Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, telemach napisał(a):

PayPal to złodzieje i oszuści, najgorsza opcja do przesyłania kasy

W 101% się zgadzam a nie lubię się zagadzać ;)

30 minut temu, ryankgb napisał(a):

Jeśli ktoś jest zainteresowany słuchawkami Erasmus od Antonio (AKROS) to informuję, że ma świeżą dostawę i na stanie wolnych 15 par do sprzedania. Cena 135 euro z wliczonym szipem. 

 

Kontakt do niego przez Messengera ( https://www.facebook.com/antonio.teixeira.37853 ) albo na maila ( antoniofranciscotg@gmail.com ).

Czy to są one Xinhs Erasmus by Akros ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ryankgb napisał(a):

 

Dokładnie tak :D

To jest 1 dynamik? Do jakich innych iemów można je porównać i czy kopułki z drewnianego drewna ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wegiel21 napisał(a):

To jest 1 dynamik? Do jakich innych iemów można je porównać i czy kopułki z drewnianego drewna ;) ?

Hybryda 1+2, akryl. Całe info jest 2 strony wstecz, łącznie ze zdjęciami.
Ktoś je porównywał do Oriolus MK2, widzę dlaczego, bo Erasmusy mają bajeczną średnicę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, all999 napisał(a):

 

 


Możesz rozwinąć?

 

 

 

lepiej nie rozwijać, dla rozwijania jest pełno wątków na wykopie/reddicie oraz wszelkich forach i grupach

 

w skrócie to rypią ostro na kursie walut, blokują konto/środki bo tak im się podoba a reklamacje są często nieuznawane

 

teraz nawet planują takie miłe akcje

 

https://www.dailywire.com/news/new-paypal-policy-lets-company-pull-2500-from-users-accounts-if-they-promote-misinformation

 

5 minut temu, docentore napisał(a):

Hybryda 1+2, akryl. Całe info jest 2 strony wstecz, łącznie ze zdjęciami.
Ktoś je porównywał do Oriolus MK2, widzę dlaczego, bo Erasmusy mają bajeczną średnicę.

 

Cytat

it's not perfect,
Soundstage could be better
Imaging also
But I wanted something that was tonaly very correct
Timber and tonality
That sense of organic sound is the most important

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, telemach napisał(a):

 

lepiej nie rozwijać, dla rozwijania jest pełno wątków na wykopie/reddicie oraz wszelkich forach i grupach

 

w skrócie to rypią ostro na kursie walut, blokują konto/środki bo tak im się podoba a reklamacje są często nieuznawane

 

 

 

Trzeba płacić w walucie jaką odbiorca dostaje i użyć np karty Revoluta, problem solved.

 

5 minut temu, telemach napisał(a):

it's not perfect,

Soundstage could be better
Imaging also
But I wanted something that was tonaly very correct
Timber and tonality
That sense of organic sound is the most important 

Skąd ten cytat? Nie są perfekcyjne, ale jak na słuchawki za 100 kilka euro są świetne. Jeśli ktoś się spodziewa perfekcyjnych słuchawek za 600zł - no cóż ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, docentore napisał(a):

Trzeba płacić w walucie jaką odbiorca dostaje i użyć np karty Revoluta, problem solved.

 

Skąd ten cytat? Nie są perfekcyjne, ale jak na słuchawki za 100 kilka euro są świetne. Jeśli ktoś się spodziewa perfekcyjnych słuchawek za 600zł - no cóż ;)

 

wiadomo że sprytni sobie poradzą, ja akurat mam EUR i to na karcie EUR więc mnie Revolut niepotrzebny (Curve mniej kręci a kursy ma lepsze) a w PayPal od razu usunąłem kartę po transakcji żeby czasem sobie PP czegoś nie pobrało przy którejś aktualizacji regulaminu

 

cytat jest od Antonio, wkleiłem tak żeby nie było zbytniego hype'u

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, telemach napisał(a):

 

cytat jest od Antonio, wkleiłem tak żeby nie było zbytniego hype'u

 

Za późno, hype już się zaczął. W pełni uzasadniony IMHO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło Panie, nie wiem czy temat był już wcześniej poruszany, ale ja dopiero teraz zajrzałem na profil Antonio... no jest pompa! :D

Co by nie było offtopu, to słuchałem Erasmusów i mam Oriolus mkII i jakieś tam są podobieństwa w strojeniu ale sam nie miałem takich skojarzeń.

 

Na pewno warto je kupić dla samego strojenia, jeżeli ktoś ceni średnicę.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10218425821302153&set=a.1586126538381

 

Edytowane przez Filip77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, docentore napisał(a):

 

 

Skąd ten cytat? Nie są perfekcyjne, ale jak na słuchawki za 100 kilka euro są świetne. Jeśli ktoś się spodziewa perfekcyjnych słuchawek za 600zł - no cóż ;)

Wg mnie to one swoje niedostatki oczywiście mają. Natomiast w takim przedziale cenowym to ich nie mają ;)

A tak na marginesie, do długich odsłuchów to jest jedna z najprzyjemniejszych średnic jakich miałem okazję słuchać. Licząc wszystkie iem'y których słuchałem. Nie, ona nie jest najbardziej detaliczna, rozdzielcza itp. Ale aż się jej chce słuchać i przy pierwszym podłączeniu jest natychmiastowe wow

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, wegiel21 napisał(a):

To jak by był ktoś chętny to może jakieś grupowe zamówionko do Polski? :)

Ja biorę jedną parę dla siebie na zapas, ale nie mam czasu na ogarnięcie zamówienia zbiorowego, jedno zrobiłem ostatnio.

Przy zbiorowym zamówieniu zyskujesz ok €4 (inpost vs przesyłka z PRT)

Edytowane przez docentore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Kurde, serio tak źle?
Ja z 6 lat korzystam z PP i uznali mi prawie wszystkie reklamacje, pomagali przy pobranych bezprawnie kwotach, nawet pokrywali koszt zwrotu towaru, o innych cashbackach i ubezpieczeniach nie wspomnę. Przewalutowania nigdy nie robiłem, bo mam podłączonego revoluta.
Dla mnie prawie zawsze jak widzę opcję PP to biorę i nigdy to nie zawiodło.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, dweet napisał(a):

Kurde, serio tak źle?
Ja z 6 lat korzystam z PP i uznali mi prawie wszystkie reklamacje, pomagali przy pobranych bezprawnie kwotach, nawet pokrywali koszt zwrotu towaru, o innych cashbackach i ubezpieczeniach nie wspomnę. Przewalutowania nigdy nie robiłem, bo mam podłączonego revoluta.
Dla mnie prawie zawsze jak widzę opcję PP to biorę i nigdy to nie zawiodło.

Nie zupełnie tak źle imho, ale nie p*olą sięjak coś im się nie podoba.
Wszelkie tego typu korpo muszą podążać za kupą regulacji, KYC, AML itp. Jeśli się coś nie spodoba, nie chcą bekać za kogoś kto pierze hajs, więc raczej na ostro lecą ze wszystkim co zaświeca czerwoną lampkę choć trochę.
Byłem kilkakrotnie blokowany przez PP z durnych powodów (VPN itp), zawsze dało radę załatwić sprawę.

Regulacje i ochrona kupujących są powodami, że czasami robią takie akcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o płatnościach, to mam pytanie. Ile czasu idzie pomiędzy dwoma użytkownikami Revoluta przelew międzynarodowy?

 

Wracając do słuchawek, może nie z Chin, ale dobre recenzje zbierają. 

https://www.tgxear.com/store/products/serratus

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wegiel21 napisał(a):

Max 10 sekund

Wczoraj ktoś z Portugalii próbował mi wysłać kasę za Sony. U góry w telefonie pojawiło się powiadomienie aby potwierdzić, tylko nie wiem czy dobrze kliknąłem i kasy nie ma. W Revolucie nigdzie nie mogę znaleźć jeszcze raz tego potwierdzenia. U tej drugiej osoby chyba jest status pending. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jarzyna napisał(a):

Wczoraj ktoś z Portugalii próbował mi wysłać kasę za Sony. U góry w telefonie pojawiło się powiadomienie aby potwierdzić, tylko nie wiem czy dobrze kliknąłem i kasy nie ma. W Revolucie nigdzie nie mogę znaleźć jeszcze raz tego potwierdzenia. U tej drugiej osoby chyba jest status pending. 

A to przelew na konto czy wpłata między Revolutami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wegiel21 napisał(a):

A czemu nie na nr tel? Jesli dobre dane i miales potwierdz to powinno byc ok a czemu tak dlugo to nie mam pojecia :(

Najpierw nie podałem numeru telefonu, bo mówił że nie ma Revoluta. Ale okazało się,  że jego dziewczyna ma, więc z jej konta poszło. Pewnie niedługo się wyjaśni.

Dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności