Skocz do zawartości

W co pogrywacie w wolnym czasie?


troloolo3

Rekomendowane odpowiedzi

Se w Dragons Dogma gram se od jakiegoś czasu. Dodałem do listy życzeń bo ktoś tu zachwalał a że promocja na paręnaście złotych była to wziąłem.

Generalnie niezbyt lubię takie gry dosyć prymitywne i (ponieważ?) ewidentnie konsolowe ale gra mi się o dziwo całkiem przyjemnie. Ale dziś już nie potrafię siedzieć przy grach godzinami mimo wolnego czasu. No cóż lata lecą i chyba przez to jakiś dyskomfort czuję i się szybko męczę. Za to starczy na długo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, brunnerius napisał:

Wiedźmina 3 z dodatkami sobie za trzy dyszki na gogu sprawiłem. Tydzień temu. Ależ to jest wyczepista gra pod każdym aspektem. Pierwsza doba 3 godziny snu, potem 4, następnych kilka po max 3, dzisiaj nie spałem wcale. 

Moja silna wola poległa. 

Przed chwilą odinstalowałem. 

Zaraza! 

 

Ja rok temu dopiero pierwszy raz zagrałem w Wieśka 3 bo też kupiłem na wyprzedaży w PS Store. W kilka miesięcy przegrałem wszystko w gwinta jakieś 270 godzin, porobiłem wszystkie "misje" i wyczyściłem mapki z pytajników i wykrzykników. Do dzisiaj mam "poserialowego kaca" gdzie czuję się jak po pierwszym przesłuchaniu dyskografii Prince'a -> "nic lepszego już nie znajdę". Niesamowita gra! 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Undertaker napisał:

 

Ja rok temu dopiero pierwszy raz zagrałem w Wieśka 3 bo też kupiłem na wyprzedaży w PS Store. W kilka miesięcy przegrałem wszystko w gwinta jakieś 270 godzin, porobiłem wszystkie "misje" i wyczyściłem mapki z pytajników i wykrzykników. Do dzisiaj mam "poserialowego kaca" gdzie czuję się jak po pierwszym przesłuchaniu dyskografii Prince'a -> "nic lepszego już nie znajdę". Niesamowita gra! 

 

Smutne jest to że cyberpunk zamiast dorówać albo przebić wieśka to został memem dekady.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, kupiłem sobie na ps4 Wieśka z rozszerzeniami i po 30 minutach walki z wstępem poddałem się i leży.
Nie rozumiem tej gry, wpada się w nią jak w środek serialu, wizualnie jest ok, ale ogólnie nie ogarniam.
Jestem fanem Planescape: Torment, pierwszych Falloutow, System Shocków, a także lubię książki Sapkowskiego, dlatego bardzo mi smutno że nie umiem w Wieśka...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, hammerh34d napisał:

Kurde, kupiłem sobie na ps4 Wieśka z rozszerzeniami i po 30 minutach walki z wstępem poddałem się i leży.
Nie rozumiem tej gry, wpada się w nią jak w środek serialu, wizualnie jest ok, ale ogólnie nie ogarniam.
Jestem fanem Planescape: Torment, pierwszych Falloutow, System Shocków, a także lubię książki Sapkowskiego, dlatego bardzo mi smutno że nie umiem w Wieśka...
 

W trylogię BioShocka grał? Imo wciąga Wieśka jedną dziurką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, odstaje trochę od 1. i 2. części, ale i tak fajnie mi się grało. Teraz całą trylogię można kupić ze wszystkimi dodatkami i wsiąknąć w świat rapture na długie wieczory :) Moim zdaniem klimat wciąż, po wielu latach, wciąga mocno. Ścieżka dźwiękowa też moim zdaniem daje radę. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Undertaker napisał:

"nic lepszego już nie znajdę". Niesamowita gra! 

Autentycznie było mi szkoda Olgierda i Iris, serio, czułem autentyczne współczucie... Względem fikcyjnych postaci. Szok. A "klnącego jak krasnolud" krasnoluda wysadzającego się z rozpaczy po zdradzie chyba nic nie przebije. Trochę się do tej eksplozji przyczyniłem, mogłem się jednak zgodzić żeby wziął udział w napadzie :D 

 

2 godziny temu, Spawn napisał:

Smutne jest to że cyberpunk zamiast dorówać albo przebić wieśka to został memem dekady.

Dzięki Spawn, bo chciałem sprawdzić czy faktycznie nie pykło, na jakiś czas ciekawość wygasa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, brunnerius napisał:

Dzięki Spawn, bo chciałem sprawdzić czy faktycznie nie pykło, na jakiś czas ciekawość wygasa ;)

 

Nie no niechce też demonizować bo gra też tragiczna nie jest i ma świetne elementy (np postacie) ale naobiecywali przez lata czego to gra mieć nie będzie, pierwsze recenzje potwierdzały że gra jest kozacka a rzeczywistość pokazała że gra w wielu aspektach jest wydmuszką z niedziałającymi i popsutymi systemami w powijakach. Kłamstwa i zatajanie prawdy przez zarząd cdpr tylko dolały oliwy do ognia. Żeby ta gra spełniła oczekiwania (które sam nakręcił marketing cdpr) to jeszcze z 10 lat musiała by się robić. Do wieśka to sie wogóle nie umywa a on też w idealnym stanie nie wyszedł.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trylogię BioShocka grał? Imo wciąga Wieśka jedną dziurką.
O BioShocku czytałem głównie.
Boje się coś kupić bo znowu będzie jak z Wieśkiem... Ostatnio jedyna gra która mnie wciągnęła to był Hades na switcha. W życiu bym nie pomyślał że coś takiego może być tak wciągające.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam cyberpunka trzy razy kończyłem. Świetna gra, nie wiem o co ludziom chodzi.

4 godziny temu, Palpatine napisał:

Bio fajne, tylko ta ostatnia cześć jakaś niedorobiona 😉

Jak zagrasz dodatki to zrobi się dorobiona, ale i tak smutna. Te dodatki powinny być w podstawie po napisach.

A z innej beczki to polecam Prey. Nawet bardzo polecam. To za*******anie do maszyn, żeby ze śmieci zrobić kilka nabojów. Gra jest na raz bo zakończenie jest takie, że drugi raz już wiesz co jest grane. Ale ten raz. Warto. 10/10 jak dla mnie. A tyle to tylko miało u mnie Thief Dark Project i Metal Age - najlepsze gry w jakie grałem. A w Preyu jest trochę tego Thiefa. Cyberpunk, jeśli już o nim była mowa 8/10 lekko. Bioshock (w laśnie ogrywam po raz kolejny serię - od końca) 9/10. Oj, ale w Thief bym pograł, ale nie chce mi już chodzić pod dychą. Już Pod siódemkĄ była lipa chyba.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety do GTA się nie odniosę, jak również do Wieśka, bo nie trawię gier TPP. Próbowałem w Dead Space, ale po kilku dniach dałem spokój. A caluśki Bioshock nie dawno był za darmo na Epic. Ze wszystkimi dodatkami.

 

Co do Infinity - już wtedy rozpoczęła się kampania wielowymiarowa. Kto wie o czym mowa ten wie. Śp Wojtek wiedział. Ale to tak nawiasem zupełnie i bez odbioru.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bioshocka to kiedyś chętnie bym spróbował, w końcu to 

2 godziny temu, Najner napisał:

świat rapture na długie wieczory :)

 

po nim zdaje się nazwę otrzymał swego czasu egendarny wzmacniacz słuchawkowy rodzimej produkcji :)

 

A tak bardziej serio to i epic dawał za friko, i Sony w ramach abo PS+. Niemniej jednak ja póki co grinduję Gran Turismo 7 tylko i od czasu do czasu jakiegoś seriala sobie obejrzę. 

 

Jakoś po Wieśku nie chciało mi się póki co nic innego fabularnego zaczynać. 

 

4 godziny temu, Spawn napisał:

Smutne jest to że cyberpunk zamiast dorówać albo przebić wieśka to został memem dekady.

 

Obserwowałem premierę CP i faktycznie szkoda że "they didn't deliver", ale skoro Rafacio pisze że jednak można w to grać to kiedyś może ogram. Tylko że ja mam na odwrót i wolę TPP niż FPS szczególnie na konsoli. Ale też da się bo Destiny 2 jakoś ograłem :)

 

Godzinę temu, Spawn napisał:

Kłamstwa i zatajanie prawdy przez zarząd cdpr tylko dolały oliwy do ognia. Żeby ta gra spełniła oczekiwania (które sam nakręcił marketing cdpr) to jeszcze z 10 lat musiała by się robić.

 

Heeh, wydaje się że dzisiaj jak twórcy już przesuwają i przesuwają te premiery to niedobrze się dzieje, tu dodatkowo skupili się na mydleniu oczu marketingiem. Pamiętam że kiedyś Gran Turismo te pierwsze 4 części po prostu wychodziły w odstępie 2-4 lat i były super na premierę. Przy 5 zaczęły się obsuwy i bajerowanie jaka to nie będzie najlepsza część, a potem poniekąd też gra mem z tymi standardowymi samochodami które chciały zagryźć pikselami przez TV :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rafacio napisał:

 Oj, ale w Thief bym pograł, ale nie mi już chodzić pod dychą. Już Pod siódemkĄ była lipa chyba.

Thief jest super. jest wersja pod win10 na gog.com albo torrenty :)

Edytowane przez meehooj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Rafacio napisał:

Ja nie wiem co wy macie z tym CP. Gra ******sta. Ja ją ogrywałem na FX8370 i RX460 i po paczu 1.5 nawet niezła grafe mogłem ustawić, ale co to ma za znaczenie przy ******stej rozgrywce i fabule?

 

Pomijając bugi to takie 7-8 na 10 czyli gra ok i nic więcej. Bugów jednak było tyle że na premiere maks to 6 na 10 a to miał być mesjasz gamingu.

 

Największy zarzut to że to miał być RPG a wyszedł im looter shooter....Miało być żyjące miasto a wypadło żenująco słabo. Kierowcy nie potrafią ominąć gracza tylko stoją i znikają jak ten sie odwróci a policja pojawia się znikąd zaraz za plecami gracza, nawet w zamkniętych pomieszczeniach. NPC kręcą się w kółko jak ameby a zapowiadali że każda postać ma mieć swój plan dnia.

 

Miały być wybory mające wpływ na rozgrywke i nieliniowe misje które zachęcały by do grania więcej niż raz. Inny jest tylko prolog a o zakończeniach decydujesz w rozmowach przed ostatnią misją więc granie więcej niż raz to strata czasu.

 

Jak się podchodzi do połatanej wersji rok po premierze nie mając żadnych oczekiwań to gra się pewnie spoko. To zdecydowanie nie jest najgorsza gra w jaką grałem i bawiłem się nieźle ale to jednocześnie największe rozczarowanie jakie pamiętam.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Spawn napisał:

Inny jest tylko prolog a o zakończeniach decydujesz w rozmowach przed ostatnią misją więc granie więcej niż raz to strata czasu.

To jest kompletna nieprawda, że decydujesz o zakończeniu w rozmowach przed ostatnią misją. Bo jeśli nie skumasz się z Panam to co najmniej jedno zakończenie odpada. I to takie dające szansę na przeżycie. I takie bzdury są powielane. O związkach pedalskich się nie wypowiadam, bo to zbyt obleśne jest dla mnie by próbować taką rozgrywkę. Jeśli nie będziesz miał romansu z Panam, a o to trzeba zadbać bardzo wcześnie to zakończenie ze wspólnym atakiem z aldecados w ogóle się nie pojawi. O czym ty w ogóle piszesz?

 

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności