Jump to content

Recommended Posts

Można było by się zebrać na słuchawkowej i pośmiać się z K872 (jeżeli będą) i pogloryfikować iski (na pewno będą). 
Jeżeli ktoś by się nie ogarną kto jest kto i gdzie kto jest to można zgłaszać się do mnie, ja zorganizuję nielegalne (bo nigdzie nie zgłoszone) zgrupowanie. 
Mały, gruby w granatowym garnituku i z iskami na łbie to ja. 

5 minut temu, Compton napisał:

Uuu, to grubo.. ;)

Ja będę w sobotę i wstępnie umówiony jestem z @Roo_Voltem.

To podbijcie do mnie, będę krążył albo przy Audiomagic albo przy mp3store. 
Może mnie chwilę nie być bo chcę na godzinkę czy dwie podjechać do hoteli. 

Ja na pewno będę z małżonką w niedzielę. Postaram się być o 10, ale na pewno będę przed 11. Niestety, tylko w ten dzień mam możliwość, chociaż o wiele bardziej wolałbym sobotę.

Niemniej brodatego poznacie z daleka :D

7 minut temu, Vaiet napisał:

Ja na pewno będę z małżonką w niedzielę. Postaram się być o 10, ale na pewno będę przed 11. Niestety, tylko w ten dzień mam możliwość, chociaż o wiele bardziej wolałbym sobotę.

Niemniej brodatego poznacie z daleka :D

Brodatych w Warszawie jest sporo. A niskich grubych frajerów z iskami jest niedobór, łatwiej będzie poznać mnie niż ciebie :v 

• Haha 1
  • Confused 1

Uwierz mi... Jak zobaczysz człowieka, który rozpaczliwie walczy o wolność wyrywąc się hostessom, będziesz wiedział... ]:->

• Haha 1

2 minuty temu, Vaiet napisał:

Uwierz mi... Jak zobaczysz człowieka, który rozpaczliwie walczy o wolność wyrywąc się hostessom, będziesz wiedział... ]:->

Jak będą jak w tamtym roku to w pełni zrozumiem. 
Jak nie, to i tak zrozumiem. 

Od razu widać, że swój człek! :D

W każdym razie jakby ktoś chciał zdjęcie mojej facjaty celem ulepszenia osobistego systemu rozpoznawania kaprawych twarzy, to zapraszam na PW :]

Ja będę w sobotę od rana i z moją lepszą połówką, która pewnie pochłonie większość mojej uwagi :P. Ale jak kogoś rozpoznam, to powiem cześć :).

53 minuty temu, Szakovsky napisał:

Dobra, jednak bez garnituru dzisiaj, ale still iski na łbie.

To jest taki statement, że na AVS nic nie jest warte Twojego słuchu poza ISKami? ;)

• Haha 1

Godzinę temu, Szakovsky napisał:

Dobra, jednak bez garnituru dzisiaj, ale still iski na łbie.

Daj mi je na 5 minut.

Znajdę 3 wady w słuchawkach do 1000 zł (bo tańszych za wiele nie znam).

5 wad w słuchawkach do 2k.

I 10 wad w słuchawkach do 5k.

• Thanks 1
  • Haha 1

4 minuty temu, Compton napisał:

Daj mi je na 5 minut.

Znajdę 3 wady w słuchawkach do 1000 zł (bo tańszych za wiele nie znam).

5 wad w słuchawkach do 2k.

I 10 wad w słuchawkach do 5k.

To zapraszam do stanowiska audiomagic/encore.

17 minut temu, D7D napisał:

Nie wiecie czy będzie możliwość posłuchania jakiegoś Bursona albo słuchawek Fostexa?

Bursona nie ma, ale fostex jest. 610,t60rp,800mk2.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By blueme
      Bum, jak wiadomo w tym roku Audio Video Show się nie odbędzie, ale nadchodzi koniec października i człowieka dopadają ckliwe wspomnienia z poprzednich targów audio. Czy wy też tak macie? Ja byłem w sumie na 4 AVSach i najbardziej wspominam oczywiście pierwszy na którym byłem, to były bardzo ciepłe dni listopadowe, a CIEMy miały premierę i wszyscy miłośnicy analogu odkrywali je z polaryzującymi wrażeniami
      Proponuję taki wątek wspomnieniowy o targach o tym jak było i o perspektywach na przyszłość etc.
      Na rozgrzewkę referencyjny Take Five - utwór który mi się absolutnie kojarzy z każdym AVSem, do znudzenia eksploatowany na każdym sprzęcie w każdym pokoju

• By WojtekC
      II spotkanie grupy AUDIOMUZOFANS odbyło się w ramach festiwalu Soundedit 2019.
      W pięknych okolicznościach DoubleTree by Hilton Hotel Łódź spotkała się grupa zapaleńców audio skupiona wokół grupy z FB.
      Dopisali ludzie nie tylko z okolic Łodzi. Dzięki koledze Janusz Sowiński było to drugie spotkanie i mam nadzieję, że już na stałe wpisane w kalendarz audio spotkań.
      Z ciekawszych epizodów muszę wspomnieć o prezentacji nowej płyty AMAROK prowadzonej przez liderów zespołu. Każdy z nas mógł spróbować gry na instrumencie widocznym na zdjęciach. 
      Jakiś czas później prezentację monofonicznej płyty Beatlesów prowadził Pan Piotr Metz na pierwszy raz pokazywanym gramofonie TENTOGRA.
      To tylko część bo były też spotkania w temacie akustyki, wkładek gramofonowych, realizacji płyt....i poczęstunek  pycha. 
      ...a ja pokazałem mojego Kann Cube i rozdałem trochę wizytówek. 
      Cała impreza była bezpłatna  

Ps. Grupy szukajcie na FB i zapraszam w przyszłym roku, świetna rozgrzewka przed AVS2019

To jest ten instrument 

To są liderzy Amarok  bardzo mili ludzie  

a to jest Janusz  on może wszystko  między innymi dzięki niemu możemy się spotkać nie tylko wirtualnie

• By Superata
      Zapraszam do lektury

http://www.infoaudio.pl/artykul/1412,mip-mp3store-strefa-sluchawek-stadion
    • By Superata
      Czekamy na wasze opinie. 
      Nasze zdjęcia, oczywiście jak macie swoje wrzucajcie
      Stadion Narodowy 

Hotel Sobieski

• By Superata
      Beyerdynamic Amiron Home
      Amiron Home to najnowszy model w ofercie niemieckiego producenta, zaprojektowany z myślą o użytkownikach domowych. Słuchawki gwarantują wyjątkową trwałość i zapewniają komfort słuchania przez wiele godzin. Nauszniki wykorzystują innowacyjną technologię Tesla, która polega na zastosowaniu bardzo silnych i niecentralnie zamontowanych magnesów neodymowych o wyjątkowo wysokiej skuteczności.
      Stadion PGE Narodowy, strefa słuchawkowa

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy