Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, ryankgb napisał:

 

Sami ludzie z Kinery mi pisali, że testują bez ampa prosto z wyjścia słuchawkowego w nowym MacBooku i z iPhone :D Stąd stwierdzenie, że łatwe do napędzenia, już nawet pomijając tą niską impedancję :D

 

Tyle że MacBooki to teraz mają bardzo dobrej jakości wyjścia słuchawkowe. Nie są to już czasy, kiedy dziurka z laptopa czy telefonu była synonimem dziadowskiego dźwięku :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, marco-polo napisał:

I jako audiophil mam w to uwierzyć?? Co jest bardziej racjonalne i bliżej prawdy forum audio z ludźmi czy kanał youtuberski co robi pokaz jakichkolwiek słuchawek?

 

Tylko to pisali ludzie, którzy te słuchawki wyprodukowali 😆

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kuba_622 napisał:

 

Tyle że MacBooki to teraz mają bardzo dobrej jakości wyjścia słuchawkowe. Nie są to już czasy, kiedy dziurka z laptopa czy telefonu była synonimem dziadowskiego dźwięku :)

150mW w 32 Ohmy, powinno wystarczyć na większość rzeczy na świecie. Dla porównania wartości dla Questyle M15, który rzekomo HE6 napędza :)

Screenshot_20220817-184148766.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/18/2022 at 9:28 PM, linecur said:

POzdrowienia, czy moźna juź CCA PLA13 kupić? Znalazlem na aliexu, no źadnego comment nie ma do tej pory...

Jest na linsoul.

 

Na foto nowe Dunu. Prawdopodobnie 1 PL + 2 BA.

7cdad3ealy1h54xaiddrcj23eo29s7wi.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Birken napisał:

Podobno tak, Akros się bardzo pozytywnie wypowiadał o nich.




A propos tego pana. Jest to mało znany (a szkoda, bo ma świetne ucho) recenzent, który niedawno wypuścił swoje własne doki 1DD+2BA, taki collab z Xinhs (tymi od kabli). Kupiłem w ciemno, bo lubię chłopa i gadałem z nim kilkukrotnie. On między innymi był tym człekiem, który zapoczątkował projekt pt. Olina, on rozeberał Mele i wrzucił znalezione na alibabie drivery, które wyglądały tak samo jak te z Tanchjim Oxygen. Zestroił z pomocą Mike Bruce'a aka redeyes, dopiero później projekt przejął HBB i puścił w ruch.

Enyłej, te doki Akros'a. Dostałem je 2 tygodnie temu i do dziś nie mogę wyjść z podziwu. Koledzy @SeagaL oraz @Nazar70 potwierdzą, że to jest petarda jeśli chodzi o wykonanie, strojenie/dźwięk i cenę - Erasmus kosztuje €125, jest wysyłany z Portugalii (tam Akros mieszka). Akros osobiście testuje i mierzy każdą parę, żeby nie było żadnych baboli. Polecam tego allegrowicza.
Grają bardzo luźno, nie męcząco, ale nie oznacza to nudy. Prze-przepiękna średnica, spokojna góra i fajny bas.
(moje zdjęcie nie oddaje w pełni piękna i jakości ich wykonania)
 

IMG_20220830_171303.jpg

Edytowane przez docentore
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, docentore napisał:

Podobno tak, Akros się bardzo pozytywnie wypowiadał o nich.




A propos tego pana. Jest to mało znany (a szkoda, bo ma świetne ucho) recenzent, który niedawno wypuścił swoje własne doki 1DD+2BA, taki collab z Xinhs (tymi od kabli). Kupiłem w ciemno, bo lubię chłopa i gadałem z nim kilkukrotnie. On między innymi był tym człekiem, który zapoczątkował projekt pt. Olina, on rozeberał Mele i wrzucił znalezione na alibabie drivery, które wyglądały tak samo jak te z Tanchjim Oxygen. Zestroił z pomocą Mike Bruce'a aka redeyes, dopiero później projekt przejął HBB i puścił w ruch.

Enyłej, te doki Akros'a. Dostałem je 2 tygodnie temu i do dziś nie mogę wyjść z podziwu. Koledzy @SeagaL oraz @Nazar70 potwierdzą, że to jest petarda jeśli chodzi o wykonanie, strojenie/dźwięk i cenę - Erasmus kosztuje €125, jest wysyłany z Portugalii (tam Akros mieszka). Akros osobiście testuje i mierzy każdą parę, żeby nie było żadnych baboli. Polecam tego allegrowicza.
Grają bardzo luźno, nie męcząco, ale nie oznacza to nudy. Prze-przepiękna średnica, spokojna góra i fajny bas.
(moje zdjęcie nie oddaje w pełni piękna i jakości ich wykonania)
 

IMG_20220830_171303.jpg

 

Gdzie je można kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, docentore napisał:


A propos tego pana. Jest to mało znany (a szkoda, bo ma świetne ucho) recenzent, który niedawno wypuścił swoje własne doki 1DD+2BA, taki collab z Xinhs (tymi od kabli). Kupiłem w ciemno, bo lubię chłopa i gadałem z nim kilkukrotnie. On między innymi był tym człekiem, który zapoczątkował projekt pt. Olina, on rozeberał Mele i wrzucił znalezione na alibabie drivery, które wyglądały tak samo jak te z Tanchjim Oxygen. Zestroił z pomocą Mike Bruce'a aka redeyes, dopiero później projekt przejął HBB i puścił w ruch.

Enyłej, te doki Akros'a. Dostałem je 2 tygodnie temu i do dziś nie mogę wyjść z podziwu. Koledzy @SeagaL oraz @Nazar70 potwierdzą, że to jest petarda jeśli chodzi o wykonanie, strojenie/dźwięk i cenę - Erasmus kosztuje €125, jest wysyłany z Portugalii (tam Akros mieszka). Akros osobiście testuje i mierzy każdą parę, żeby nie było żadnych baboli. Polecam tego allegrowicza.
Grają bardzo luźno, nie męcząco, ale nie oznacza to nudy. Prze-przepiękna średnica, spokojna góra i fajny bas.
(moje zdjęcie nie oddaje w pełni piękna i jakości ich wykonania)
 

IMG_20220830_171303.jpg

 

Jestem zainteresowany, Xinhs robi moje ulubione przewody. A właśnie - jaki przewód do nich otrzymujemy? XInhsa jakiś fajniejszy? Czy to prawda, że one mają jakieś switche do korekcji strojenia? Tak zrozumiałem z recenzji na mobileaudiophile, ale tam jest to napisane po azjatycko-angielsku, więc nie jestem pewien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, dweet napisał:

 

Jakby co to ja mogę zorganizować większy transport z Portugalii

Kupiłbym jedną parę ;) ale gdyby byli inni chętni to oczywiście jestem chętny na zbiorową przesyłkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Nazar70 napisał:

No to jest już nas dwóch - toż to hurt prawie!

Ja też wstępnie chętny. Wy słyszeliście te słuchawki? Można je do czegoś sensownego przyrównać? Z opisu brzmią jak jakieś Oriolusy Reborny albo coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tommir napisał:

 

Gdzie je można kupić?

Erasmus? Na razie Akros, czyli Antonio sprzedaje bezpośrednio, kontakt przez FB/discord lub email, płatność przez PayPal. Mogę dać namiary. Ew mogę umówić przez @dweet.
@pylaczynski - kabel XINHS zakończony 3.5mm, taki raczej standardowy. Cały zestaw jest dosyć podstawowy, bez pudełka, za to z zestawem bardzo dobrych gumek, twardym etui, przyrządem do zmiany ustawień.
Znalazłem zdjęcia kabla oraz tego co robią przełączniki. One bardzo delikatnie zmieniają profil.

*Reborn/MK2 jest bardzo dobrym porównaniem
.
 

299679267_386801996742667_4226615933952765651_n.jpg

302695931_10226812257193246_9010120698297547371_n.jpg

302516177_5226326134133387_6475221762244768451_n.jpg

 

 

-------
EDIT: rozmawiałem z Tonym, spodziewa się następnej dostawy w ten piątek. Jeśli nie będzie przypału na cle w Portugalii będzie je miał i zacznie sprawdzać w weekend.
Poczta pantoflowa działa, bo to już chyba 3 czy 4 rzut po 30szt i tylko miał 3 dostępne pary.
Zaklepałem wszystkie 3 z dostawą do Warszawy na mój adres, wysyła expresem więc powinny szybko być. Cena to €125 za parę, czyli 595zł+15zł (paczkomat). Nie handluje tym, nie zarabiam, pomagam jemu (bo dobry chłop i dobry produkt) i Wam (bo słuchawki zacne).
Z Nazaar70 gadałem wcześniej, więc jedna para dla niego. Chłopaki @tommiri @pylaczynskipotwierdzcie proszę. Resztę ogarniemy przez PM.

Edytowane przez docentore
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, docentore napisał:

Erasmus? Na razie Akros, czyli Antonio sprzedaje bezpośrednio, kontakt przez FB/discord lub email, płatność przez PayPal. Mogę dać namiary. Ew mogę umówić przez @dweet.
@pylaczynski - kabel XINHS zakończony 3.5mm, taki raczej standardowy. Cały zestaw jest dosyć podstawowy, bez pudełka, za to z zestawem bardzo dobrych gumek, twardym etui, przyrządem do zmiany ustawień.
Znalazłem zdjęcia kabla oraz tego co robią przełączniki. One bardzo delikatnie zmieniają profil.

*Reborn/MK2 jest bardzo dobrym porównaniem
.
 

299679267_386801996742667_4226615933952765651_n.jpg

302695931_10226812257193246_9010120698297547371_n.jpg

302516177_5226326134133387_6475221762244768451_n.jpg

 

 

-------
EDIT: rozmawiałem z Tonym, spodziewa się następnej dostawy w ten piątek. Jeśli nie będzie przypału na cle w Portugalii będzie je miał i zacznie sprawdzać w weekend.
Poczta pantoflowa działa, bo to już chyba 3 czy 4 rzut po 30szt i tylko miał 3 dostępne pary.
Zaklepałem wszystkie 3 z dostawą do Warszawy na mój adres, wysyła expresem więc powinny szybko być. Cena to €125 za parę, czyli 595zł+15zł (paczkomat). Nie handluje tym, nie zarabiam, pomagam jemu (bo dobry chłop i dobry produkt) i Wam (bo słuchawki zacne).
Z Nazaar70 gadałem wcześniej, więc jedna para dla niego. Chłopaki @tommiri @pylaczynskipotwierdzcie proszę. Resztę ogarniemy przez PM.

Potwierdzam, dzięki.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, docentore napisał:

Erasmus? Na razie Akros, czyli Antonio sprzedaje bezpośrednio, kontakt przez FB/discord lub email, płatność przez PayPal. Mogę dać namiary. Ew mogę umówić przez @dweet.
@pylaczynski - kabel XINHS zakończony 3.5mm, taki raczej standardowy. Cały zestaw jest dosyć podstawowy, bez pudełka, za to z zestawem bardzo dobrych gumek, twardym etui, przyrządem do zmiany ustawień.
Znalazłem zdjęcia kabla oraz tego co robią przełączniki. One bardzo delikatnie zmieniają profil.

*Reborn/MK2 jest bardzo dobrym porównaniem
.
 

299679267_386801996742667_4226615933952765651_n.jpg

302695931_10226812257193246_9010120698297547371_n.jpg

302516177_5226326134133387_6475221762244768451_n.jpg

 

 

-------
EDIT: rozmawiałem z Tonym, spodziewa się następnej dostawy w ten piątek. Jeśli nie będzie przypału na cle w Portugalii będzie je miał i zacznie sprawdzać w weekend.
Poczta pantoflowa działa, bo to już chyba 3 czy 4 rzut po 30szt i tylko miał 3 dostępne pary.
Zaklepałem wszystkie 3 z dostawą do Warszawy na mój adres, wysyła expresem więc powinny szybko być. Cena to €125 za parę, czyli 595zł+15zł (paczkomat). Nie handluje tym, nie zarabiam, pomagam jemu (bo dobry chłop i dobry produkt) i Wam (bo słuchawki zacne).
Z Nazaar70 gadałem wcześniej, więc jedna para dla niego. Chłopaki @tommiri @pylaczynskipotwierdzcie proszę. Resztę ogarniemy przez PM.

Również potwierdzam :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, pylaczynski napisał:

Również potwierdzam :)

 

Jeśli będzie kolejna dostawa to panie @dweet Franku Zappo lub panie @docentore Lego Ludku (kto z Was będzie organizował dostawę) poproszę o info na PW. Chętnie sprawdzę co Akros nawywijał.

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tommir @pylaczynski @Nazar70 @Mr Krzychoo
Jeżeli gość mieszka w okolicach Lizbony, to mogę od niego odebrać pakę osobiście i wam potem zbiorczo wysłać. Ewentualnie możecie z nim indywidualnie się dogadać. Ja sam się chyba też skuszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Mr Krzychoo, @D_S - zapytałem o dalsze dostawy, odpisał,  że w razie zainteresowania pisać do niego. Ta partia jest zajęta, ale możemy zrobić listę na nową jak się uzbiera 3-5 osób.
Albo możecie się próbować dogadać samodzielnie, mi to wsio ryba :)
 

@dweet - Tony mieszka koło Lisbony, nie wiem jaką cenę by Ci dał, ja mam z nim ustaloną na €125 z wysyłką ex do PL. Mogę dać namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, docentore napisał:


@Mr Krzychoo, @D_S - zapytałem o dalsze dostawy, odpisał,  że w razie zainteresowania pisać do niego. Ta partia jest zajęta, ale możemy zrobić listę na nową jak się uzbiera 3-5 osób.
Albo możecie się próbować dogadać samodzielnie, mi to wsio ryba :)
 

@dweet - Tony mieszka koło Lisbony, nie wiem jaką cenę by Ci dał, ja mam z nim ustaloną na €125 z wysyłką ex do PL. Mogę dać namiar.

 

Jak będzie nowa lista to jestem chętny. Zawsze taniej będzie wysłać 1 paczkę z 5 sztukami z Portugalii i rozdzielić między sobą, niż każdą oddzielnie wysyłać. Czekam na info od dobrego e-kolegi który to ogranie i działamy. Dobre słowo i dozgonna wdzięczność gwarantowana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności