Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, hubercik12311 napisał:

Czy któryś z posiadaczy słynnych Shuoerów S12 miał problem z takim "cykaniem" przy większym natężeniu głośności i dużym zagęszczeniu dźwięku jednocześnie - typowo metal, rock.

Nie zauważyłem, ale podrzuć jakiegoś konkretnego tracka albo album, to posłucham "krytycznie". Co ile minut coś takiego u Ciebie występuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Najner napisał:

Nie zauważyłem, ale podrzuć jakiegoś konkretnego tracka albo album, to posłucham "krytycznie". Co ile minut coś takiego u Ciebie występuje?

Cała Iowa Slipknota, Vader - Impressions in Blood. W zasadzie wszystko co gra ciężko i gęsto. Słyszalne jest cykanie jakby przesterowywało przetwornik albo podobne jak przy wpinaniu słuchawek pod prąd.

Przyznam bez bicia, że wziąłem od Linsoula, więc spodziewam się, że łatwo z pingpongami nie pójdzie reklamacja... 😭

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Najner napisał:

Przesłuchałem już prawie całą Iowa (już prawie zapomniałem, jaki to piękny album jest) i nie napotkałem się na żadne pyknięcie, syknięcie, cyknięcie. 

Win 10 -> Tidal -> Mojo2 -> S12

Czyli wychodzi na to, że zemściło się oszczędzanie... Mogłem wziąć z shopipi i nie byłoby problemu a teraz użeraj się z linsoulem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia życzę :( Ja za dużo się naczytałem niezadowolonych użytkowników kupujących sprzęt z Chin, żeby mi się chciało zaoszczędzić trochę kasy na zakupach. Ja wziąłem swoje w polskiej dystrybucji. Jakieś nagrywanie filmików, odsyłanie sprzętu do Chin, zabawa z cłem, czekanie. To nie dla mnie, za stary jestem. Może jak ktoś przerzuca 100 sprzętów rocznie, to jest sens ryzykować, mi przy kilku zakupach się to nie kalkuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hubercik12311 napisał:

Cała Iowa Slipknota, Vader - Impressions in Blood. W zasadzie wszystko co gra ciężko i gęsto. Słyszalne jest cykanie jakby przesterowywało przetwornik albo podobne jak przy wpinaniu słuchawek pod prąd.

Przyznam bez bicia, że wziąłem od Linsoula, więc spodziewam się, że łatwo z pingpongami nie pójdzie reklamacja... 😭

To normalne, to są szepty Pan Ciemności.

A tak na poważnie - kupiłeś w najgorszym miejscu jeśli chodzi o składanie reklamacji. Będą wymagać, żebyś nagrał to syczenie, na co oni powiedzą, że to wszystko w specyfikacji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, docentore napisał:

To normalne, to są szepty Pan Ciemności.

A tak na poważnie - kupiłeś w najgorszym miejscu jeśli chodzi o składanie reklamacji. Będą wymagać, żebyś nagrał to syczenie, na co oni powiedzą, że to wszystko w specyfikacji.

 

A spróbuj niedajboże wykonać jakiś nietypowy ruch podczas nagrywania, to ci powiedzą, że to dlatego że nie słuchasz jak zwykły chińczyk :)

Jeszcze niedawno PayPal udostępniał zwrot kosztów odesłania produktu do Chin (a tego od ciebie będzie pewnie Linsoul wymagał) jak się przez nich kupiło, ale chyba za dużo ludzi z tego korzystało, bo wycofują od listopada :((

 

EDIT: a i żeby nie było, to większość sklepów na Ali robi to samo. Vide sytuacja z driver flexem

Edytowane przez dweet
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, docentore napisał:

To normalne, to są szepty Pan Ciemności.

A tak na poważnie - kupiłeś w najgorszym miejscu jeśli chodzi o składanie reklamacji. Będą wymagać, żebyś nagrał to syczenie, na co oni powiedzą, że to wszystko w specyfikacji.

No tegoroczny pech widzę dalej mnie trzyma.

Nie dość że NFZ próbuje mnie wysłać w zaświaty to zachciało się oszczędzić parę złotych....

Jakieś ciekawe alternatywy dla S12 w podobnym budżecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, tommir napisał:

Jaki w takim razie zagraniczny sklep polecacie? Chciałem zakupić Dunu Talos, w Polsce raczej nieosiągalne...

HiFi Go , szybka wysyłka, dobry kontakt i jak zwykła wysyłka bez expresu to bez dodatkowych opłat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wegiel21 napisał:

HiFi Go , szybka wysyłka, dobry kontakt i jak zwykła wysyłka bez expresu to bez dodatkowych opłat.

i to jest też dobra wiadomość

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, tommir napisał:

i to jest też dobra wiadomość

Ale tylko od 300$... Ja bym zapytał bigmarasa odnośnie Talos, on jest oficjalnym dystrybutorem Dunu w Polsce, chyba wszystkie modele prędzej czy później wprowadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pylaczynski napisał:

Ale tylko od 300$

To nie jest prawda, zamawiałem za pierszym razem za 620$ a drugim za ponad 1000 i było bez opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wegiel21 napisał:

To nie jest prawda, zamawiałem za pierszym razem za 620$ a drugim za ponad 1000 i było bez opłat.

620$>300$
1000$>300$

Czyli jednak prawda. Do 300$ naliczają bodajże 14$ za koszty wysyłki.
Natomiast jest to jeden z lepszych sklepów w ChRL.

Edytowane przez docentore
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, docentore napisał:

620$>300$
1000$>300$

Czyli jednak prawda. Do 300$ naliczają bodajże 14$ za koszty wysyłki.
Natomiast jest to jeden z lepszych sklepów w ChRL.

Fakt zwracam autorowi "honor" ;) Niedoczytałem słow od 🤦‍♂️ za co przepraszam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, tommir napisał:

i to jest też dobra wiadomość

Warto dopytać przed zakupem czy towar jest rzeczywiście na stanie, bo chyba tego nie weryfikują. Kupiłem niedawno u nich słuchawki, które nie przychodziły i nie przychodziły. Okazało się, że czekają za kolejną dostawą (a na karcie produktu cały czas było "in stock") a, że jeszcze trwało to dalej kolejny tydzień to sobie darowałem i po jednej informacji na czacie miałem od razu zwrotu kasy na konto.

27 minut temu, pylaczynski napisał:

Ale tylko od 300$... Ja bym zapytał bigmarasa odnośnie Talos, on jest oficjalnym dystrybutorem Dunu w Polsce, chyba wszystkie modele prędzej czy później wprowadza.

@tommir Też bym w pierwszej kolejności podpytał Marka, bo cena może być podobna a mniej zachodu i w ogóle.
BTW Talosy są też na Shopee w tej samej cenie co w HiFigo i darmową wysyłka :)

Edytowane przez Filip77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne, to są szepty Pan Ciemności.

A tak na poważnie - kupiłeś w najgorszym miejscu jeśli chodzi o składanie reklamacji. Będą wymagać, żebyś nagrał to syczenie, na co oni powiedzą, że to wszystko w specyfikacji.
Potwierdzam, Linsoul to najgorszy sklep jeśli chodzi o uznawanie reklamacji. Będziesz musiał nagrać filmik z tym syczeniem, chociaż dobrze wiedzą, że nie jest to możliwe. Zaproponują Ci wysłanie wykresu FR jak słuchawki powinny grać jak wychodziły od nich z magazynu. Robią z ludzi debili. Chiński Monty Python.

Sklepy na AliExpress uznawały mi reklamacje bez problemu, wymieniali sprzęt, tutaj akurat nie mam złych doświadczeń. A niby duży i znany Linsoul jest najgorszym możliwym wyborem.

Jeśli chodzi o produkty Shuoer to proponuję kupować bezpośrednio na stronie producenta. Mają świetną obsługę, reklamację uznają bez mrugnięcia okiem, a wysyłają wszystko przez InPost ze statusem tax-included. Jak wspomniałem kilka stron wcześniej - też miałem problem z S12, miały driver flex w jednej słuchawce, wymienili mi bez problemu na słowo, nic nie musiałem udowadniać. Wysłali mi nowe, miałem sobie sprawdzić i dopiero odesłać te pierwsze. Pełen profesjonalizm.

Proponuję Ci, żebyś najpierw zgłosił to do Linsoul (dla formalności), za chwilę Cię spławią i wtedy uderzaj bezpośrednio do Shuoer. Powinni pomóc.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Jaki w takim razie zagraniczny sklep polecacie? Chciałem zakupić Dunu Talos, w Polsce raczej nieosiągalne...
Ja polecam Penon Audio. Reklamacje uznają, mają Dunu Talos, a ostatnio też wprowadzili wysyłki tax-included.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna cegiełka do uwielbienia Xinhs Erasmusów. Dziś je wyciągnąłem z pudełka o 10 i do tej pory nie wyszły z moich uszu! Jeszcze raz wielkie dzięki dla @docentore za ogarnięcie tematu i polecenie!

 

Jak wyżej - otrzymałem je dziś i Panie i Panowie - wykonanie jest naprawdę najwyższa klasa i zdjęcia tego nie oddają w zupełności.

 

Co ważniejsze brzmią bardzo słodko - mój ulubiony wokalista brzmiący jak wokalistka Rhye (serio, polecam przesłuchać, sam nie mogłem długo uwierzyć, że to nie śpiewa kobieta) dawno nie brzmiał tak fantastycznie. I co ważniejsze te słuchawki są dla mnie niesamowicie komfortowe. Jest to często przeoczane w recenzjach jak ważny jest komfort w słuchawkach (nawet najlepiej brzmiące wyciągniesz z uszu po krótkim czasie jeśli nie pasują mechanicznie) i jest to czysto sprawa indywidualna, ale dawno nie miałem tak dopasowanych do mnie IEMów. Chyba ostatnie takie to Mangird Tea, a od tego czasu S12, Olina, Mele, UM Mest, Tri Kai, Truthear Zero - z każdym z nich miałem mniejsze lub większe problemy - konieczność poprawienia ich w uchu co jakiś czas lub po prostu czułem, że jest to jakieś ciało obce (pod tym względem moje ukochane MESTy są najgorsze). Erasmusy pasują do mnie jak ulał z średnimi tipsami Audiosense S400 z pudełka.

 

Ogromna rekomendacja, za 125$ mają jeden z lepszych współczynników cena/jakość - podobnie do Olin, ale u mnie wygrywają komfortem. 

 

Dla jasności - nie ma pudełka, dostajemy zwykłe pudełko na zamek z Xinhs plus niezły kabel od Xinhsa oraz 2 zestawy silikonowych tipsow. S400 to jedne z moich ulubionych ogólnie, ale te czarne są dla mnie o dużo za mało sztywne, żeby być użyteczne.

 

Nie używałem jeszcze dip switchów do zmiany strojenia, na razie domyślne mi pasuje jak mało co.

 

Rhye - Fire (Official Audio)

 

 

PXL_20220928_075303938~2.jpg

PXL_20220928_075331651~2.jpg

  • Like 5
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, pylaczynski napisał:

Kolejna cegiełka do uwielbienia Xinhs Erasmusów.

Cześć 

Możesz podać link gdzie je kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Corvin74 napisał:

Cześć 

Możesz podać link gdzie je kupiłeś?

Zakupy dostępne jedynie bezpośrednio od Akrosa - właściciela tego kanału - https://www.youtube.com/channel/UC9wCO89mQNW2WFeWLT5_68A/about

dostępny też na forum (https://forum.hifiguides.com/u/tonytex_teixeira/summary) + head - fi podejrzwam. W moim przypadku temat ogarnął @docentore, który zupełnie koleżeńsko ściągnął 3 pary z Portugalii i rozesłał zainteresowanym (chociaż to mogła być jednorazowa akcja). Myślę, że najlepiej zaatakować bezpośrednio do Akrosa, razem z wysyłką 125$

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności