba najlepsze na tej planecie :) 

 

Dzięki za linka. Też jestem zdziwiony tym anc, bo czytałem i słyszałem z opowieści, że jest super. Miałem sporo słuchawek z anc, co prawda większość wokółusznych i airpodsy mają jedno z najgorszych. Może zmiana nakładek pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, retter napisał(a):

Przyjdzie lato i wygoda dużych nausznych szczególnie zamkniętych też będzie sprawiała sporo frajdy emoji12.pngemoji1787.pngemoji12.png

 

Jak ma być skuteczne ANC, to trzeba się męczyć :D 

 

A tak na marginesie, dla mnie słuchawki z ANC to przede wszystkim sposób na przetrwanie kilku godzin w samolocie.

 

Słuchanie dla przyjemności (rozsmakowywanie się) to w domu, na słuchawkach otwartych z welurowymi padami :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Jak ma być skuteczne ANC, to trzeba się męczyć  
 
A tak na marginesie, dla mnie słuchawki z ANC to przede wszystkim sposób na przetrwanie kilku godzin w samolocie.
 
Słuchanie dla przyjemności (rozsmakowywanie się) to w domu, na słuchawkach otwartych z welurowymi padami  
 
 
Ew zmywakami do grado

Ale tak. Dawno wyleczyłem się z zamkniętych dużych hełmofonow na rzecz dobrych iem. A w miasto na rzecz tws z anc. Jest kilka modeli ale na dłuższą metę nie widzę tego.

Wiec dzis tws anc + jakieś duże wygodne otwarte po kablu. Jestem git.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, retter napisał(a):


Wiec dzis tws anc + jakieś duże wygodne otwarte po kablu. Jestem git.

Ma to sens, ja tez jeszcze niedawno uzywalem beyerdynamic z racji wygody i padow a na miasto jakies iemy, ewentualnie porta pro na spacer ale z racji mieszkaniowych, narodzin potomka i z ciekawosci oraz nie ukrywam wygody zaczalem grzebac w tws dousznych i nausznych.Troche zaszla koniecznosc a teraz ciezko bedzie o powrot do kabli ale tez nie robie z tego jakiegos wielkiego halo.

 

37 minut temu, The Grand Wazoo napisał(a):
Godzinę temu, kopaczmopa napisał(a):

strojenie najblizsze moim preferencjom).

Napisz proszę coś więcej o B&O H95. 

Jeszcze je testuje i nawet nie mialem czasu na porownanie z px8 czy porzadne posluchanie z kompa badz na kablu zeby miec wyrobione caloksztaltowo zdanie. Niemniej odpowiada mi ich strojenie i barwa. Komfort sredni (troche uciskaja), na szczescie skora i az tak sie uszy nie poca. ANC niezle. Wykonanie bardzo solidne. Jest wrazenie luksusu. Z telefonu nie tak glosne jak Bathysy czy px8, ja zwykle slucham kreske/dwie od maks glosnosci. Basu maja sporo (oczywiscie mniej od xm5,m4 czy px8) przy czym nacisk na subbas, srednica ciepla, jakby lekko przymglona ale przy tym wyrazna, wysokie wyrazne ale nie ostre, tego sie balem bo ludzie pisali ze krzykliwa gora a ja tego w ogole nie odczuwam.Sporo detali, scena ok choc w bathysach wieksza. Jakos tak wciagaja swoja barwa w muzyke.PX8 na pewno maja wiecej midbasu i strojenie troche ciemniejsze i dynamiczniejsze, nastawione na fun oraz chyba sa bardziej wygodne (ale to juz kwestia uszu). Basu bym wzial z jednych i drugich (sub z h95, midbas z px8), srednice z px8, wysokie z bangow, detal i scene z bathysow.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, marek_m napisał(a):

 

Jak ma być skuteczne ANC, to trzeba się męczyć :D 

 

A tak na marginesie, dla mnie słuchawki z ANC to przede wszystkim sposób na przetrwanie kilku godzin w samolocie.

 

 

A ja uwielbiam ten hałas i szum powietrza opływającego kadłub :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kopaczmopa napisał(a):

@Comptonujmę to tak, jesli nie musisz miec otwartych sluchawek to ja wolalbym doplacic do Focali. Niemniej Deva mozna dorwac uzywki juz za okolo tysiaka i wtedy sprawa ma sie jeszcze inaczej bo to naprawde dobre sluchawki. Jedne i drugie maja specyficzne strojenie, w 1 i 2 brakowalo mi basu, z czego Devy sa troche bardziej funowe. Ja troche tego przerzucilem m.in. xm5, Momentum 4 i poszedlem w strone Bowersow px8 i Bangow h95 ale i one maja swoje wady i zalety (ale strojenie najblizsze moim preferencjom).

Najprawdopodobniej dojdzie u mnie od odsłuchu obydwu par, ale póki co, chciałbym się podpytać tych co już słuchali i porównywali.

Za wszelki wskazówki (empiryczne oczywiście) z góry dziękuję :)

Edytowane przez Compton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Compton napisał(a):

Najprawdopodobniej dojdzie u mnie od odsłuchu obydwu par, ale póki co, chciałbym się podpytać tych co już słuchali i porównywali.

Za wszelki wskazówki (empiryczne oczywiście) z góry dziękuję :)

A czemu akurat tych konkretnie sluchawek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Wjaśni mi ktoś czy WF-1000XM4 mają już ten update z multipointem?

Jak googlam to wypada 5k wyników, że "sony ogłosiło", że "hurra nareszcie" (z reguły wpisy z okolic grudnia). 

Okrponie irytujące.

 

Producent sobie robi jaja pisząc na stronie, że jak multipoint jak najbardziej ale w przypisie: "Wymagana jest aktualizacja wewnętrznego oprogramowania dostępna od tej zimy" co jest mistrzostwem nicniemówienia. 

 

Jest ten multipoint czy nie? 

 

(Also - jeśli nie - to jaki jest aktualny top TWSów z multipointem? Szukam czegoś dobrego do pracy).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem w ślad za polecanką Niner-a +1 do Sony Linkbuds S w temacie TWS do pracy

Edytowane przez Tajniakos
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem pozamiatany Bosiakami QC buds 2.
Rozmiar świetny, ANC najlepsze jakie miałem kiedykolwiek, inteligentne hearthrough jest kapitalne, a technologia eq na podstawie "diraca" kanału słuchowego naprawdę daje radę. Oczywiście brzmienie jest bosiakowate, czyli z glutaminianem sodu, ale szczerze mówiąc to jest dla mnie na dziś endgame TWSowe. Nie żałuję już że zostawiłem Soniacze w hotelu.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem pozamiatany Bosiakami QC buds 2.
Rozmiar świetny, ANC najlepsze jakie miałem kiedykolwiek, inteligentne hearthrough jest kapitalne, a technologia eq na podstawie "diraca" kanału słuchowego naprawdę daje radę. Oczywiście brzmienie jest bosiakowate, czyli z glutaminianem sodu, ale szczerze mówiąc to jest dla mnie na dziś endgame TWSowe. Nie żałuję już że zostawiłem Soniacze w hotelu.




Pokojówka też Ci dziękuję będzie miała fajniejszą pracę

Link S vs 1000xm4

a8f565d77360aa772111c3d25fb4b8fb.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Najner napisał(a):

Moje Linkbuds S mają, więc zakładam, że i flagowiec dostał, ale niech lepiej ktoś potwierdzi.

 

13 godzin temu, argian napisał(a):

Hej

 

Wjaśni mi ktoś czy WF-1000XM4 mają już ten update z multipointem?

 

 

nie :)

ale jest info w apce, że będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności