Skocz do zawartości

W co pogrywacie w wolnym czasie?


troloolo3

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Rafacio napisał:

Drugie też jest fantastyczne. Z pięć razy grałem plus wszystkie dodatki.

 

Mechanicznie jest lepsze, ale mi jakoś brakowało klimatu z pierwszej części. Niemniej bardzo dobra gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narobiliście mi smaka na te Asasyny Origins i Odyssey. W Wieśmaku Trzecim lubiłem sobie brać zlecenia i czyścić mapy z tych pytajników i wykrzykników. Szkoda że nie mam karty graficznej w kompie bo bym sobie je ograł teraz, bo jakiś czas temu kupiłem je na wyprzedaży Ubisoftu. Może kiedyś się uda jak już entuzjazm w hobby melomańskim mi opadnie niczym wykres CSD i sprzedam większość sprzętu (co wydaje się być zadaniem niewykonalnym przy dzisiejszym popycie na używki) to sobie sprawię jakiego peceta, bo nie wiem czy na ps plus można liczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Rafacio napisał:

Grałem 2 i 3 plus jakiś dodatek,

dla mnie pierwsza część to jedna z lepszych gier.

Z FPSów polecam Singularity które nie wiem czemu nie zdobyło popularności oraz co prawda poziom nie ten ale również dobrą grę Timeshift (ale obecne 5 dych nie warta). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem A plague tale innocence, była kiedyś ps plus…

 

Wiek XIV plaga szczurów nawiedza Francję, a świat przemierzamy dziewczynką wraz z młodszym bratem… Trochę przypomina budżetowego The Last Us.

 

Fabularnie super, jedynie sztuczna SI kuleje… Teraz na dniach ma być kontynuacja tej perełki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam Hades jest mega dobry, zresztą ich poprzedni gry też niczego sobie. 

 

Ja skończyłem Cult of the Lamb. Fajne, łączące kilka gatunków ze sobią i ze świetną oprawą audiowizualną jednak żaden z aspektów gameplayu nie jest też zbyt głęboki ale ogolnie polecam tylko się cudów nie spodziewać.

 

Zacząłem teraz grać w graficznego masakratora czyli Horizon Forbidden West :)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, hammerh34d napisał(a):

No ba.
Bardzo fajna gra, potrafiłem po dwie godziny dziennie przy niej siedzieć default_biggrin.png

Edit: Ale po co link do jakiegoś jutubera?...

Ja miałem kilka dni, w których zaczynałem grać o ~22 i nagle okazywało się, że jest 3 w nocy już... Ale już się ogarnąłem :)

Dlaczego link? Mam wrażenie, że wiele osób lubi od raz móc zobaczyć o co chodzi i nie chce im się czegoś googlować czy szukać na YT. Tak samo jak łatwiej jest wrzucić link do utworu niż samą nazwę albumu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dirian napisał(a):

mechanicznie padaka.

nienawidzę mechaniki gier o konsolowym rodowodzie miedzy innymi przez to jakie sterowanie serwują ale jakoś dałem radę. Kamera głupieje okrutnie a reszta sterowania standardowa dla takich tworów. Animacje bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Birken napisał(a):

nienawidzę mechaniki gier o konsolowym rodowodzie miedzy innymi przez to jakie sterowanie serwują ale jakoś dałem radę. Kamera głupieje okrutnie a reszta sterowania standardowa dla takich tworów. Animacje bardzo dobre.

 

A na padzie grałeś czy mysz i klawira? Bo jak to drugie no to faktycznie, mało który port z konsol się dobrze ogrywa bez pada. 

Ogólnie gra przyzwoita, ale no widać, że trochę budżetu brakowało, a i pewnie też umiejętności. Mimo tego też wspominam dobrze, choć pod koniec już trochę mnie męczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Saiya-jin napisał(a):

Teraz próbuję AC Origins i... jakieś słabe to jest.

 

Sama idea i mechanika gry według mnie miały spory potencjał, wizualnie też niczego sobie. Lecz nie ma budowania klimatu. Fabuła trochę drewniana, gameplay zbyt schematyczny, dużo bezsensownego biegania. Szkoda, bo zdarzają się momenty w których dobrze mi się gra, gdyby autorzy to utrzymali takie coś przez całą grę.... a tak są tylko momenty. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności