Jump to content

Fostex na AVS2017 - foto i opinie

Superata

Recommended Posts

• Moderator

Puściliśmy nawet koncert Dżemu i zrobiła się kolejka - słuchali całej płyty. Zresztą u nas każdy mógł przyjść ze swoją muzyką. Dlatego czasem grało to nasze ustrojstwo gorzej. Puryści wypominali nam braki kablowe, brak stolików antywibracyjnych, listew itp. Nawet jedna z firm pożyczyła nam węże pod głośniki, ale wynik był taki że wygląd się poprawił, ale brzmienie raczej się pogorszyło. Nie chcieliśmy czarować i udawać. 

• Haha 1

Albo leży mi granie Tesli, albo po Amironach to TH610 najbardziej brzmieniowo przypadły mi do gustu z nausznych, które miałem okazję słuchać w ciągu ostatnich kilku miesięcy :D  Może momentami robiło się nagle ostro, choć o dziwo nie szeleszcząco czy piskliwe, ale prawdopodobnie egzemplarz mógł być niewygrzany. Z drugiej strony, jakby nie patrzeć, pędziłem je z Opusa #1 ^^

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By blueme
      Bum, jak wiadomo w tym roku Audio Video Show się nie odbędzie, ale nadchodzi koniec października i człowieka dopadają ckliwe wspomnienia z poprzednich targów audio. Czy wy też tak macie? Ja byłem w sumie na 4 AVSach i najbardziej wspominam oczywiście pierwszy na którym byłem, to były bardzo ciepłe dni listopadowe, a CIEMy miały premierę i wszyscy miłośnicy analogu odkrywali je z polaryzującymi wrażeniami
      Proponuję taki wątek wspomnieniowy o targach o tym jak było i o perspektywach na przyszłość etc.
      Na rozgrzewkę referencyjny Take Five - utwór który mi się absolutnie kojarzy z każdym AVSem, do znudzenia eksploatowany na każdym sprzęcie w każdym pokoju

• By konrad_a
      Ogłoszenie grzecznościowe - mój brat sprzedaje:

Słuchawki Fostex T60RP + DAC Sabaj Da3
      1400zł
      https://allegrolokalnie.pl/oferta/fostex-t60rp-kabel-balans-2-5-mm-dac-sabaj-da3

Gramofon DENON DP-29F
      300zł
      https://allegrolokalnie.pl/oferta/gramofon-denon-dp-29f-2dv
    • By Inszy
      Dekoni Audio to chyba najbardziej znana firma oferująca zamienniki nauszników do słuchawek z trochę wyższej półki. Wysoka jakość wykonania oraz duży asortyment, połączony z dość przystępną ceną przyniósł im niewątpliwy sukces, ale z czasem postanowili wydać pod swoim szyldem również i same słuchawki. Zamiast jednak projektować je od podstaw, co wiąże się z dużymi wydatkami, sięgnięto po gotowe rozwiązanie, z którego skorzystało wielu innych producentów – wypuścili swoją wersję półotwartych Fostexów T50RP Mk3 z przetwornikami planarnymi, stanowiących główne źródło zarówno komercyjnych, jak i indywidualnych modyfikacji. Zlecili japońskiemu producentowi wprowadzenie stosownych zmian w strojeniu, dodali swoje pady i tak oto powstały Dekoni Audio Blue. Czy wycenione na 899 złotych zmodyfikowane monitory Fostexa wnoszą coś w stosunku do wersji oryginalnej? Dzięki uprzejmości firmy Audioheaven mieliśmy okazję się przekonać.

W oderwaniu od dokanałówek, dziś recenzja dawno obiecanych Dekoni - zapraszam do lektury  
      https://kropka.audio/test/sluchawki/dekoni-audio-blue-recenzja/

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy